DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 16:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.452
1,850
2,40
2,48
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

 

Budući edit opcija više valjda ne postoji na ovom forumu… uspravak teksta je ovaj…

mislim što se mene tiče lijepo sam zaradio ovdje jer sam skupljao još ispod 3,50 kn, pa sam sudjelovao i u skidanju skrivenog i po 3,70 i 3,80 i po 4… prodavao po 4,20, 4,50 pa čak i par tisuća iznad 4,60… nisam više jer sam bio uvjeren da smo rasturili PBZovca i da je put iznad 5 kn slobodan. Kad ono oni iz tko zna kojeg razloga odjednom stali sa prodajom iznad 4,50 ali im je bilo super stotine tisuća komada riješavati ispod 4 kn? I sad su zaustavili momentum umjesto da su sve rješili… valjda će s guštom opet prodaavti ispod 3,50… a još imaju i kompiće iz Erste a sad, oni imaju ‘samo’ 550 000 kom? Luđaštvo.

 

p.s. forum je raspadnut.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

O cemu pricamo, oba fond da se iskrcaju sto im je ostalo po 4kn je u vrijednosti cca 3mil kn.

U cet i pet je bilo trgovanja preko 2mil kn. Samo je pitanje imali zainteresiranih vecih ulagaca koji bi to kupili u vrlo kratkom roku ili cemo cekati da mali kupuju. Pozitivni rezultati 1Q ce pridonijeti tome, kao i pozitivni rezultati u slijedecim kvartalima.

I jos nesto za jucer i danas cete vidjeti da se fondovi ne iskrcavaju. Vec mali ulagaci koji nisu izasli ovih dana.

4 milijuna nije mnogo ali uzeti će vremena… a taman se sve bilo posložilo za preskok 5 kn… na to sam mislio. Nema veze na bidu sam opet, sitna kupnja po 3,80 danas…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ako se pojavi jaci ulagac sa laganim rastom cijene u 3 navrata (4-4.20-4.40) moze rjesiti za koji dan.

Poznato je da na kraju godine mirovinski fondovi dijele premije onim upraviteljima koji su uspjeli što skuplje kupiti a što jeftinije prodati. Tako da Vas ovakve rasprodaje ne čude. To im je u opisu radnog mjesta glavni uslov koji se traži da bi bili opunomoćeni da upravljaju tuđim novcem. Što jeftinije prodaš to ti veća premija!

Fondovi nisu prodavali u ponedjeljak, kao sto sam rekao.

Ova zadnja tri trgovinska dana su prodavali oni koji nisu izasli na vrijeme, nadajuci se da ce ici do 5kn. Ti isti su negativno utjecali na cijenu dionice, jer su prosipali po bidu.

Nema više dionica kupljenih ispod 4 kn, pa neznam tko će ih prodavati.

lojtra, 14.05.2020. u 09:46

Nema više dionica kupljenih ispod 4 kn, pa neznam tko će ih prodavati.

kakva glupost..odakle ti znaš po kojoj cijeni je netko kupio tj. da je već prodao?? imaš ti dosta takvih izjava..

Pa kakvi su bili prometi ispod 4 kn? Koliko dugo si na burzi? Ja 17 godina

24 sata na dan.

Zna tko šta?

Ima tko kakav link da se i mi drugi uključimo?

Na burzi sam od 2005 godine i nagledala sam se svašta i preživjela svašta. A i pored svog iskustva ipak ne mogu dokučiti uzrok ovog zadnjeg pada ispod 4 kune i prodaju i po 3,80.

Lojtra je potpuno u pravu kada kaže da ovdje više nema tko prodavati ispod 4 jer su se dionice koje su kupljenje od strane špekulanata već izvrtile a očito je da više ni fondovi ne pristaju na nižu cijenu. Samo jedan jači kupac razbucat će ask i fondove kao da nikada nisu ni postojali. Ionako im je svrha bila i ostala da gube.

Opa, opet danas raste, pa to izgleda cisto ok, sta mislite moze li doci recimo do 14 (cisto onako pitam bez nekog utemeljenog razloga)?

coffey, 15.05.2020. u 11:47

Opa, opet danas raste, pa to izgleda cisto ok, sta mislite moze li doci recimo do 14 (cisto onako pitam bez nekog utemeljenog razloga)?

Prije 25kn.

2+5=7, sedam je sretan broj. A 100 kada podijelimo s 4 daje isto 25.

Nema vise rasprodaje.

Ako kupac misli kupit mora ce se jos dobacit.

New Report

Close