DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je neki novi posao na vidiku..rekli su da veliki tenderi tek slijede..

Dušebrižnici bi rekli, čemu tenderi kad su im marže s negativnim predznakom…Kad ne zakljucujes ugovore, nije dobro. A kad ih zakljucujes, jos je i gore…😎

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Za nekakav ozbiljniji rast potrebni su deseci milijuna kuna koji su odlucili uci u ovu dionicu. Ovo je nista…kikiriki. A cinise da tih milijuna nema…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

prošla baba sa kolačima 🙂

Kaj je proslo kolega? Dokapitalizirao sam ovu tvrtku u srpnju 2014. Po 10 kn. I gdje smo nakon 4 godine. Nigdje…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Ma nije mi jasna ovo burza u Hrvata????
Ruse DLKV recimo s 16 na 11 i jucer- sta se desilo jucer da se preokrenuo trend?
Šta sad idemo nazad na 16?

Proći će ovo kao i Croatia Airlines. Sve u Hrvatskoj što još nešto vrijedi strani okupatori preuzimaju za siću uz pomoć domaćih veleizdajničkih uprava. Odoše sve firme iz sastava Agrokora u ruke bankara, ode VLEN po svemu sudeći u ruke talijana, ode Vijadukt u nepovrat, ode Dioki, ode tekstilna industrija cijela odavno, odoše Kaštelanski, ode Đakovština, odlazi Tehnika, ode Transadria iako je imala brdo nekretnina u vlasništvu, banke smo sanirali pa prodali za siću strancima, INA predana Mađarima na upravljanje pa sad ne znaju što bi s njom, HT pljačka građane desetljećima a lovu beru Nijemci, ode i Petrokemija nakon što je iz države isisala par milijardi kuna, jedno 5 puta su isisali svoju vrijednost do sada iz državne blagajne a završit će na kraju opet u stranim rukama ili u stečaju.
Dalekovod je idući na tapetu, sve ide po planu, mašte im ne fali a ni domaćih veleizdajnika u nesposobnim uhljebničkim upravama kojima je jedino u cilju da raspad traje što duže da se što duže okoriste.


Ma nije mi jasna ovo burza u Hrvata????
Ruse DLKV recimo s 16 na 11 i jucer- sta se desilo jucer da se preokrenuo trend?
Šta sad idemo nazad na 16?

A gledajte, uvijek se nešto događa u pozadini što mi mali ne znamo…
pogledajte primjer atpl koju su srušili sa 700 na 400 jer su insajderi znali da rezultati neće biti savršeni..

Ista stvar je sa dlkv jer su unaprijed znali da reza neće biti bajna…također je sada netko možda dobio info za neki veliki posao u najavi nakon čega će dionica eksplodirati, pa prikuplja veće količine na ovim smiješnim razinama…

Prodavača ima jer su u predstečajnoj dlkv mnoge firme za dug dobile udjele koje sada prodaju kako bi pokrile svoje probleme koji su međuvremenu nastali…

Da za dug su dobili dionice po 100 kn/kom, ostalo im je isplaceno



Ma nije mi jasna ovo burza u Hrvata????
Ruse DLKV recimo s 16 na 11 i jucer- sta se desilo jucer da se preokrenuo trend?
Šta sad idemo nazad na 16?

A gledajte, uvijek se nešto događa u pozadini što mi mali ne znamo…
pogledajte primjer atpl koju su srušili sa 700 na 400 jer su insajderi znali da rezultati neće biti savršeni..

Ista stvar je sa dlkv jer su unaprijed znali da reza neće biti bajna…također je sada netko možda dobio info za neki veliki posao u najavi nakon čega će dionica eksplodirati, pa prikuplja veće količine na ovim smiješnim razinama…

[/quote]

Prikuplja veće količine ? znači današnjih 18k komada je velika količina :))))


Proći će ovo kao i Croatia Airlines. Sve u Hrvatskoj što još nešto vrijedi strani okupatori preuzimaju za siću uz pomoć domaćih veleizdajničkih uprava. Odoše sve firme iz sastava Agrokora u ruke bankara, ode VLEN po svemu sudeći u ruke talijana, ode Vijadukt u nepovrat, ode Dioki, ode tekstilna industrija cijela odavno, odoše Kaštelanski, ode Đakovština, odlazi Tehnika, ode Transadria iako je imala brdo nekretnina u vlasništvu, banke smo sanirali pa prodali za siću strancima, INA predana Mađarima na upravljanje pa sad ne znaju što bi s njom, HT pljačka građane desetljećima a lovu beru Nijemci, ode i Petrokemija nakon što je iz države isisala par milijardi kuna, jedno 5 puta su isisali svoju vrijednost do sada iz državne blagajne a završit će na kraju opet u stranim rukama ili u stečaju.
Dalekovod je idući na tapetu, sve ide po planu, mašte im ne fali a ni domaćih veleizdajnika u nesposobnim uhljebničkim upravama kojima je jedino u cilju da raspad traje što duže da se što duže okoriste.

Daj boze da sve ode u ruke stranaca, zapravo nije bitno stranaca ili domacih vlasnika., samo da ode u privatno vlasnistvo, ali naravno da sv bude transparentno i zaokonito.
Sto manje uplitanje drzave, to bolje.




Ma nije mi jasna ovo burza u Hrvata????
Ruse DLKV recimo s 16 na 11 i jucer- sta se desilo jucer da se preokrenuo trend?
Šta sad idemo nazad na 16?

A gledajte, uvijek se nešto događa u pozadini što mi mali ne znamo…
pogledajte primjer atpl koju su srušili sa 700 na 400 jer su insajderi znali da rezultati neće biti savršeni..

Ista stvar je sa dlkv jer su unaprijed znali da reza neće biti bajna…također je sada netko možda dobio info za neki veliki posao u najavi nakon čega će dionica eksplodirati, pa prikuplja veće količine na ovim smiješnim razinama…

[/quote]

Prikuplja veće količine ? znači današnjih 18k komada je velika količina :))))
[/quote]

230k prometa je prilično za jednu dionicu i ovu jadnu burzicu i to još u udarnom ljetnom tjednu…što vi mislite kolega da je to bez veze…ili imate veće količine keša i papirića? :-)))))

Pa u dokapitalizaciji sam pokupio cca toliko, pa zato gledam sta je to puno?

To je po meni pristojna količina za prosječnog ulagača srednje veličine (ne špekulanta)..
Ili za fond srednje veličine sa par mil kn, pa radi disperzije…

bitno je da na ovim razinama, čak i u ovako letargičnom ljetnom periodu, ima snažnog interesa za kupnju dionica dalekovoda, a kad se burza pokrene prema gore, bit će interesa za kupnju i na osjetno višim razinama.

New Report

Close