DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nema tu nikakvog problema što se tiče ove firme, problem je taj što sve na Zse pada iz dana u dan i to bez ikakvog novog razloga, a sad se eto počelo padati i vani.
Tu je kolega u pravu, već je vjerujem svatko ovdje iskusio što može Zse.



Evo novi poslovi u Norveškoj i Švedskoj.
U upravi transfer iz IGH.

To se iskoristilo za današnji rast, a od sutra lagano nazad prema 7 kn. Ovo je ZSE i ovdje svaka dobra vijest traje max 1 dan….
[/quote]
Pa kaj bi vi… rast u trajanju 2 dana…
Pa zaključili su samo nešto preko 100 milje kuna ugovora.
Za rast u trajanju dulje od dana potrebno je da zaključe barem 1 milijardu kuna posla. I vi isto svašta očekujete…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


A zašto se zadnjih tjedana držala cijena nisko, tako da tržišna kapitalizacija Dalekovoda bude ispod 200 milijuna kuna. Ispod toga fondovi ne mogu kupovati, ali zato su mogli ovi "fizičari" što su se namazali.

Od kud ti to?
Koji fondovi?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



A zašto se zadnjih tjedana držala cijena nisko, tako da tržišna kapitalizacija Dalekovoda bude ispod 200 milijuna kuna. Ispod toga fondovi ne mogu kupovati, ali zato su mogli ovi "fizičari" što su se namazali.

Od kud ti to?
Koji fondovi?
[/quote]
Pa pogledaj zakon o ulaganju mirovinskih fondova u dionice kompanija čija je tržišna kapitalizacija ispod toga limita. Tek iznad 8 kuna po dionici tržišna kapitalizacija Dalekovoda prelazi 200 milijuna kuna.




Evo novi poslovi u Norveškoj i Švedskoj.
U upravi transfer iz IGH.

To se iskoristilo za današnji rast, a od sutra lagano nazad prema 7 kn. Ovo je ZSE i ovdje svaka dobra vijest traje max 1 dan….
[/quote]
Pa kaj bi vi… rast u trajanju 2 dana…
Pa zaključili su samo nešto preko 100 milje kuna ugovora.
Za rast u trajanju dulje od dana potrebno je da zaključe barem 1 milijardu kuna posla. I vi isto svašta očekujete…
[/quote]
Zamislite što bi se desilo da je npr. Đuro zaključio takve poslove. Mislim da bi eksplodirao ZSE. 🙂

@banana
ajde stavi link na taj zakon i navedi članak na koji se pozivaš…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

evo bježanije….a uskoro vjerojatno opet ispod 8 kn
p.s. evo upravo je otišlo ispod…tko se nije skrio…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ne radi se o nikakvoj bježaniji, samo o realnosti ulagača, trenutno je ovo jedina dionica danas gdje možeš izaći s burekom u ruci i preživjeti današnji dan, kada vidim kako su Podravka, Janaf, reagirale na izvješće, dođe mi da se i sam počnem baviti Dlkvodima, Thnkama i ostalim brzopoteznim visokoprofitabilnim izdanjima

Očišćen je skriveni na 7,90 kn…

Ignore: KressoM, delux



@banana

ajde stavi link na taj zakon i navedi članak na koji se pozivaš…

Linkaj sam!
Današnji prekrcaj se vrši upravo ispod te granice odnosno na 7,90. Kad se to rasproda po toj cijeni onda idemo dalje. Tko prodaje i čije dionice to će mo tek da vidimo zta par dana. Moguće da je samo razmjena dionica, tipa ti meni PODR a ja tebi DLKV, jer nema drugih kupaca pa nas nitko ne ometa. I ide nam sasvim dobro.


Očišćen je skriveni na 7,90 kn…

Ne vjerujem da je taj prodavao s dobitkom…uvjeren sam da ih je taj puno skuplje platio nego što ih je prodao…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.




A zašto se zadnjih tjedana držala cijena nisko, tako da tržišna kapitalizacija Dalekovoda bude ispod 200 milijuna kuna. Ispod toga fondovi ne mogu kupovati, ali zato su mogli ovi "fizičari" što su se namazali.

Od kud ti to?
Koji fondovi?
[/quote]
Pa pogledaj zakon o ulaganju mirovinskih fondova u dionice kompanija čija je tržišna kapitalizacija ispod toga limita. Tek iznad 8 kuna po dionici tržišna kapitalizacija Dalekovoda prelazi 200 milijuna kuna.
[/quote]

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2007_12_129_3710.html

mislite na ovo ? tu se spominje cifra od 200 milja kuna
nemam dionice dlkv

Ovo je dobra dionica za kratkoročne ulagače, dugoročni znaju o čemu pričam.
Forumske priče, navijanje i iznošenje činjenica ne utječu na kretaje cijene dionice, to ovisi o drugim igračima. Samo pogledajte prosječnu cijenu po kojoj ste kupili dionice i sve će vam biti jasno.
Novi čan Uprave – stara vijest, posao u Makedoniji – stara vijest, posao u Noreškoj – stara vijest.
Nitko ne spominje da se priča o skoroj promjeni Uprave, o poslovima u Ukrajini, o odlasku radnika, da će minus na kraju godine biti još veći, o kreditima koje su morali uzeti itd itd.
Svi navijamo za rast cijene, navijali smo tako i protiv Španjolske pa bili zadovoljni, ali protiv Engleske i ne baš.

zorangutan@
Članak 4.

(1) U vrijednosne papire izdane od strane dioničkih društava uvrštenih u ostale kotacije, a izvan službene kotacije na burzi u Republici Hrvatskoj, dozvoljeno je ulagati:
• u dionice koje u trenutku stjecanja imaju tržišnu kapitalizaciju veću od 750 milijuna kuna. Ukoliko se zbog promjene tržišnih cijena vrijednost tržišne kapitalizacije dionice spusti ispod vrijednosti od 650 milijuna kuna primijenit će se odredbe članka 73. Zakona počevši od datuma nastanka promjene.
• u dionice koje u slobodnoj prodaji imaju manje od 20% izdanja ako je tržišna kapitalizacija dionica u slobodnoj prodaji veća od 200 milijuna kuna.
(2) U navedene vrijednosne papire dozvoljeno je uložiti najviše do 15% imovine obveznog mirovinskog fonda ili najviše do 30% imovine dobrovoljnog mirovinskog fonda.

@banana
taj iznos više nije važeći!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close