DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 00:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,34
13.644
5,827
2,34
2,40
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Kupijo 200 komada na 660 a jesam li dobro uradijo bum vidili do kraja dana [proud]

vjerojatno ces prodavat i ti na 670 +- i onda se cudite ko prodaje po ovim cjenama,zarada za cevape i pivu ….
[/quote] Budem ti javijo kad prodam a do tada MIRNO MORE
[bye]

kolega u dokupu sam cjelo vrijeme jer vjerujem u firmu…nekome panika -nekome prlika za ulaz….a ako dodje do sloma burzi…onda smo svi u mp3 bio u dionicama ili u kesu…..slazete li se?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolega u dokupu sam cjelo vrijeme jer vjerujem u firmu…nekome panika -nekome prlika za ulaz….a ako dodje do sloma burzi…onda smo svi u mp3 bio u dionicama ili u kesu…..slazete li se?

Ne baš, novčani sustav se neće raspasti, novac će se uvijek primiti kao sredstvo plaćanja. A dionica može vrijediti 0 Kn!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



kolega u dokupu sam cjelo vrijeme jer vjerujem u firmu…nekome panika -nekome prlika za ulaz….a ako dodje do sloma burzi…onda smo svi u mp3 bio u dionicama ili u kesu…..slazete li se?

Ne baš, novčani sustav se neće raspasti, novac će se uvijek primiti kao sredstvo plaćanja. A dionica može vrijediti 0 Kn!
[/quote] Zato ulažeš ono što ti nije potrebno za život sa tim da riskiraš uloženo

Da naravno, svi imamo viška novaca za ulaganje. Ma, ako sam nešto skužio u mom životu kao investitoru je da nitko ništa ne zna za sutra! Ni tehnička analiza, ni fundamentalna, to je lutrija. Dugoročno je sve to ok, ali oni koji ulažu, kao ja, da bi za 6 mjeseci oplodili novac, zaboravi!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume




kolega u dokupu sam cjelo vrijeme jer vjerujem u firmu…nekome panika -nekome prlika za ulaz….a ako dodje do sloma burzi…onda smo svi u mp3 bio u dionicama ili u kesu…..slazete li se?

Ne baš, novčani sustav se neće raspasti, novac će se uvijek primiti kao sredstvo plaćanja. A dionica može vrijediti 0 Kn!
[/quote] Zato ulažeš ono što ti nije potrebno za život sa tim da riskiraš uloženo

[/quote]

mislim da i hartija za placanje isto moze doci do 0
dajte malo knjige u ruke

Postanite Eu-robovi

ovo se stalno citira no mene zanima na cemu se temelje pretpostavke o 20% vecoj potrosnji 2020 godine? na 200 000 Hrvata manje? na eksponencijalnom gospodarskom rastu?
takodjer bi me zanimalo kakva ce biti skupoca pojedinog izvora energije 2020 a ne danas..
i zasto se ne prica o en. ucinkovitosti?

znam znam tema je dlkv i ja sam stavio kupnju na 500 i prodaju na 800 a vi kak ocete..


Nacrt energetske strategije 2008.-2020. trebao bi biti gotov za dva, tri tjedna nakon čega će uslijediti i javna rasprava.

Tri su osnovna cilja strategije – sigurnost opskrbe, konkurentnost energetskog sustava, te održivost energetskog razvitka, kazao je Polančec.

Iznoseći osnovna predviđana vezano za električnu energiju, naveo je da danas imamo instalirane snage oko 4.000 megavata (MW), a do 2020. potrebno je izgraditi novih 3.500 MW. U 12 godina mi gotovo trebamo udvostručiti instalirane kapacitete želimo li doći u situaciju da 2020. imamo samodostatnost u električnoj energiji, kazao je.

Strategija uz ostalo predviđa i da Hrvatska do 2020. ima 1.520 MW u obnovljivim izvorima, a i uz nove kapacitete u hidro i termoelektranama nedostaje oko 400 MW i strategija će dati odgovor i na to pitanje, rekao je Polančec ne precizirajući kakvi bi to objekti mogli biti.

Analize, napomenuo je, govore da je po sadašnjim uvjetima najjeftinija proizvodnja struje iz nuklearki, potom termoelektrana na ugljen, vjetroelektrana i termoelektrana na plin.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56a9e04e-8d96-4024-95e8-3f9111aa9500

voit Ime munaa, Alien





kolega u dokupu sam cjelo vrijeme jer vjerujem u firmu…nekome panika -nekome prlika za ulaz….a ako dodje do sloma burzi…onda smo svi u mp3 bio u dionicama ili u kesu…..slazete li se?

Ne baš, novčani sustav se neće raspasti, novac će se uvijek primiti kao sredstvo plaćanja. A dionica može vrijediti 0 Kn!
[/quote] Zato ulažeš ono što ti nije potrebno za život sa tim da riskiraš uloženo

[/quote]

mislim da i hartija za placanje isto moze doci do 0
dajte malo knjige u ruke
[/quote]

Da, ali ovo nije ni Zimbabve ni Weimarska Republika, a zlato ne mogu kupovati. Novac je dovoljno dobar za mene. E da sam se držao novaca!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

da si se držao novca sad bi bio bogat,isto ko i svi mi!!!!!,al ………….još malo u bankrot!

Mislim da ce mnogi pamtiti ove razine, novac sam imo slobodan ima 10 dana, ali danas vise nisam mogao gledat onaj nalog na 660 kuna, pa sam ga dobro pokupijo jer naprosto je JEFTINO, nekažem da nemože jeftinije, ali ja ga vidim sutra preko 700, a do kraja ovog mjeseca ce biti pre predobri vjesti, a vec ih je jako puno bilo samo sto je trzište BILO u banani, pa to nije urodilo plodom ,ali USKORO hoce. Živili svi dioničari [thumbsup]

Šta mislite jel bi danas mogli nešto u +, vidim američani su debelo porasli ako
to ima kakvog utjecaja. Kako god bilo danas stavljam još friškog keša pa živi bili pa vidjeli.

to je to..tko je kupio kupio je ..sad nek zapali cigaru… [lol]

Ne trgovati sobom na trzistu rada - trgovati za sebe na trzistu kapitala :)

Boycie – samo za širenje pozitivnih vibracija dobivaš najbolju ocjenu…..sjedi 5!

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

Vidimo se za 2 mjeseca sto se tice ove dionica kupijo na 660 a stavijo na prodaju na 1150. BOG


Vidimo se za 2 mjeseca sto se tice ove dionica kupijo na 660 a stavijo na prodaju na 1150. BOG

1150 [pray] e riječi ti se pozlatile

New Report

Close