DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 11:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,47
47.444
19,234
2,48
2,50
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

S obzirom na vrhunac korone koji ide polako prema smirivanju kako u europi(mi malo zaostajemo za vrhuncem 2. vala)  tako i kod nas. Mislim da ce burza to popratit oporavkom. Jučer lijepa prilila za dokup koju smo nadam se svi smo iskoristili. Stvarno neznam koji je razlog onakva rasprodaja tj.darivanje. imam DlKV i vjerujem da je svakim kvartalom sve bolji i bolji te izvjesca sve govore. Kad prode godina dana da se stvari ponovno vrate u normalu ova dionica ce bit na drugim razinama.zato dokup i lagano.pozdrav svima,ostanite negativni 😂

Kolega zvonar pa ako pratite duže Dlkv ali i općenito ZSE onda znate da od tamo 2008 pa sve do danas mirovonci spaljuju naš novac kao eskim da se ne smrzne.

Dakle vjerovatno kupili po onih famoznih 220kn prosjeka a sad rasipaju i po 6 kuna bez da trepnu. Ponavljam novac nije njihov naravno pa što da ne. Sad smo došli da zagrebački prodaje a OTP kupuje i tako u krug.

Najsretniji bi bili kad ih nebi bilo ali to su samo mokri snovi. Zbog njih puno malih dugoročnih dioničara je izgubilo imovinu pa te iste ljude pretvorilo u trejdere koji igraju “velila mala” na par lipa a bez nekog osnovnog znanja i strategije, zato imamo rasulo i mrtvilo na Burzi i nikakav rast još od tamo upravo 2008.

 

 

prilila za dokup koju smo ,nadam se, svi  iskoristili.”

e tu počinju neprilike 🙂

Kolega Noizz sve tocno. Kupovali na 220, rasprodavali I na 4.

Ali morate znati da bez mirovinskih fondova nema niti likvidnosti na dionicama na ZSE jer mi mali kako kazete kazete liparimo.

Zamisli koji moras bit mozak da kupiš po 220 a prodas na ovim cijenama,naravno pricam o mirovinskim fondovima.zato su nam mirovine ko u Etiopiji.

Marielena, 07.11.2020. u 08:21

Ovdje stalno fondovi izlaze. Dugorocnima je to prilika za dokup a i trejderi imaju prilika.

Problem je jedino da na forumu dugoročnih nema. Osim trejdera koji zaglave pa špekulacija postane investicija 🙃

Vjerovatno većina samo čeka što prije prodat kako bi zaradili sitniš zato i ne ide gore.

Problem je šta fondovi te drhtave rukice testiraju kao u petak i uspjevaju u tome. Bace par desetaka tisuća dionica a onda mali za njima u vlakić nizbrdo pa se oporavi za koji dan a mali nasamareni 😉

Ja svakako čekam te fenomene i dokupljujem.Možda će i niže ali sumnjam da će ispod mog prosjeka. Svejedno nisam tu u prolazu pa nisam tolko opterećen.

ledsamurai, 08.11.2020. u 07:41

 





Marielena, 07.11.2020. u 08:21



 

Ovdje stalno fondovi izlaze. Dugorocnima je to prilika za dokup a i trejderi imaju prilika.

 



 

Problem je jedino da na forumu dugoročnih nema. Osim trejdera koji zaglave pa špekulacija postane investicija 🙃

Ima kolega dugoročnih ima ,govorim u svoje ime 🙂

Tko je bio na burzi 2005-2007 vidio je kako je to dok dionice bježe. U tjedan dana po 300-400 %. Zato sam ušao jer sumnjam da ću se usuditi kupovati po 20kn. A tad bi mogao kupit puno manju količinu. A sad da padne i na 5 kn nije smak svijeta jer će opet ići gore.

biden pobjedio burze sutra divljaju

spalato33, 08.11.2020. u 19:51

biden pobjedio burze sutra divljaju

U normalnim trzistima da…na zalost u nasem rezervatu je normalno da nije normalno

Lakše je predvidit Dow Jones naprimjer nego ZSE, kod nas često nema logike.

Svakako  triler oko izbora koji je danima trajao, dugo prebrojavanje i napokon olakšanje da je završila era ludila sa Trumpom mislim da će index Dow Jones do srijede sigurno preći 30 000. Trenutno je na 28 281.

Kod nas “business as usual” 😂

 




Što se čeka s ovim ispod 7 kn?🙄

kakva država takva burza netreba ništa više pisati ni govoriti nego prestanite trgovati to će biti najbolji odgovor na stanje u državi

Vani već indexi plus 5. Da su toliko u minusu kod nas bi bila rasprodaja po minus 10.

New Report

Close