DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 18:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,72
76.047
27,996
2,70
2,80
7,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@sasha

Od mene stotka za trud i sve lijepo napisano.

bilo je takve rasprodaje i na koei prije kojih mjesec dana na razinama 395-405…..pa pogledajte gdje je danas…..skoro 20% više 😉

zagreb banka je krenula u dalkv.
imaju cca 23000 dionica.
prosli tjedan nisu niti bili u top 10 a danas su 6.
az je odbacio cca 13000 dionica…..od 38000 pali su na 25000…valja je dosta iskrcavanja…..
….moja prognosa sutra rast…dj je u zelenom,appel je jako positivno iznenadio…i povuci sve indexe prema gore…tako i dalk.

dan poslje sutra

Neki me pitaju kaj se događa i zakaj više ne pišem i kuda će dionica.
eto moje viđenje:

– dobili su veliki posao, i to samo svojom zaslugom, a jutarnji.hr ih je popljuvao i pisao protiv njih i iz TOG RAZLOGA DLKV NEĆE OBJAVITI DOBIVENI POSAO jer žele izbjeći drukanje
i medijsku pompu
– financijsko izvješće su trebali prikazati, koje je btw fenomenalno, ali razloge neznam ali su vrlo iritantni
– otvorili su podružnicu u Švedskoj sa jednim razlogom, A OPET NITI TO NISU OBJAVILI NA ZSE JER BI jutarnji pisao kontra njih

Eto ili je dlkv vrlo trula firma sa masu laži i masu prevara pa se boje novinara ili su idioti….u svakom slučaju postali su vrlo netransparentni i iz toga razloga još od prošlog tjedna u mome portfulju imaju 15% ..

Ne mislim se vračat ovdje dok se nešto ne promjeni.

p.s. žalosno je da je tako svugdje, ali eto tu sam očekivao solidan rast radi tih stvari…a izgleda da ga neće biti

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Neki me pitaju kaj se događa i zakaj više ne pišem i kuda će dionica.
eto moje viđenje:

– dobili su veliki posao, i to samo svojom zaslugom, a jutarnji.hr ih je popljuvao i pisao protiv njih i iz TOG RAZLOGA DLKV NEĆE OBJAVITI DOBIVENI POSAO jer žele izbjeći drukanje
i medijsku pompu
– financijsko izvješće su trebali prikazati, koje je btw fenomenalno, ali razloge neznam ali su vrlo iritantni
– otvorili su podružnicu u Švedskoj sa jednim razlogom, A OPET NITI TO NISU OBJAVILI NA ZSE JER BI jutarnji pisao kontra njih

Eto ili je dlkv vrlo trula firma sa masu laži i masu prevara pa se boje novinara ili su idioti….u svakom slučaju postali su vrlo netransparentni i iz toga razloga još od prošlog tjedna u mome portfulju imaju 15% ..

Ne mislim se vračat ovdje dok se nešto ne promjeni.

p.s. žalosno je da je tako svugdje, ali eto tu sam očekivao solidan rast radi tih stvari…a izgleda da ga neće biti


takodjer prikratio….predugo to traje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


A ja baš napravio suprotno i još malčice podebljao broj dionica. Danas dokupio 47 komada.
Sad mi je udio DLKV u dioničkom portfelju 18,77 % [cool]

Vjerujem da je vrlo blizu "dan velikog preokreta".

stanje…

ovo se ukopalo, ali je potpora iznad 420 dobra…


zagreb banka je krenula u dalkv.
imaju cca 23000 dionica.
prosli tjedan nisu niti bili u top 10 a danas su 6.
az je odbacio cca 13000 dionica…..od 38000 pali su na 25000…valja je dosta iskrcavanja…..
….moja prognosa sutra rast…dj je u zelenom,appel je jako positivno iznenadio…i povuci sve indexe prema gore…tako i dalk.
…..joj pušing

dan poslje sutra

Mislim da je potpuno nevažno je li potpora danas na 420 koju kunu niže ili više.Pravo pitanje je koliko dio kolača gubi ova firma rezanjem investicija u cestogradnji sa 7 milijardi na 500 mijuna kuna godišnje.


Mislim da je potpuno nevažno je li potpora danas na 420 koju kunu niže ili više.Pravo pitanje je koliko dio kolača gubi ova firma rezanjem investicija u cestogradnji sa 7 milijardi na 500 mijuna kuna godišnje.

Koliko god da izgubi na cestogradnji još će više dobiti na plinu. Tek će sad doći do izražaja njihova
ipravna logika rukovođenja, da što više diverzifikacijom poslova ublaže krizu. Dalekovod može raditi
elektroenergetiku, ceste, željeznice, plin i nema zime. Problem će biti onima koji su igrali samo na jednu kartu – cestogradnju. Uostalom nije toliko bitno ni moje mišljenje, nego mišljenje ljudi iz
samog Dalekovoda a oni su u godišnjem izvješću za 2008. napisali ovo:

Glavni cilj strateškog pozicioniranja Dalekovoda d.d. je osigurati dugoročnu profitabilnost
tvrtke i stabilan rast. Dalekovod se učvrstio kao tržišni lider u svojoj djelatnosti u raznim
infrastrukturnim industrijama (elektroenergetska industrija, željeznice, oprema za ceste,
telekomunikacije, čeličnorešetkasti objekti i dr.),
a to nastoji postići i u zemljama regije. Na taj način smanjujemo utjecaj konjukturnih investicijskih ciklusa u navedenim industrijama na
poslovanje Dalekovoda
. Ova se strategija upravljanja rizikom pokazala ispravnom jer je
Dalekovod diverzifikacijom u navedenim industrijama ostvario impresivan rast zahvaljujući
činjenici da ne ovisimo jedino o prihodu iz elektroenergetske industrije.

Perspektive za potpunu zaposlenost kapaciteta ne samo u 2009. godini već i narednih nekoliko
godina su optimistične, unatoč restrikcijama u investicijska ulaganja. Očekujemo povećanu
angažiranost zaposlenja na inozemnom tržištu
.[/u]

do kad mora izaći izvješće?

New Report

Close