DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 18:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Razumijem ja to dragi kolega.  Samo sada nije 2008. Fondovi nisu veliki decki vec spalionica love.

 

lojtra, 15.10.2020. u 09:39

To možda znači da ga neće graditi naš Dlkv

Izvođač je Dalekovod Ljubljana d.o.o., pisalo je na ploči. Baš sam tražio što piše dok je trajao članak.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Za dragu kolegicu @Zlocesti.

http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/financije/1H%202020/financijsko-izvjesce-h1-2020-nerevidirano-konsolidirano-nekonskolidirano.pdf

Ovdje je rast,  kao I na drugim gradjevinarima ostvaren prvenstveno zahvaljujuci poslovnim ugovorima. Ali ako pratite zadnjih nekoliko izvjesca vidite da su I fundamenti jaci.

Naravno da radi naš Dalekovod i to je tek mali dio što će se Dalekovod odrađivati..

https://fenix-magazin.de/grlic-radman-u-sloveniji-dalekovod-cirkovce-pince-potaknut-ce-razvoj-energetskog-trzista/

Izgradnja ovog dalekovoda “omogućit će bolju integraciju tržišta električnom energijom, osigurati opskrbu i pristup tim tržištima u ovom dijelu Europe i potaknuti daljnji razvoj tog tržišta”, rekao je Grlić Radman.


Osim suradnje na političkoj razini, hrvatski ministar pozdravio je “izvrsnu suradnju na gospodarskoj razini” između tvrtki, uključujući hrvatski Dalekovod.


Rekao je da će uloga energetskog sektora biti iznimno značajna i za gospodarski oporavak EU-a i napomenuo da će se Hrvatska “još više usmjeriti prema energetskoj učinkovitosti, obnovljivim izvorima energije, skladištenju energije te dovršetku ključnih infrastrukturnih projekata”.


 

Da li zna netko kada mozemo ocekivati izvjesce?

Je li ovih 6.000 kom naznaka aktivnijeg trgovanja i prometa?

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

Marielena, 19.10.2020. u 10:07

Da li zna netko kada mozemo ocekivati izvjesce?

30.10. Je izvjesce. Definitivno ce biti dobro nema sumnje u to. Mislim cak i iznenađujuce.

Hvala kolega Zvonar. I ja ocekujem FI najbolje do sada😊

biti će izvještaj sigurno dobar jer nam dolaze međunarodne kontole pa neće biti ništa više isto kao što je bilo muljanje sa milijunima od dobiti i lažiranja stvarnosti mafijašenja

HEP planira investiciju od 3,4 MILIJARDE kuna, bit će posla za Dalekovod za sve vodove prilazne HE Senj, uskoro na 20 kn…

Dobro zborite kolega xato, tu će Dalekovod isto dobiti dobar dio kolača , plus izvještaj , plus još poslova naravno

https://m.vecernji.hr/premium/pocela-realizacija-dva-megaprojekta-u-lici-investicija-vrijedna-cak-34-milijarde-kuna-1439280

Nije mi jasno kako je Dalekovod na ovako niskim razinama, zar se kod dionica ne kupuje budućnost. Trenutačna tržišna kapitalizacija cca 23 milijuna eura. Katastrofa

xato, 20.10.2020. u 15:53

Nije mi jasno kako je Dalekovod na ovako niskim razinama, zar se kod dionica ne kupuje budućnost. Trenutačna tržišna kapitalizacija cca 23 milijuna eura. Katastrofa

Polako kolega,

ovdje nema potrebe za zurbom, ovdje ve strpljivi koji se ukrcavaju jako profitirati.

Iskreno, imam ponudu za jednu nekretninu u Slavoniji za sramotnih 45 k Eura ali ozbiljno razmisljam da to brzo realiziram i sve grunuti ovdje da podebljam pozicije. ovo jesu sramotne razine ali buducnost je sjajna.

lp

@Mia

Kolegice, samo javite kad to realizirate da stavim svoje na ask…win-win situacija…ja prodam po dobroj cijeni, a Vi kupite jeftinije…

Rastimo zajedno...

Ne morate Vi cekati mene, mozete i danas ili sutra staviti na bid i rijeseno 🙂

New Report

Close