DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ja sam kupova po 1400, i ne mislim prodavati
a ako budem isao ikad vise kupovati
sljedeca kupovina ce mi biti na 100

i ja kupovao na 1250kn..i ne mislim prodavati…

malo si pre optimističan ….
[proud]

….mada se nebi iznenadio da stignemo do toga…
[/quote]


kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]



kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]
[/quote]
svaka Vama cast kolega
u danasnje surovo doba lazi malo ljudi zna prepoznati i cijeniti iskrenost
pofuk
nego vidim da ste iz teniske struke pa ako morti imate broj telefona od ane ivanovic jer mi nekak ni dobro
unaprijed hvala

Zahvaljujem svim prodavačima danas po 321, a sutra možete svu kosu počupati i sve nokte izgristi, nitko vam tome nije kriv. [cool]

Pozdrav [bye]


Zahvaljujem svim prodavačima danas po 321, a sutra možete svu kosu počupati i sve nokte izgristi, nitko vam tome nije kriv. [cool]

Pozdrav [bye]


—zašto? može li malo obrazloženje?

Kune nisu problem, kuna nema

Valjda misli na neki odbijanac, ali nebu to nikaj posebno jer bu ona još padala nakon toga…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


što se dešava sa ovom dionicom ima ko kakv info???

Pada,reko mi broker… [wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)



što se dešava sa ovom dionicom ima ko kakv info???

Pada,reko mi broker… [wink]
[/quote]
dobro si mu odgovorio….umjesto da pita sta se desava sa njegovim prijateljima sa foruma(pogotovo samnom) on pita za nekakav dalekovod…….
hm….da ne pomislja covek ko ja da se spoji na dalekovod i da zavrsi muke po crobexu
pofuk



kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]
[/quote]


kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Super si napravio, jer si vjerojatno opet prodao Fredu, a on će sutra na otvaranju, kad mu se stisne, prodati vjerujem ponovno tebi, jer ti sada kupuješ povoljno i jeftinije.

Nema veze što obojica dojite lovu i rušite cijenu, bitno je da se para vrti!!

Samo tako naprijed….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Dug/kapital 305,09%
P/E 21,16 3/08
EPS 15,36 3/08
ROE 6,49% 3/08
ROA 1,54% 3/08

s obzirom na značajano usporavanje u branši poslovanja dalekovoda, možemo očekivati bitno lošije rezultate za 2009.

150 kuna target.

mišljenja?

Obey Ferengi Rules of Acquisition




kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]
[/quote]


kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Super si napravio, jer si vjerojatno opet prodao Fredu, a on će sutra na otvaranju, kad mu se stisne, prodati vjerujem ponovno tebi, jer ti sada kupuješ povoljno i jeftinije.

Nema veze što obojica dojite lovu i rušite cijenu, bitno je da se para vrti!!

Samo tako naprijed….
[/quote]

[thumbsup]… i onda se pametnjakovici cude zasto crobex pada, te tko je tomu kriv…. [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Dug/kapital 305,09%
P/E 21,16 3/08
EPS 15,36 3/08
ROE 6,49% 3/08
ROA 1,54% 3/08

s obzirom na značajano usporavanje u branši poslovanja dalekovoda, možemo očekivati bitno lošije rezultate za 2009.

150 kuna target.

mišljenja?

e, jesi izvadil najgore, i to za 03/2008, daj pogledaj sad zadnje izvješće, btw. dalakovod ima
ugovorenih 5 milijardi kuna poslova u slijedeće dvije godine, ne vjerujem da će rezultati biti lošiji, mogu biti samo bolji.
problem bi eventualno moglo biti tekuće financiranje, kao što će biti i za sve ostale firme koje imaju dugove, a takva je velika većina.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!




kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]
[/quote]


kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Super si napravio, jer si vjerojatno opet prodao Fredu, a on će sutra na otvaranju, kad mu se stisne, prodati vjerujem ponovno tebi, jer ti sada kupuješ povoljno i jeftinije.

Nema veze što obojica dojite lovu i rušite cijenu, bitno je da se para vrti!!

Samo tako naprijed….
[/quote]

Samo mi se čini da će samo još jedan drugome prodavati…
NIje valjda netko blesav dati DLKV na ovoj razini…

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

DLKV ima u prvih 9 mjeseci ove godine rast dobiti od 74%.

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


DLKV ima u prvih 9 mjeseci ove godine rast dobiti od 74%.





kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Svaka čast na iskrenosti, ja jučer prije zatvaranja isto opalio po bidu dok sam vidio da brana na 380 puca [bye]
[/quote]


kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.

Super si napravio, jer si vjerojatno opet prodao Fredu, a on će sutra na otvaranju, kad mu se stisne, prodati vjerujem ponovno tebi, jer ti sada kupuješ povoljno i jeftinije.

Nema veze što obojica dojite lovu i rušite cijenu, bitno je da se para vrti!!

Samo tako naprijed….
[/quote]

Samo mi se čini da će samo još jedan drugome prodavati…
NIje valjda netko blesav dati DLKV na ovoj razini…
[/quote]
Evo ja sam ga dao juce,a jesam li blesav sto sam to ucinijo, neznam vidit cemo.

New Report

Close