DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 16:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jel ovo danas bilo zatvaranje gapa od prije tjedan dana, zdravi rast bi trebao biti održiv?

daaa, zdrav rast po bidu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

POZDRAV SVIM DIONIČARIMA DLKV-A NA DUG STAZE,,,,NE DAJTE DABA SVOJE DIONICE,


Jel ovo danas bilo zatvaranje gapa od prije tjedan dana, zdravi rast bi trebao biti održiv?

Gap je ostao na 280-300 kn u onom pretjeranom rastu pa najprije njega treba popuniti a za dalje ćemo vidjeti [yawn]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



@inverter
kolega …stamparija casha radi 30 sati na dan….pa skupljate od 380 kn……. undecided?????

Istina, kolega. Kupovao sam i po 390, 380, 365, 326, a najviše po 33x. Imam ga dosta i u minusu sam trenutno.
Ne kužim ovo o štampariji………..misliš da nemam love……ili kaj. Pa ja sam debelo prije današnjeg dana napisao kada ću početi prodavati, jer ne mogu sve prodati u jednom danu. Kada vidiš naloge od 2500 kom. na bidu, znati ćeš da ja prodajem. A dotad, kaj bude. Možda i ispušim, ali teško.


prodajes na BIDU?????? ili tjeranje ovcica na kupnju….tim nalogom?
[/quote]
Pa vidio si to na atpl, janafu, ledu. Neznam zakaj mi to ne bi upalilo i na dlkv? Nalog po "Hanfi" može biti do milju kn. Ako je veći, moraš se pismeno očitovati, ali zato koristiš više računa sa kojih stavljaš naloge po istoj cijeni. Ne kužim zakaj me podbadaš na dlkv? Koliko će on danas biti, ili do kraja ove godine, meni svejedno. Bitan mi je kraj 1. mj. a zakaj mi je bitan, to ti nažalost nemrem ili ako hoćeš, nesmijem reći. Strpi se do tada, biće ti sve jasnije.
I naravno, sretno ti bilo u dionicama u kojima jesi [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




@inverter
kolega …stamparija casha radi 30 sati na dan….pa skupljate od 380 kn……. undecided?????

Istina, kolega. Kupovao sam i po 390, 380, 365, 326, a najviše po 33x. Imam ga dosta i u minusu sam trenutno.
Ne kužim ovo o štampariji………..misliš da nemam love……ili kaj. Pa ja sam debelo prije današnjeg dana napisao kada ću početi prodavati, jer ne mogu sve prodati u jednom danu. Kada vidiš naloge od 2500 kom. na bidu, znati ćeš da ja prodajem. A dotad, kaj bude. Možda i ispušim, ali teško.


prodajes na BIDU?????? ili tjeranje ovcica na kupnju….tim nalogom?
[/quote]
Pa vidio si to na atpl, janafu, ledu. Neznam zakaj mi to ne bi upalilo i na dlkv? Nalog po "Hanfi" može biti do milju kn. Ako je veći, moraš se pismeno očitovati, ali zato koristiš više računa sa kojih stavljaš naloge po istoj cijeni. Ne kužim zakaj me podbadaš na dlkv? Koliko će on danas biti, ili do kraja ove godine, meni svejedno. Bitan mi je kraj 1. mj. a zakaj mi je bitan, to ti nažalost nemrem ili ako hoćeš, nesmijem reći. Strpi se do tada, biće ti sve jasnije.
I naravno, sretno ti bilo u dionicama u kojima jesi [thumbsup]
[/quote]
ne se ljutit….nije zlonamjerno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/arz-dalekovodu-direktnom-pogodbom-jos-59%2c6-milijuna-kuna,63576.html

http://www.jutarnji.hr/dalekovodu-jos-60-milijuna-kuna/405909/

a dionica danas za pocetak pada 4,63%

osim ako Hypo banka nije srusila cijenu…
Hypo izgleda crveni cijeli ZSE

Svi se nadamo da čemo dobit posla negdje u susjedstvu ili na istoku ili u Rusiji.
Koliko je to realno?
Mislim da da.

