DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.06.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,79
16.002
5,733
2,74
2,78
0,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


P/B 4,83 4/13
BVPS 6,08 4/13
pa ovo je super dionica kad se trži 4,83 puta više od knjigovodstvene !

a što misliš , zašto je cijena na burzi samo 30 kn? s novim poslovima koje su dobili i koje će tek dobiti, svi ti omjeri drastično će se poboljšati!

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Nakon svih prevara u Dalekovodu jedino pravedno rješenje bi bilo da se Konsolidatoru oduzmu stečene dionice i pretvore u trezorske dionice jer tih uplaćenih 150 milijuna kuna je i oteto iz Dalekovoda raznoraznim mahinacijama. LP!


Nakon svih prevara u Dalekovodu jedino pravedno rješenje bi bilo da se Konsolidatoru oduzmu stečene dionice i pretvore u trezorske dionice jer tih uplaćenih 150 milijuna kuna je i oteto iz Dalekovoda raznoraznim mahinacijama. LP!

Mislim da tako radikalno rjesenje nije izgledno…

Medutim, ako se uzme u obzir da je u predstecajna potrazivanja ubaceno i 940 mija koje firma duguje sama sebi, odnosno povezanim drustvima i da bi se vrlo vjerojatno poneki vjerovnik mozda radi toga mogao osjecati zakinut, naravno ako nije zbrinut na drugi nacin, moglo bi u daljnjem utjecati na to da se otvaranjem mogucnosti revizije i ovdje nade poneki zagovornik iste…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Nakon svih prevara u Dalekovodu jedino pravedno rješenje bi bilo da se Konsolidatoru oduzmu stečene dionice i pretvore u trezorske dionice jer tih uplaćenih 150 milijuna kuna je i oteto iz Dalekovoda raznoraznim mahinacijama. LP!

Slažem se s ovim, to bilo pravedno. Jedino što bi i mi morali promjeniti zakon kao i linokio da bi to napravili pa bi onda i mi sami postali lopovi.
Ma ja sam za reviziju i naravno za jedino ispravno poništavanje PSN.

http://hr.seebiz.eu/industrija/matijasevic-brani-linica-predstecajna-nagodba-spasila-spacvu/ar-87110/

Uskok je unišao u Spačvu. Hm, kad li li će u dlkv?

Ono što mi je čudno je to da još uvijek, niti nakon 10 dana od predviđenog roka, nema FI za 1Q2014. Koliko sam pratio Dalekovod uvijek su FI objavljivali točno u dan. Ima li to kakove veze sa ovom objavom o dokapitalizaciji? Ako je to razlog onda to nije niti malo korektno prema postojećim i budućim dioničarima. FI za 1Q2014 je prilično bitan razlog na temelju kojega bi mnogi odlučili da li im je ova trenutna cijena prihvatljiva ili ne. Što ako se FI, bez obzria bilo ono dobro ili loše objavi poslije dana utvrđivanja prava na upis? Ne bi li na taj način dioničari bili dovedeni u situaciju da moraju odlučiti o nečemu za što u tom trenutku nisu imali sve potrebiti informacije? Što se mene osobno tiče ništa od kupovine ako se FI ne objavi prije utvrđivanja prava na upis. Želim da imam sve dostupne podatke prije nego se odlučim za ulaz, što sad nije slučaj. Kad poželim da odigram loto otići ću u HL.


Što se mene osobno tiče ništa od kupovine ako se FI ne objavi prije utvrđivanja prava na upis.

vjerojatno je to i cilj jer će mnogi razmišljati kao ti i odustati od upisa, a onda će se ekipa koja je informirana lijepo nartpati jeftinim dionicama po 10 kn umjesto onih koji su odustali i puna šaka brade za njih

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Što se mene osobno tiče ništa od kupovine ako se FI ne objavi prije utvrđivanja prava na upis. Želim da imam sve dostupne podatke prije nego se odlučim za ulaz, što sad nije slučaj. Kad poželim da odigram loto otići ću u HL.

FI…?!

Zar primjer revizorske kuće Pricewaterhousecoopers koja je u slučaju Dalekovoda izdala dva kontradiktorna uzastopna izvješća koja “pas s maslom nebi pojeo” nije dovoljan da razmislite o tome koliko je FI mjerodavan, te tko vam i što vam u ovoj firmi prezentira u FI…?

Jedini rezultat revizije spomenutog revizora je bio da se nitko od istih nije imao muda pojaviti na zadnjoj skupštini da ne bi morao odgovarati na pitanja na koja svi prosječno inteligenti ionako znaju odgovor…

Doduše još uvijek postoji mogućnost da ih netko utuži za naknadu štete zbog lažne i neprofesionalno obavljene revizije i suučešništvo u kriminalu obzirom da prema mojim saznanjima isti za sad nisu odradili što su trebali da opravdaju svoja izvješća…

FI nije objavljen jer ekipa niti sama nije sigurna što im je trenutno bolje prikazati…ali budu se zbrojili…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]



Što se mene osobno tiče ništa od kupovine ako se FI ne objavi prije utvrđivanja prava na upis.

vjerojatno je to i cilj jer će mnogi razmišljati kao ti i odustati od upisa, a onda će se ekipa koja je informirana lijepo nartpati jeftinim dionicama po 10 kn umjesto onih koji su odustali i puna šaka brade za njih
[/quote]
Zašto mislite da su “jeftine dionice” po 10 kuna???
Pozdrav


Zašto mislite da su "jeftine dionice" po 10 kuna???
Pozdrav

između ostaloga i zato jer se cijena na burzi cijelo vrijeme trži debelo iznad 20 kn…ali ne znam zašto to tebe sekira kad i tako nemaš dionice DLKV…

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

ako može mala pomoć za nas nazovimo amatere…

dakle, imam 300 dionica dalekovoda, kupljenih preko brokera na burzi onih klasičnim putem…pročitao sam ovaj javni poziv i zanimaju me neke tehničke stvari, budući da nikada nisam na taj način(preko javnih ponuda) kupovao dionice:

gdje se dobiva, odnosno gdje se može naći navedena upisnica za upis dionica i kome se šalje?
kako ju ispunjavam tj. ako je koeficijent 1,61, to bi značilo da mogu kupiti 483 dionice..dali ja navodim da bih toliko kupio ili? odnosno kako mogu znati koliko mogu kupiti dionica i u skladu s time uplatiti financijskih sredstvava?

hvala unaprijed na pomoći

Mislim da je najbolje da revizija PSNa zadrži dokap Kontaminatora ali po drugom omjeru. Ne po 10 kn/dionica nego po recimo 275 kn/dionica (recimo da je to pravedna cijena po prijašnjim uvjetima). Znači jednostavno se smanji njihov udio tj. broj dionica pa neka vide kakav je to osjećaj kad su ogulili vjerovnike po 100 kn/dionica a sami spustili vrijednost dionice na 10 kn.

New Report

Close