DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sutra je 01.04.
Danas je kraj prvog kvartala. Čitajte između redaka.
Nadam se da griješim.

u petak se ne radi, ne griješim

Tako je, i zadnji dan za ponude Ukrenergo.


… A di su one kupljene po 100, 300, 500, 800, 1000…

A ti nikad nisi čuo za onu prvi mačići se u vodu bacaju. Tako i ulagac poslovnog kupuje po 1200,800,500,300,200,100. Onda dionica dodje na 10 kuna.Ulagac zadnjim novcem kupi jos 1000 komada koje proda na 20 i kaze da je zaradio 100%. Tako je na svim dionicama. Po meni su staklenici daleko najjaci primjer za to.Tamo nitko nije zaradio manje od 100%.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Unutra sam. Solidnim novcima. Samo ne volim prevelike skokove.
Iako su mi ujedno i dragi 🙂

igrač…
na ovim razinama smatram da i nisu ovo neki skokovi…. a i likvidnost je solidna posljednjih dana…. videli bumo

pepe7

Ovi što prodaju iz dokapa mi nikako nisu jasni, evidentno je da će cijena uskoro preko 20 a oni prodaju… Na ovom poslu je čisti profit od minimalno 10%, računajte malo p/e samo sa ovim poslom… A godina je tek počela


Tako je, i zadnji dan za ponude Ukrenergo.

kad bi se trebali znati rezultati natječaja?…



znači jedan ozbiljniji posao je duplo veći od tržišne kapitalizacije cijele firme. na zse je to uobičajena praksa. znam još par firmi gdje portirnica i ograda firme vrijede više od kapitalizacije.

Kolega pa vi ste uvijek bili korektni, čemu jal, ako niste unutra, nije još kasno.
LP
[/quote]
kako jal? pročitaj još jednom. naravno da sam unutra.

who dares, wins



Test je uspio i siguran sam da će uskoro preko 20.

sretno sa targetima, mojih 20(%) je u pađe…ipak je ovo zse[emo_cool]
[/quote]

bolje vrabac u ruci nego golub na grani., ja se nekako nadam i očekujem da je ovo tek početak rasta i zdravog poslovanja Dalekovoda., mislim da u travnju stižu rezultati natječaja u Ukrajini i (ili) Poljskoj čiji bi pozitivni rezultati uletjeli kao šlag na tortu tako da bi ovo moglo i daleko preko navedenog iznosa.,

Nije ovo nikakav rast nego se samo cijena vraća u neke realne okvire a za to ima preko 120 milijuna Eurskih razloga, odnosno 900 milijuna kunskih razloga – dvije tržišne kapitalizacije Dalekovoda. Ovo je jad od cijene, totalno razvaljena cijena dionice.
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-nastavljena-dominacija-dalekovoda/ar-108716/


Nije ovo nikakav rast nego se samo cijena vraća u neke realne okvire a za to ima preko 120 milijuna Eurskih razloga, odnosno 900 milijuna kunskih razloga – dvije tržišne kapitalizacije Dalekovoda. Ovo je jad od cijene, totalno razvaljena cijena dionice.
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-nastavljena-dominacija-dalekovoda/ar-108716/
odlican clanak koji i sam govori da ova firma u svim segmentima krece na gore i da su ove cijene ispod svakog minimuma

– Sjećam se kada sam uplaćivao lovu za dokapitalizaciju u banci na jednom našem otoku. Gospođa osobna bankarica me pitala jel se isplati ulagati u Dalekovod te mi je na pristojni način htjela dati do znanja da smatra kako sam “baš hrabar” što usprkos svemu ulažen na ZSE.

– Sjećam se kolega forumaša koji su nas uvjeravali da je dokapitalizacija pušiona jer “kada se sjate sve te dionice na burzu, tu ćemo moći kupovati i po cijeni ispod dokapa”.

– Sjećam se onih koji su nas uvjeravali da Dalekovod nema baš pretjeren šanse dobiti vrijedne poslove u EU i da svoje postojanje može zahvaliti isključivo prenapregnutoj gradnji u Hrvatskoj koja nema budućnost.

– Sjećam se nekih poznatih blogova i njihovih brojnih sljedbi kojima je Dalekovod uglavnom služio kao eklatantni primjer dionice u koju ne treba ulagati

A ja, eto, ostadoh vjeran svojoj procijeni rizika i potencijala.
Čujem po medijima da se govori o Dalekovodu kao Pheniksu, ponovno probuđenom burzovnom labudu i ovakve neke lijepe usporedbe.
Pare (šuška, lova, zelembaći) idu onima koji to vide prije drugih i koji se ne daju smetati tuđim, uglavnom negativnim, emocionalnim stanjima.

Sada će monogi “otkriti” Dalekovod. Bravo za njih!
Ne sumnjam da će biti “otkrivene” i druge dionice koje sam marljivo skupljao. [emo_smijesak]

La vita e bella!

New Report

Close