DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.04.2024. u 08:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
6.699
2,802
2,38
2,42
-1,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dlkv te također igh imaju najače oružje samo strpljivo mislim vrlo brzo x 2 nije nagovor nego čista matematika

Trenutno preko 100 000 od 7,00 do 7:20 od toga sakriveno 66 000.

Temeljem članka 17/1 Uredbe (EU) br. 596/2014 Europskog parlamenta i Vijeća od 16. travnja 2014. o zlouporabi tržišta (Uredba o zlouporabi tržišta) te stavljanju izvan snage Direktive 2003/6/EZ Europskog parlamenta i Vijeća i direktiva Komisije 2003/124/EZ, 2003/125/EZ i 2004/72/EZ (“Službeni list Europske unije“, L 173/1 od 12.6.2014)(dalje u tekstu: „Uredba“), Dalekovod kao izdavatelj 24.719.305 redovnih dionica Društva na ime, pojedinačnog nominalnog iznosa od 10,00 HRK, pod oznakom DLKV-R-A, uvrštenih radi trgovanja na uređeno, službeno tržište Zagrebačke burze d.d. ovime obavještava javnost da je zaprimio obavijest društva Konsolidator d.o.o., sa sjedištem u Zagrebu, Ulica Andrije Hebranga 34, MBS: 080848508, OIB: 73678065415, EUID: HRSR.080848508 (dalje u tekstu: „Konsolidator“), a gdje proizlazi kako je Fond Inspirio FGS (dalje u tekstu; “Fond“) vlasnik 66% poslovnih udjela u društvu Konsolidator, a Konsolidator je vlasnik 15 milijuna dionica DLKV-R-A, i dalje kako je Inspire Investments d.o.o. koje upravlja Fondom dužno najkasnije do 2.2.2021. prodati cjelokupnu imovinu Fonda. Ova informacija dostupna je javnosti na internetskim stranicama Zagrebačke burze d.d., internetskim stranicama Društva http://www.dalekovod.hr, u Službenom registru propisanih informacija (HANFA) te je dostavljena HINA-i radi objave.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Za imaoce DLKV dobre vijesti.

Možda će unutar istih vlasnika doć do prijenosa tog udjela ili će novi igrač uletit.

Znaz će se više za koji dan iza skupštine.

ja u ovoj informaciji ne vidim nista dobroga,ode cijena opet na 3kn

Spalato

Ovi iz fonda ce nam prodat mozda i po 2.5 kn

Vidjet cemo u ponedjeljak jel rastemo i pripremamo teren za prodaju bliže nominali (10kn) ili radi pritiska velikog broja dionica , sruše cijenu do 4-5 kn

Vecinski vlasnici vec odavno imaju ponudu u dzepu od par eura po dionici a koliko tocno neznam ali izgleda da je malo vise od 4 eura.

Kako će prodati 15 milijuna dionica na burzi gdje se dnevno prosječno protrguje 10-20 tisuća komada?

Ajme sto vi ovdje pisete. Prodaje se udio u Fondu koji posjeduje 15 milijuna dionica Dlkv.

Pa nece nitko to staviti na bid na burzi.

Kako ce to ubuduce utjecati na cijenu ce se tek vidjeti. Za sada se niti ne zna tko je kupac fonda.

Puno je dionica u igri. Mislim da će biti dogovorene prodaje paketa od fondova.

Čuj da će na burzu otić otprilike 10 milijuna dionica.

Dakle 66% Konsolidatora a koji je pak vlasnik 15 milijuna dionica dobivenih dokapitalizacijom od 10kn po dionici.

Traži se strateški partner ili predaja udjela već postojećem vlasniku možda manjeg udjela trenutno.

Ovi šta zazivaju 3kn nemaju pojma ili drukaju kako bi kupili jeftinije.

Ima više kupaca, pa tko da više.

lojtra, 05.12.2020. u 14:29

Ima više kupaca, pa tko da više.

Fortenova je suvlasnik konsolidatora,e sad dal to ide u paketu?

Bit će samo jedan kupac, a on je već ionako ovladao drustvom jer drži glavninu duga. Neće tu biti nekog seksa, a još manje love. Uzmi sto ti se daje i nogom u pedu vidi mi se.

New Report

Close