DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 23:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,81
9.946
3,541
2,74
2,80
-2,14%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


DLKV-R-A 342,80 6 2.056,80 31.5.2010 15:57:27
ajme plus [lol]

ha čuj lepše zgledi na ekranu, odmah mi vrijednost portfelja skoči za par soma kuna

Jučer smo nekontrolirano porasli,danas slijedi osveta,pratim gledalicu i da nije tužno bilo bi smiješno kako nas ruše.Inače u nedjelju sam bio na Jakuševcu i vidio pun kufer Šangajaca,malo sam prisluškivao ali nitko nije spominjao Dalekovod,izgleda da ovaj naš još nije stigao a kad stigne trebalo bi se pobrinut da ne ostane na hreliću jer tamo je ipak veći promet nego na našoj burzici

Za sad nisam naišao na članak tipa: "Analitičari XYZ banke Dalekovodu daju ocjenu «držati»".
Do tada, nema panike!

Dalekovod u pripremi za FP7 projekte

http://www.poslovni.hr/vijesti/cepp-najave-148724.aspx


Pošto je riječ o građevinaru, dok je ostatak građevine potopljen ova dionica se odlično drži jer uživa kraljevski tretman kod investitora.

DLKV nijegrađevinar. Da je građevinar, dionica bi se odavno raspala kao i ove iz građevinskog sektora. Dalekovod je visoko profitabilna tvrtka u energetskom sektoru… smjer struja… izmnjenična [thumbsup]

DOBAR DAN, DOBAR DAN, JA SAM BUKOBRAN !!!!!!



Pošto je riječ o građevinaru, dok je ostatak građevine potopljen ova dionica se odlično drži jer uživa kraljevski tretman kod investitora.

DLKV nijegrađevinar. Da je građevinar, dionica bi se odavno raspala kao i ove iz građevinskog sektora. Dalekovod je visoko profitabilna tvrtka u energetskom sektoru… smjer struja… izmnjenična [thumbsup]
[/quote]

prvenstveno metalna industrija

BOK ,,STA MISLITE KAD UDEMO U PRIME-MARKET KOJA BUDE , CJENA SDION,, ,I KOLIKO VJETROELEKTRANA CEMO IZGRADIT–ZA SEBE,,,,POZDRAV SVIM PRAVIM DLKVODASIMA,,

04.06.2010. | 08:19

okrugli stol o izgradnji trafostanice nije smirio građane

POD VISOKIM NAPONOM Pločani u strahu od zračenja
Pločane je zanimalo zašto u projektu nije sudjelovalo Ministarstvo zdravstva i zašto nije izrađena studija utjecaja na okoliš, a iz HEP-a su ih uvjeravali, naravno, da opasnosti nema
piše: Ante Šunjić
Kolika je opasnost od zračenja za lokalno stanovništvo, zašto je lokacija trafostanice premještena bliže gradu i zašto se dalekovodi grade bez lokacijske dozvole, bez studije utjecaja na okoliš i prijave početka radova? Ovo su samo neka od pitanja koje su Pločani postavili čelnim ljudima HEP prijenosa iz Splita za Okruglim stolom koji je u organizaciji Grada Ploča održan na temu utjecaju trafostanice od 110 kV i priključnih dalekovoda na zdravlje ljudi.

U HEP-u tvrde da je lokacija trafostanice u Pločama jedna od udaljenijih u odnosu na zgrade i stanovništvo i da je projekt, nakon godina rada i bez ikakvih primjedbi javnosti, trenutačno u visokoj fazi realizacije, te bi svaka promjena značila petogodišnje vraćanje unazad. Naglasili su važnost izgradnje objekata zbog napajanja autoceste, kvalitetne opskrbe lokalnoga stanovništva, a posebno Luke Ploče, zbog skorog završetka dvaju terminala, te zaključili kako će ovim projektom Ploče kvalitetno riješititi pitanje električne energije u idućih šezdesetak godina.

Građanima je odgovoreno da je utjecaj elektromagnetskih polja na okoliš zanemariv, 15 puta manji od hrvatskoga pravilnika o zaštiti od elektromagnetskih polja, inače dvostruko rigoroznijega od Europske direktive, te da se takva trafostanica već 20 godina nalazi u centru Zagreba, bez ikakvih posljedica za ljude. Rečeno je kako se dalekovod nalazi u sklopu projekta trase autoceste koja ima dozvole.

Pločane, poučene dosadašnjim iskustvima, nisu zadovoljli odgovori, pa ih je zanimalo zašto u projektu nije sudjelovalo Ministarstvo zdravstva. Jedan dio bio je za energične mjere, dok je druge zanimalo mogu li se kabeli provesti podzemno na naseljenim lokacijama poput Birine. Na kraju je dogovoreno da predstavnici HEP-a, HAC-a i Dalekovoda što prije građanima Ploča predoče kompletnu dokumentaciju za izgradnju trafostanice i dalekovoda.

Paralelno sa trafostanicama u Dubrovnika i ovo se počinje raditi.
Ove investicije ni recesija ne zaustavlja.
[thumbsup]

Nakon postupka predkvalifikacije u Ukrajini otvorene ponude za dva velika posla. Dalekovod je još uvijek u igri za te poslove, a evo i s kim se natječe:

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&sl=uk&u=http://www.ukrenergo.energy.gov.ua/ukrenergo/control/uk/publish/article%3Fart_id%3D81179%26cat_id%3D13987&ei=ZN0LTN6sMcyROKCl9OwH&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=7&ved=0CC4Q7gEwBg&prev=/search%3Fq%3Dukrenergo%2Bdalekovod%26hl%3Dhr

U međuvremenu su iz natječaja otpale tvrtke iz Španjolske i Južne Koreje koje su također prošle
predkvalifikaciju.

Kada smo već kod otvorenih natječaja mene osobno najviše interesira ovo (iz Dalekovodovog godišnjeg izvješća za 2009. god.)

Očekujemo i ugovaranje dijela poslova vezanih za ceste u Libiji (projekt ugradnje 320 km odbojne ograde na cestama (Azizija-Nalud).

Pogledajte npr. po koliko je Dalekovod to radio eur/km kod nas i to sad x 320. Lova do krova.
Koliko je ova stvar ozbiljna, samo za one koji nisu znali ili su zaboravili Dalekovod je u 12. mjesecu 2009. tražio prevoditelja/cu Arapskog jezika na godinu dana. Radno mjesto Libija. Doći će i taj dan.

[cool]

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] uspio sam kupiti DLKV po 325… hvala onome tko mi je prodao…. a prodao sam ga u 4mj. po 390… a više nego zadovoljan… sad gasim komp i na more [cool]

http://www.monet.ba/vijesti/pregled/mostar-sjednica-gradskog-vijeca-8-lipnja

Tko bi mogao raditi ove dalekovode? [proud]

Nema kupnje, klizi, klizi, klizi…
Dokle?? [bye]

New Report

Close