DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 11:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Traži se PROJEKTANT U UREDU ZA ELEKTROENERGETSKA POSTROJENJA

 

https://www.moj-posao.net/Posao/516479/Projektant-u-Uredu-za-elektroenergetska-postrojenja-mz/

No kaj, bude nekaj zagrmilo uskoro ili ne još 🙂

Dalekovod d.d. radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Voditelj projekata transformatorskih stanica (m/ž) – dva izvršitelja.

MojPosao.net – Voditelj projekata transformatorskih stanica (m/ž) – Zagreb – DALEKOVOD d.d. https://www.moj-posao.net/Posao/517250/Voditelj-projekata-transformatorskih-stanica-mz/#ixzz6rN8AyLb9

https://www.moj-posao.net/Posao/517250/Voditelj-projekata-transformatorskih-stanica-mz/

Što je sa preuzimanjem? U kojoj je to fazi?

I mene isto zanima zašto nema nikakve objave o preuzimanju?!?! Postojao je rok za iskazivanje interesa a obaviješteni nismo bilo ni o čemu…

 

i ja pitao prije neki dan, ništa se ne priča, nula info…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Moje su prognoze danas do 7,40-7,50.


Nesto se kuha, cim ovako polako uzimaju po asku.


Vec viđeno.

diokidina, 13.04.2021. u 08:23

 

Moje su prognoze danas do 7,40-7,50.

Nesto se kuha, cim ovako polako uzimaju po asku.

vec viđeno.

 

malo će se vrtiti iznad  7 dok trejderi ne iskipaju ono što su kupovali oko 6,5 i onda opet nova runda rušenja cijene i sakupljanja pa novi pokušaj dizanja iznad 7 kn radi prodaje kupljenoga.

već viđeno.

 

budapest !

uvjek manipulacije tržištem neznam do kada će biti dozvoljena ovakva trgovina od strane hanfe mislim da treba reći stop manipulacijama

desnokrilo, 14.04.2021. u 12:22

uvjek manipulacije tržištem neznam do kada će biti dozvoljena ovakva trgovina od strane hanfe mislim da treba reći stop manipulacijama

Bez izmjena zakona nista od toga,burza i financijski savjetnici brokeri pozivaju svekoliki narod da se okrenu nekom drugom vidu stednje mislieci pritom na ulaganje u dionice..dok sa druge strane u suradnji sa velikima manipuliraju trzistem preko zakona koji je los jer im isti dozvoljava da cine sto cine.

Slazem se da treba stati manipulaciji sprjecavanja rasta dionica..nije Rimac ni lud sto odgada izlazak na burzu..jer bi pokrali u roku odmah.

Tko to zove na ulaganje u dionice? Ja svaki dan čitam suprotno. Pa ravnateljica ekonomskog fakulteta je rekla da dionice nisu za obične građane već samo za profesionalce. A i Gažićka je slično rekla.

počele su curkat neke info…nije na meni da širim glasine ali ako je točno, brzo će se saznati…

 

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa, 15.04.2021. u 12:33

počele su curkat neke info…nije na meni da širim glasine ali ako je točno, brzo će se saznati…

 

Ako su glasine, nemoj ih širiti!

Ako su info, nemoj ih kriti!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

ok… navodno je dogovorena kombinacija ppd i končar u komjemu obliku, ne znam, ali  time bi bilo riješeno i vl. i fin. restrukturiranje…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

lojtra, 15.04.2021. u 09:37

Tko to zove na ulaganje u dionice? Ja svaki dan čitam suprotno. Pa ravnateljica ekonomskog fakulteta je rekla da dionice nisu za obične građane već samo za profesionalce. A i Gažićka je slično rekla.

Kvazi analitacari sa burze,te placeni clanci koji u rukavicama bacaju bube ..pred koji dan na jednoj od televizija bila analiza komparacija raznih vrsta ulaganja sve na nagovor da je kao najbolje od svega ulagat u dionice i obveznice i sl… bla bla uz naravno opasku da to nije za svakoga i da treba imat glavu.

Ugl.nakon cijele te propagande ispada da pozivaju gradane da ulazu u Hr.burzu.

Slazem se naravno da treba ali fulali smo ceo fudbal sa ovakvim zakonima.

Mozes baratat sa svim relavantnim cinjenicama  al đaba kad se trguje ispod stola.

Sve je dogovoreno s PPD-dom i Končarom, samo je pitanje kad će info na burzu.

New Report

Close