DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A čovjeće: već smo na -4%

Ma ovaj veliki nalog zbija cijenu prama dolje. Da mu je namjera prodati išao bih sa manjim nalozima. Eh da ga hoće neko popapati pa da vidi da nema jeftinog zbijanja.
Kupnja Cijena
21 1.018,00
15 1.017,00
27 1.016,00
19 1.015,00
23 1.010,00
5 1.003,00
2 1.000,00
11 985,00
50 981,00
10 980,01
Cijena Prodaja
1.020,00 1
1.039,00 15
1.039,99 12
1.040,00 423
1.049,00 16
1.050,00 1
1.053,00 5
1.070,00 29
1.079,93 20
1.079,96 10


Izgleda da se ovaj veliki iskrcao sad bi mogli gore.
..
Izgleda da nija opet se pojavio

čitav dan se stavljaju veliki nalozi na prodaju al za razliku od drugih dionica gdje su skriveni, ovdje su itekako vidljivi i ružno izgledaju..postoji razlog za to..i vrlo je očit..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

markoc5,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,u potunosti se slažem s tobom[thumbsup]

NEMA PREDAJE

Kolega markoc5 koji je to razlog, vlo očit?


Kolega markoc5 koji je to razlog, vlo očit?

logički gledano, ako želite nešto prodati podsvaku cijnu,a neželite rušiti cijenu vi čete ili prodavati rascijepkano u više navrata ili u doba euforije kad se skida s ask-a postaviti čete skriven nalog da vas mali ne preskaču..

..ako želite zastrašiti, ona će-te staviti na prodaju ogromnu količinu te strašit male koji će vas preskakivati i rušiti cijenu…

pozzz

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Vi sa gledalicama-kako smo krenuli.


Vi sa gledalicama-kako smo krenuli.

Pali na 986- pa se vratili. trenutna cijena 1059.

Jeli ima sta nova sa Aluminijem, jesu se dogovorili oko struje i ekologije

http://www.poslovni.hr/78293.aspx

Kada će se proces privatizacije završiti?

“- Konzorcij koji čine švicarski Glencor, Feal iz Širokog Brijega i zagrebački Dalekovod dao je najpovoljniju ponudu vrijednu 300 milijuna eura….”

tako kaže MIJO BRAJKOVIĆ, GENERALNI DIREKTOR MOSTARSKOG ALUMINIJA
meni je to dovoljno da znam tko će preuzeti…samo je pitanje vremena…

usao sam ponovo u ovaj brod danas [cool]


usao sam ponovo u ovaj brod danas [cool]

Čini se da nije još kasno, ali se zahuktava…

40 Kuna po dionici u + danas, a kako je krenulo… [undecid]

Nemam ništa nova za dodati, i dalje ostajem pri svome stavu od prekjučer na str.383. mišljenja sam da bi idući tjedan bi mogli gledati sa veseljem DLKV.

Mišljenja sam da je DLKV trenutno best buy vrijdonosni papir, mogao sam ući i prošli tjedan, no pričekao sam malo preokret trenda i razgovarao malo među stručnim krugovima, te skoro svi dijele isto mišljenje.
Mnoge inv. ga trenutno kupuju za sebe, te preporučuju za kupnju uz još jedan ili dva vrijedonosna papira.

Razloga za ovakav stav stoji upravo u činjenici očekivanih ugovorenih visokomaržnih poslova u inozemstvu za 2008., s posebnim naglaskom na inozemstvo, što je naravno samo jedan od faktora.

Smatram da će razina 1.5xx kn. biti dosegnuta u rekordnom roku u idućih par dana, a njen puni vrijedonosni potencijal će pokazati tijekom 2008. gdje će se tržiti na puno višim razinama uz naravno veliku likvidnost.

Pozdrav.thumbsup

sta ste se usutili ova sedmica sto dolazi bit ce jako jako vesela


sta ste se usutili ova sedmica sto dolazi bit ce jako jako vesela

Odmaramo (odmarali smo) dušu i tijelo tako da možemo opet prebroditi sve scile i haribde.


sta ste se usutili ova sedmica sto dolazi bit ce jako jako vesela

ajde podjeli ta saznanja sa nama

New Report

Close