DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na početku trgovanja mogao bi se naći 1 kupac po 335 Kn…… [lol] [lol]

oko 2 milijuna Kn na otvaranju……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gospodo! vežte se. polijećemo.


Cijenjeni kolege, kakva su očekivanja danas? Idemo li preko 350kn?

Kolega, svi ovi poslovi koji su do sad objavljeni i oni koji će tek biti objavljeni su već uračunati u ovu cijenu… [cool]

10:30- 338kn (nadam se)




Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

ne prodaje nego daruje, velika razlika
[/quote]

da razlika je što će sad moći prodavat svaki dan po 500kom a da ne mora obaviještat burzu.
isto kako je Uskoković "darovao" 8000 komada na ATPL.

je, darovat će to oni vama, ali po bidu [lol]

nego, ovo je već drugi čovjek iz uprave koji rješava svoje dionice, uz telegru koja je iskipala cijeli svoj paket i ctg koji također pomalo otpusta.

hm, zanimljivo [undecid]
[/quote]

u biti ono što me najviše kopka je što je telegrin paket kupio mirovinac.
ko od Lukovića, Openhajma i ekipe.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Ma ovi imaju municije za 100mil kuna. Završna cijena 315kn

DIoničari dlkv su u velikoj prednosti, kompanija svakim danom postaje sve vrednija i vrednija, krize više nema, a i izvanredne rezultate firma ostvaruje, dobiva međunarodne natječaje, u RH nema puno takvih kompanija….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ja sam svoje otpustio po 333. Jučer sam ih kupio po 300. Ja zadovoljan. Do sljedećeg imanja dalekovoda, pozdrav!


DIoničari dlkv su u velikoj prednosti, kompanija svakim danom postaje sve vrednija i vrednija, krize više nema, a i izvanredne rezultate firma ostvaruje, dobiva međunarodne natječaje, u RH nema puno takvih kompanija….

Konpanija nema al zato imamo naj veće lopove na svijetu pogledaj šta se radi na ovoj dionici a pogledaj Đakovštinu svima jasno al bez pomoći banda vlada i moš ga ebat




Dalekovod d.d. – prijava otpuštanja dionica

1.2.2011 8:13:56

Tomislav Belamarić, član Uprave iz Zagreba prijavljuje otpuštanje 2669 komada dionica Društva temeljem Ugovora o darovanju koje čine 0,12 % temeljnog kapitala i daju 0,12% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 15000 komada dionica Društva koje čine 0,65% temeljnog kapitala i daju 0,65% glasova na Glavnoj skupštini.

A Uprava prodaje – pa si ti sad misli ZAŠTO?

ne prodaje nego daruje, velika razlika
[/quote]

da razlika je što će sad moći prodavat svaki dan po 500kom a da ne mora obaviještat burzu.
isto kako je Uskoković "darovao" 8000 komada na ATPL.

je, darovat će to oni vama, ali po bidu [lol]

nego, ovo je već drugi čovjek iz uprave koji rješava svoje dionice, uz telegru koja je iskipala cijeli svoj paket i ctg koji također pomalo otpusta.

hm, zanimljivo [undecid]
[/quote]
Krivo kolega, s obzirom da je član uprave o svakoj transakciji mora obavještavati burzu. [bye]

ja postavio prodajni na 34… pa kad dođe


Ma ovi imaju municije za 100mil kuna. Završna cijena 315kn

Otoustio si ti DLKV i na 244, pa predviđao pad na 200. Municije ima ko upriči, a tvoja priča je za naivce, i sam se kolebaš, a usput i neke druge povučeš za sobom.kad bude 500 k opet ćeš isto pričati.Podsjećaš me na Feđu.

http://www.vecernji.hr/biznis/dalekovod-gradi-dalekovod-cernobila-pola-milijarde-kuna-clanak-246530

ko je na investoru ima prikaz prve prodaje na 600 kuna.

[smiley]

Dolazi do promjena politike fondova u vezi ove dionice, sada ova dionica postaje još popularnija među fondovima, ovdje se izvrsno pozicionirao Erste fond, AZ je izlazio iz ove dionice, i to će se promijeniti, kao i u INI, oni će kupovati po većim cijenama nego što jesu, pogotovo kada dlkv bude izlazio na Varšavsku burzu…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close