DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 07:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas je bilo puuuno otopra na 1200kn..velik promet…cca. 5.000.000 i cijena se koliko toliko održala..
…izgleda da se hypo ipak ovih dana (nakon famozne analize) nije iskrcavao…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

ne razmišljati : što če našoj djeci biti dobro kad od starog nasljede dionice DLKV. Bit če to i prije,jer kako buco reče – realno sada d. vrijedi 1500kn http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/haab-dalekovodu-oznaka-kupiti,8275.html-famozna operacija:”PREPORUKA KUPI”
[rolleyes]

neak si mislim da bash nece cijena ic puno ispod 1200

koja dosada..ni vrit ni m9mo ili ni piški ni ni kaki….nema novosti, nema trgovine , a svi ko čekaju kosovo…dosadno..[yawn]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

PROMET 331.932, kn

kakva sica.ne sjecam se ovako malog prometa[undecid]

malo je …ali bit ce bolje[thumbsup]

ipak neidemo ispod 1200

kak sam naivno nasjeo onaj dan kaj je isla do 1320 kn…pravi bull trap..a dobro..josh sam nov u svemu pa ono..trenutno širim spektar spoznaj o burzi[thumbsup]


kak sam naivno nasjeo onaj dan kaj je isla do 1320 kn…pravi bull trap..a dobro..josh sam nov u svemu pa ono..trenutno širim spektar spoznaj o burzi[thumbsup]

Ne razumijem kako ste naivno nasjeli? [huh]

pa kupio sam ih par po 1290 kn..a ono se lagano prodaju po 1200[thumbsup]


pa kupio sam ih par po 1290 kn..a ono se lagano prodaju po 1200[thumbsup]

znači lupao si po ask-u..nije to zlo..ako vidiš dionicu, procijeniš da je to to…da ćeš ostati u njoj i nakon korekcije.ubiti da vjeruješ u nju..ona skidanje s aska i nije loša opcija…ali s vremenom ćeš dobiti osjećaj i loviti ih u padu.. eh…niš..ako vjeuješ, drži i ne nasjedaj na glasine…pozdrav[proud]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

1200 kn je bio jak suport koji se držao čak 3 mjeseca kod iskrcavanja u 7-om mjesecu, do pre-ht korekcije. Bilo je i za očekivati da će tu obrana biti jaka, nadam se da će izdržati.


1200 kn je bio jak suport koji se držao čak 3 mjeseca kod iskrcavanja u 7-om mjesecu, do pre-ht korekcije. Bilo je i za očekivati da će tu obrana biti jaka, nadam se da će izdržati.

sve ovisi na kojoj se razini prodavač svojevremeno nakrcavao?? ( navodno je to razina 800-900 kuna )…………………e sad koliko je on spreman ići nisko??[shocked]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

PBZ i dalje dokupljuje, + 717 kom u odnosu na 14.02.[thumbsup]

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir Moguće vrijednosti

* Važeći podaci za uredovni dan 15.02.2008 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. BMK I PARTNERI D.O.O. 410.886 17,91 Osnovni račun
2. KLT I PARTNERI D.O.O. 409.571 17,86 Osnovni račun
3. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 72.175 3,15 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 24.796 1,08 Skrb. račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.231 0,75 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 16.525 0,72 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 16.024 0,70 Skrb. račun
Ukupno: 60,82

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


zmrklic: ” 1200 kn je bio jak suport koji se držao čak 3 mjeseca kod iskrcavanja u 7-om mjesecu, do pre-ht korekcije. Bilo je i za očekivati da će tu obrana biti jaka, nadam se da će izdržati. ” sve ovisi na kojoj se razini prodavač svojevremeno nakrcavao?? ( navodno je to razina 800-900 kuna )…………………e sad koliko je on spreman ići nisko??[shocked]

Da malo je nategnuto, nije sigurno da će izdržat, al tu je obrana dosta solidna. A eto, malo pozitive thinking, ako i ode dolje, na ovu razinu ce se vratit vrlo brzo, IMHO. Samo da Fi bude kako je Miličić najavio, a tada bi 4q morao biti dobar.

New Report

Close