DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


svi građevinari u blokadi samo DLKV u banani, hi hi

Ako je 2 milje na otvaranju banana onda bi ja da je tako svaki dan banana.

who dares, wins


svi građevinari u blokadi samo DLKV u banani, hi hi

Ako se to i dogodi da li mislite kako netko zna "tajnovite inf" ili je ipak rijec kako je netko veliki upravo iskoristio stanje dionica gradjevine da bi ruseci dlkv jos jeftinije u njega usao. Nema zime ovdje. CG moze opet hdel-u, igh-u i inima otpasti kao sto je bilo i lani pa gdje su onda? Ali dlkv sa svim sto je do sada postigao sigurno nece na nikakvo rapidno dno jer ovo je stabilna firma po svim fundamentima. Onaj tko ne moze sa psihom podnijeti kada ide i dolje, za takvu osobu ne da nije ova dionica vec nije uopce niti burza.

polako dečki

nisam ja ništa loše mislio o DLKV

samo nisam mogao da se ne nasmijem na situaciju [undecid]


polako dečki

nisam ja ništa loše mislio o DLKV

samo nisam mogao da se ne nasmijem na situaciju [undecid]

Zasto nije dlkv odletio barem10 – 15 posto kada je prije par dana potpisan ugovor u Ukrajini? Zato sto veliki igraci odredjuju cijenu a mali su tu da treniraju svoju psihu. Danas je netko prodavao, netko drugi kupovao ali apsolutno sam u uvjerenju da je glavni pokretac prodaje i rusenja cijene onaj tko je jos nize zelio uci u dlkv jer iducih dana ako se potvrdi CG i sada u 2 mj ako se izlista na Varsavskoj burzi, ovoj dionici nema kraja do 400 kn. Pa sad, tko voli nek’ izvoli postupati po svojim nacelima.



Ovo je gadno potegnulo do 332 i onda splasnulo…, netko je pogurao, mnogi su uskočili u vlakić, a da ni sami ne znaju zašto uskaču, vide svi uskaču pa da i oni ne ostanu postrance…
Netko je to iskoristio za iskrcaj…
Prometom smo zbrojili idućih 6 najlikvidnijih dionica..!??

Zna li itko razlog uzlazne putanje ili je nekome dojadilo se lipariti pa oprao ask…


Meni nisu jasni likovi koji se sad gužvaju na prodaji-324-di su do sad bili i kaj misliju da ovaj kaj je počistil do -332-nije znal kam bi s penezima,pak ih je samo tak potepel,sa namjerom da zgubi ali se to ipak sve uklapa v ZB di baš i nema preveč logike,pogotovo kad je Dalekovod vu pitanju.POzdrav svima – dobronamjernima !!
[/quote]

Ma kolega, potpisujem Vas. Vrlo razumno i razborito razmisljanje.

Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.




Mislim je neki veći igrač (čitaj fond) želi malo casha , pa se stoga malo stopira ….dokle se on ne namiri bit ćemo tu di jesmo….

Sudeći po prepoznatljivom stilu prodaje, odnosno nedostatku istog, slutim da bi mogao biti PBZ…
[tongue]
[/quote]
A stil im je grebeni – DAJ -ŠTA -DAŠ.Ovi na kupnji ne stignu tipkat naloge.Još se dobro i držimo,kolko je očita namjera velikog iskrcaja.Mogla bi nas spasiti korekcija Crobexa(mi svoje odrađujemo)ili da dečko presahne ali za sad(gledajući K/P)ne zgleda optimistično
[/quote] A i of denes se proslavil sa taktikom kupnje.U stilu malog dečeca-Striček ovo su mi si penezi kaj imam,za se to mi dejte onih črljenih bombona.Ali neka,fala mu !

Na ovoj dionici FM su zaradili jako puno ( AL ROBIJE) samo da HANFA radi svoj posao

A


Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Mala brana, ali puknuti će, ne brini..


Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]



Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]
[/quote]

To je odlika teske "mafije" ali opet kazem svoje misljenje, bitno je imati svoju pamet u svojim rukama, zivce u frizider i doci ce 5 minuta kojih se ceka a ne ostati golog dupeta kao osisana ovca.



Gledam 1000 km na 325 kn pa se pitam zasto bas danas netko zeli rusiti cijenu dlkv [lol]? Pa to je smijesno do bola. Ovo je pretumbavanje velikih njuski i ulov niske psihe malih ulagaca koje ce osisati bez problema jer naravno da nije isto kupiti po 330 ili po 303 kn, osobito na velike cifre. Igraju se, pamet u ruke a zivce u frizider jer mnogima ce biti zao ako u ovoj danasnjoj panici izlete iz dionice koju ceka uspon jako jako brzo.

Nije to samo danas, to je uvijek, ali baš uvijek pravilo kod DLKV.., kad muški potegne, odmah poiskaču 1000-ice na prodaji i to debelo ispod dnevnog cjenovnog maximuma…

Zato kome se ne žuri uskakati u vlakić u punoj brzini, treba samo pričekti koju minutu jer stanica je jako puno na ovoj dionici, a nestrpljivih ima ko govana…, koji žele iskočiti i rado se trpaju dati to što povoljnije… [cry]
[/quote]
ne brinite kolega, pa i mi možemo u dokup ako još malo padne.
što se tiče cijene, slažem se da je ispod svake razine, čak nas je i vdkt prestigao.smiješno.
ovo sa tisućicama je već stvarno deja vu.ja sam zasad na 320 na bidu.

Na prodaji 1000 kom postavljeno na 325 i na 326 kn. Pa ovo je za pukniti od smijeha :-))) Danas, kada su ostale dionice gradjevine bile u + blokadi. Uistinu najvise mafijaskih malverzanata ima na ovoj dionici gradjevine, a zasto, bas me zanima :-))))

Stvarno, i VDKT je pretekao DLKV i to dobro.


Ovo će danas završiti u minusu


u kolikom minusu
jel bi moglo ići ispod 200 gdje vi kolega koliko me sjećanje služi "stojite"
ili možda ipak i ne, još danas [lol]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close