Dobro misliš.

http://209.85.129.132/search?q=cache:Zj76o5l4oyAJ:www.moj-posao.net/hzz-posao/PREVODITELJPREVODITELJICA/a2cc185b5aaaebbf2baa444b7dd0672d.htm+Dalekovod+Zagreb+Libija&cd=51&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

trajanje radnog odnosa: 1 godinu

mogućnost produljenja radnog odnosa

Iz razgovora gđa. Tea Martinčić – Tin Bašić (Poslovni 14.12.09.)

]"sve više ćemo se orijentirati na strana tržišta[/u]”, kaže Martinčić


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/arz-dalekovodu-direktnom-pogodbom-jos-59%2c6-milijuna-kuna,63576.html

Dalekovod i Uprava ARZ-a prije nekoliko godina našli su se na udaru žestokih kritika austrijskog Strabaga nakon što je ta tvrtka izgubila na jednom natječaju iako je dala jeftiniju ponudu od Dalekovoda. Uputili su i pismo tadašnjem premijeru Sanaderu u kojem su se žalili na postupak.

Eto tako to izgleda kada neki novinar nešto napiše, a prije toga to isto ne provjeri.

Izvor: Novi list
Objavljeno: 18.10.2009
Zlatko Korpar, predsjednik Uprave Autoceste Rijeka-Zagreb

Zašto je Dalekovod bolji od Strabaga

Ponuda Strabaga je bila jeftinija oko 26 milijuna kuna od Dalekovoda, koji je ipak dobio posao. Predsjednik Uprave Strabaga čak je pisao premijeru Ivi Sanaderu i žalio se zbog nejednakog tretmana?

– Ja bih rekao da je predsjednik Uprave Strabaga vršio politički pritisak na bivšeg premijera. Strabag se žalio Državnoj komisiji za kontrolu javne nabave, koja je ipak potvrdila izbor ARZ-a.

Unatoč mogućoj uštedi od 26 milijuna kuna. Reference Strabaga ne mogu biti upitne, riječ je o većoj i uglednijoj tvrtki od Dalekovoda?
– Ona jest veća i jača od Dalekovoda, ali ne u toj vrsti posla. Strabag se više bavi građevinom, a ne opremanjem. Strabag se natjecao s puno kooperanata i na natječaju nisu zadovoljili uvjete, primjerice uvjet o broju inženjera, broju ljudi, reference za izmicanje visokonaponskih dalekovoda, itd. Strabag je mogao dići ustavnu tužbu, ali nije i mislim da trebamo imati povjerenja u odluku Komisije za javnu nabavu


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/arz-dalekovodu-direktnom-pogodbom-jos-59%2c6-milijuna-kuna,63576.html

direktnom pogodbom opet je državna tvrtka dala DLKV još 60 milijuna kuna "poslova" za koje ni ne znaju na što se točno odnose ???
ajme kad ovdje uleti USKOK !! [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


direktnom pogodbom opet je državna tvrtka dala DLKV još 60 milijuna kuna "poslova" za koje ni ne znaju na što se točno odnose ???
ajme kad ovdje uleti USKOK !! [bye]

Lijepo piše na što se točno odnosi. Možete pogledati i ovdje.

http://ponuda-jn.nn.hr/(S(2fyxmcfkzzwmi0uvjt01jwui))/showtender.aspx?ENTRY_ID=91597A2B-4A82-43C3-94C0-1F22354C8428&action=showdetail&referrer=&sessionid=

Svatko neka iščitava tekst kako želi. Činjenice su jedno a naklapanja drugo. Činjenice su, i to je jedino bitno da će Dalekovod dobiti posao 60 mil.kuna, baš isto kao što je dobio i posao plinifikacije od isto 60 milijuna, samo eura, pa su i tada ovi iz Jutarnjeg pisali svakake nebuloze. To što novinar iz jutarnjeg ne zna točno na što se to odnosi, to je njegov probelem. Što bi po njima trebali ovi iz Dalekovoda da rade? Možda da svaki put kada dobiju neki posao, da prvo odu u Jutarnji i njima to pojasne? Nema potrebe, pojasnit će im na sudu.

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=4880

Naglasila je da će u iduće tri godine prioriteti biti ulaganje u povećanje konkurentnosti kompanija, projekte vezane za veću energetsku učinkovitost, turizam, ulaganje u infrastrukturu poput željeznice, projekte zaštite okoliša, kao i financijski sektor.

Potražite i pogledajte tko je najveći dobavljač HŽ infrastrukture.

New Report

Close