DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 05:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sančo: ” Saladin: ” sasha: ” Saladin: ” jomiii: ” žorž: ” Tko može prokomentirat ove silne naloge na prodaji od petka?[undecid] ” mozda radnici [proud] ” nije to ništa, bit će ih još puno više kad budemo na 1300-1400 ” Kolega, je li to neka greška ili ste i vi u Dalekovodu? ” od danas jesam .. ali čisto iz špekulativnih razloga:) … ” Kaj su se fundamenti popravili u odnosu na one na cijeni od 800kn??[shocked] ” sve stoji kao što sam rekao, ušo sam iz špekulacije … mislim da u narednih 10 dana će dlkv gore potegnut … možda i ne … ali čim nešto ušićarim idem natrag u …

daj saladin nemoj sicarit,uzmi muski[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Mišljenja sam da je DLKV trenutno best buy vrijdonosni papir, mogao sam ući i prošli tjedan, no pričekao sam malo preokret trenda i razgovarao malo među stručnim krugovima, te skoro svi dijele isto mišljenje.
Mnoge inv. ga trenutno kupuju za sebe, te preporučuju za kupnju uz još jedan ili dva vrijedonosna papira.

Razloga za ovakav stav stoji upravo u činjenici očekivanih ugovorenih visokomaržnih poslova u inozemstvu za 2008., s posebnim naglaskom na inozemstvo, što je naravno samo jedan od faktora.

Smatram da će razina 1.5xx kn. biti dosegnuta u rekordnom roku u idućih par dana, a njen puni vrijedonosni potencijal će pokazati tijekom 2008. gdje će se tržiti na puno višim razinama uz naravno veliku likvidnost.

Pozdrav.[thumbsup]


Saladin: ” Sančo: ” Saladin: ” sasha: ” Saladin: ” jomiii: ” žorž: ” Tko može prokomentirat ove silne naloge na prodaji od petka?[undecid] ” mozda radnici [proud] ” nije to ništa, bit će ih još puno više kad budemo na 1300-1400 ” Kolega, je li to neka greška ili ste i vi u Dalekovodu? ” od danas jesam .. ali čisto iz špekulativnih razloga:) … ” Kaj su se fundamenti popravili u odnosu na one na cijeni od 800kn??[shocked] ” sve stoji kao što sam rekao, ušo sam iz špekulacije … mislim da u narednih 10 dana će dlkv gore potegnut … možda i ne … ali čim nešto ušićarim idem natrag u … ” daj saladin nemoj sicarit,uzmi muski[thumbsup]

vrlo rado 🙂

Cookie Monster


Mišljenja sam da je DLKV trenutno best buy vrijdonosni papir, mogao sam ući i prošli tjedan, no pričekao sam malo preokret trenda i razgovarao malo među stručnim krugovima, te skoro svi dijele isto mišljenje.
Mnoge inv. ga trenutno kupuju za sebe, te preporučuju za kupnju uz još jedan ili dva vrijedonosna papira.

Razloga za ovakav stav stoji upravo u činjenici očekivanih ugovorenih visokomaržnih poslova u inozemstvu za 2008., s posebnim naglaskom na inozemstvo, što je naravno samo jedan od faktora.

Smatram da će razina 1.5xx kn. biti dosegnuta u rekordnom roku u idućih par dana, a njen puni vrijedonosni potencijal će pokazati tijekom 2008. gdje će se tržiti na puno višim razinama uz naravno veliku likvidnost.

Pozdrav.[thumbsup]

Rječi ti se pozlatile[smiley]

Jucer sam kreirao analizu koja je imala znak za prodaju zbog prevelikog rasta zadnjih dana.
al naravno, nisam imao hrabrosti rasprodati dio portfelja

Sad upalim investor i kupnja veca od prodaje [thumbsup]

KUPNJA: 145kom – 1.110,00
PRODAJA: 11kom – 1.096,95

Idemo dalje, a korekcija kad dode-dode 🙂

Gledaj Krespo, samo gledaj.[wink]

Nadam se, da se ne varam.

Samo je pitanje, da li za 2-3 dana ili 5-10 dana.

Pozdrav.

Kako je otvorilo, moglo bi biti min. + blokada.

e nebude[cool]…malo mi je sad ovo cudno, nabriju cijenu kad ono bull run

.., ebi ga, još se dobro i držimo, sve se to vrati do kraja dana na svoje[wink]

Bear Trap

u top 10 k/p malo velikih naloga tj. jedan štopa na 1100 kn..i to je ok…da ne bi pre brzo..gore
volumen, vrlo dobar…za sad dobar zrel rast…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

evo nas opet u minusu. da je bar još malo potrajalo
[sad]

ma neka pada, nema veze za one koji ne misle prodavati. iskreno, ja sam dosta u dionicama, cca 70%. nemam namjeru prodavat jer mi ta lova trenutno ne treba.
iskreno, odgovaralo bi mi da još jednom padne, npr, na 800 kn, da se ukrcam i s ovih 30% casha…
samo bojim se da taj film necu gledat… nisam reagirao kad je trebalo i teško da ću imat drugu priliku[cry]

Izgleda da se ovaj veliki iskrcao sad bi mogli gore.
..
Izgleda da nija opet se pojavio

A čovjeće: već smo na -4%

New Report

Close