DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 15:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da Lojtrica još nije prodao auto, sve stoji – pa danas bi rabljene automobile trebalo biti lakše utopit.
Doduše ako Lojtrica procjenjuje svoj autom. kao što procjenjuje dionicu DLKV-a načekat ćemo se mi da se pokrene trgovina dalekovoda na burzi……

što je sad ovo – ništa, ništa i onda hop ma 191,00 [undecid]…

…e,dragi moji,jesam li vam lijepo govorila da me predložite za predstavnika malih dioničara…ali vi ste mi se podsmjehivali…što će nam stara baka u nadzornom odboru… [rolleyes]

…a ja čak i oklagiju imam…

…evo vam ga sad…

…usput, ne bi li nam se Uprava trebala očitovati oko ovih očito dogovorenih transakcija? [tongue]

[thumbsup] Fondovi će cijenu ustabiliti tek na 150 kuna do tada se ne treba s njima bosti . [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Đizus
I Šef se ovdje pojavio
aaaaaa [lol] [lol] [lol]

http://www.heroturko.org/movies-dvd/230272-learn-to-do-nude-yoga-in-the-privacy-of-your-home.html

Sramota. Opet će zadnji objaviti izvješće, čak i Ingra je objavila.. [bye]

a valjda i nakon izvještaja ne može gore od ovoga !

mi smo ipak zemlja slučaj


Sramota. Opet će zadnji objaviti izvješće, čak i Ingra je objavila.. [bye]

…a oni će objaviti minutu do 16 sati…tak da si lojtrica u miru popije jedno pivce za živce… [smiley] [lol]

Bakice nitko vas neuzima zaozbiljno, ali jesteli se zapitali, zašto ste tako puni ironije.

…gosp Pilapila ako me nitko ne uzima za ozbiljno ne morate ni vi… [rolleyes]a ne morate se uzbuđivati ni mojim psihološkim profilom…

…ovdje su ipak tema dionice… [tongue]


…gosp Pilapila ako me nitko ne uzima za ozbiljno ne morate ni vi… [rolleyes]a ne morate se uzbuđivati ni mojim psihološkim profilom…

…ovdje su ipak tema dionice… [tongue]


Dosadili ste i bogu i vragu, za vaš psihološki profil nije me briga

…a što mogu,vjerojatno se ni vi svakome ne sviđate sa svojim razmišljanjima…a možda da i vi cugnete jedno pivce …može i radler…

…i nemojte tako sve srcu prihvaćati… [smiley]

Prosječna cijena trgovanja 191,00 a zadnja 199,00 – ide to na 274,00!

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Sramota. Opet će zadnji objaviti izvješće, čak i Ingra je objavila.. [bye]

…a oni će objaviti minutu do 16 sati…tak da si lojtrica u miru popije jedno pivce za živce… [smiley] [lol]
[/quote]
Ne pijem više. Sad treba pamet u glavu i što više nadokupiti. Radiš mi uslugu s drukanjem na dolje. [tongue]

Prodano po 199,xx vratio na 192,xx.
Alaj volem igra za bureke!!! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close