DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Myślę, że to będzie bardzo dobrym miesiącem dla Dalekovod.Sa taki sklep biznesu jest to, że łamie Dalekovod Warszawie burzi.Hvala co będziesz zarabiać pieniądze na akcje!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Za onaj gore si dobio 100, al nemoj sad pretjerivat. Nismo još izlistani na "tvojoj" burzi ;-).

Ma reko da malo začinimo početak veljače [wink]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Super vijest, ja sam danas još dokupio po 302.

[thumbsup]

lp


A ja po 320. Kome vjerovati?
Ti si znao za Ukrajinu već dok si kupovao po 302 kn?
Iako dok će biti 2000 kn bit će svejedno. [thumbsup]
[/quote]
Ne se zezati, pa ja sam kupio 60 kom po 302,00 kn.

Samo informacija svima. Sve novine danas vrište o velikom poslu Dalekovoda. Biće vatrometa…

Cijenjeni kolege, kakva su očekivanja danas? Idemo li preko 350kn?

Dok su mnoge dionice odskočile od dna 2 do 3 puta Dlkv jedva pol puta, tj. 50% sa 220 na 330 kn. Sad se vidi da je jako podcjenjen. Npr. lkri 3 puta, končar 2 puta, ksst…itd.itd. 500 kn bi mu već danas trebala biti cijena. [thumbsup]

Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pa i Dragičević je prodao dionice INE po 2830 pa cijena Ine je oko 3630 Kn……….

A ovo je Ugovor o darovanju
znači samo prijenos vlasništva nije ih prodao na burzi……..
[lol]

Već ih je dao kao poklon

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne čitaš baš najbolje? Poklonio darovnim ugovorom-tako to ide unutar 1. koljena i može se supruzi i djeci pokloniti a da ne moraju platiti porez. Žišku?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

temeljem Ugovora o darovanju


Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

ne prodaje nego daruje, velika razlika

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

ne prodaje nego daruje, velika razlika
[/quote]
a i da prodaje kog briga, meni bi neki skonto dobro došao.
ima podosta keša…

…a zakaj moliću lijepo nije odmah napisao da dionice daruje…ove informacije vezano za Dalekovod od strane Uprave su baš taktički stavljane…



Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

ne prodaje nego daruje, velika razlika
[/quote]

da razlika je što će sad moći prodavat svaki dan po 500kom a da ne mora obaviještat burzu.
isto kako je Uskoković "darovao" 8000 komada na ATPL.

je, darovat će to oni vama, ali po bidu [lol]

nego, ovo je već drugi čovjek iz uprave koji rješava svoje dionice, uz telegru koja je iskipala cijeli svoj paket i ctg koji također pomalo otpusta.

hm, zanimljivo [undecid]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close