DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
2.549
1,059
2,40
2,42
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

28. i 29.5. fond nije izlazio. Proslo je cca 40.000 kom.

Solidan promet na ovoj stečajuši zadnjih dana. Nekome odgovara ulaz po 4 pa dajte ne škrtarite prodavači. Eto prilike da se riješite firme u stečaju. Sad će vani korekcija pa će te morati prodavati i po 3 kune.

Ovdje neko štopaje cijenu iznad 4kn.Tocno se vidi kad se bid nabilda neko istresa po njemu.Jeli fond ili neko drugi neznam ali kad se taj makne mislim da ce se katapultirati dionica,ali to cemo jos da vidimo.

Kakvo je stanje s njihovim obveznicama?

Imam osjecaj da ce se kupac i fond uskoro naci, ovo kad krene jace, rjesi se u koji dan.

Ici ce ovo brze nego sto smo mislili.

Molim fondove da sve što namjeravaju prodati izlože na 4 kune. Kada su već ovdje spušili milijune kuna bivših umirovljenika zar im je problem izgubiti još i par lipa po dionici. Ovako samo kilave i namjerno žicare lipu, dvije u namjeri da iz nekog samo njima poznatog razloga drže ovo ovako nisko što duže. Jučer im je bilo dosta i 4 kune a bez ikakvih novih vijesti oni bi danas par lipa više. Ne dajte im ništa više od 4 pa nek mrcvare i dalje.

pomalo se odkljucava dionica ,sutra ce biti interesantno…

Ja sam mislio da se otkljucala. Zar BV nije 3.6 kn?

 

salt, 04.06.2020. u 17:38

Ja sam mislio da se otkljucala. Zar BV nije 3.6 kn?

 

Mogla bi prije 5,u pravom smislu na burzi. Tu ce se i zacimentirat.

Ako bolje malo analiziramo dalekovod onda možemo zaključiti da bi ova dionica trebala biti minimalno 50 HRK, dalekovod je dobra, stabilna tvrtka koja posluje odlično za razliku od nekih kojima je cijena znatno viša a poslovanje vrlo loše!!!

Čim se skupi bida, krene rasipanje po njemu do ispod 4. I tako svaki dan.

Forumaš

To je bilo do danas

Ali danas je petica na vidiku.

Lp

100.000 komada na bidu iznad 4 kn..!!!!!!!!!!!!!! Gotovo je gotovo

Jos malo borbe, ali smo u drugom dijelu slijedeceg tjedna tamo gdje smo morali vec bit.

nešto se događa na ovoj zadnjoj skupštini mislim na bolje

New Report

Close