DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 05:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



evo malo i prognoze za sutrašnji dan (ako se održi ročište).
Stavite nalog na kupnju na 26kn i nalog na prodaju na 44kn i jedan od ova dva naloga će vam se sigurno izvršiti.

ako ovakva PSN prođe, to je jako loše za male dioničare (dokap po 10 kn, velik broj novih dionica, smanjenje BV-a…)
ako ne prođe, to je opet loše za male dioničare jer je moguće da se otvori i stečaj…
dakle obje varijante su loše pa bi cijena svakako morala dolje bez obzira kako će proći ročište, no ova burza je prepuna manipulatora pa je sve moguće
[/quote]vec je uracunat dokap na ovoj cijeni..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


vec je uracunat dokap na ovoj cijeni..

ako je na ovoj cijeni uračunat dokap, onda je na ovoj cijeni uračunat i prolazak PSN (s dokapom po 10 kn za odabrane)

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Ako PSN prođe po planu kao što ti kažeš onda ćeš moći kupiti po 10kn i smanjiti tvoj veliki prosjek.
Zakon će se mijenjati , ali prekrasno.
A teorija bolje ikakva predstečajna nego stečaj ti nije baš pohvalna…poput bolje ikakve privatizacije nego nikakve pa se vidjelo sto se dogodilo.

budemo vidli, ako prođe PSN špekulanti će pokušati dići cijenu preko 40 kn i tu se iskrcati…a da li će im to uspjeti, vidjet ćemo

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


budemo vidli, ako prođe PSN špekulanti će pokušati dići cijenu preko 40 kn i tu se iskrcati…a da li će im to uspjeti, vidjet ćemo

Bravo za njih ako se iskrcaju iznad 40 samo da ne bude po 10 kuna, sve iznad je uspjeh.

@ igrač

… te mazo, koji defetizam 🙂 … pa koliko ima firmi koje su prošle psn ok i uspravile se – evo npr ova grupa iz jednog škvera koja po uspješnoj psn radi leva-leva katamarane i ribarice za strance (bio prilog sinoć na tv) … kad to vidiš plačeš od sreće … zakon o psn je napravljen u dobroj vjeri, ali je nedorađen i doći će na doradu, tim više što je (konačno) došao u fokus javnosti … da me pećeš na vatri nebi povjerovao, ili priznao da je linić & co sve to izmislio radi nečije, ili svoje koristi … a ja obzirom da se ćešem tamo gdje me svrbi imam jedino primjedbu da su postojeći/mali dioničari nezaštićeni i da nemogu sudjelovati u dokapu, kamoli prvokupu

Vjerovatno će novi poslovi pogurati DLKV više nego što je danas. Ali to je, ljudi moji, ono što se zove ULAGANJE, a ne PSN ŠPEKULACIJA.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

starshit
do prije par godinea i ja bi se kladio (naivno) na Linića i na njegovo poštenje ili neznanje.
Zna on, majstor je to.

evo +blokade 1 dionicom, špekulanti se igraju, a HANFA se pravo da to ne vidi [emo_naivan]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NCLn2lT1pUB6cRzQ5CnOcQ==.pdf

čak su i poslovni privremeno ukinuli radi Dalekovoda:)

Inače, nije mi drago ovakva (ako je neizmjenjena) prihvaćena PSN.
Ići ćemo sporije prema gore.

New Report

Close