DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ajoj,kaad cu ja koji sam kupovo po 1000,00kn,joj,,joj,,

možeš i sutra u 10 nula nula…
razveseli malo ovaj napaćeni narod

ne sjećam se da sam ikada vidio na dlkv top10 aska natiskanog u pola kune razlike [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ne sjećam se da sam ikada vidio na dlkv top10 aska natiskanog u pola kune razlike [shocked]

Ovdje je to često tako.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Isto je tako ovdje često da kad krene gore krene toliko naglo da smo za čas preko 300kn [tongue],ajde da i ja malo drukam. Vidjet ćemo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

letimo….

na 4300 sve prodajem...

Eh, ocekivao sam korekciju a DLKV poletio gore. Fala bogu da sam se predomislio po pitanju prodaje pa ipak uspio uhvatiti vlak…

joj…kako je opet lijepo vidjeti 300,00kn…idemo dalje

"Prošloga su se tjedna dionice domaćih građevinskih kompanija IGH (ZSE:IGH-R-A) i Tehnike (ZSE:THNK-R-A) našle na meti ulagača, nakon objave hrvatske Vlade da je konzorcij predvođen Konstruktorom dobio posao izgradnje autoceste Bar-Boljare u Crnoj Gori", kaže Goran Nimac, analitičar u odjelu Ekonomskih istraživanja Hypo-Alpe-Adria grupe.

Taj posao u Crnoj Gori mogao bi se vrlo lako pokazati kao dobra izvozna prilika za još neke domaće građevinske kompanije, primjerice, Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A), kaže Nimac.

ide to jos gore i to puno

Gradnja Sky Office pići po planu

http://i39.tinypic.com/i3dro1.jpg

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Sutra će biti veoma interesantno , nakon današnjeg dana koji je bio za pamćenje bilo je par pokušaja kapitalizacije i obaranja cijene što i nije baš uspijelo i DLKV je pobjednički završio dan.(zahvaljujući futursima) Zašto će sutra biti interesantno, naime poslije bull run-a u SAD danas navečer +7% (rast cijelog dana bez oscilacija) oni koji sutra namjeravaju prodati DLKV i ostale likvidne dionice će malo bolje razmisliti. Tko će biti siguran da će skoro cijena ići dolje pa će pokušati zadržavanjem pozicija sačekati sledeći krizni trenutak i dodatno zaraditi ne rastu cijene.
Dakle sutra prodaju samo oni koji moraju pa je za očekivat skupu i stabinu cijenu na prodaji, bar do popodneva kad će svi buljiti u futurse , a oni će biti u pozitivnom teritoriju svakako, dakako zapravo sigurno.


Gradnja Sky Office pići po planu

http://i39.tinypic.com/i3dro1.jpg

ma naravno

Cookie Monster

iz koje priče sad banuo ovaj s 2372 komada na bidu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close