DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je ovo.
Podne, a trgovanje nula.

Šta se čeka sutrašnje ročište na sudu kao da će se biti išta pametniji.

evo malo i prognoze za sutrašnji dan (ako se održi ročište).
Stavite nalog na kupnju na 26kn i nalog na prodaju na 44kn i jedan od ova dva naloga će vam se sigurno izvršiti.

Ima logike.

Bit će za većinu golem šok ne prođe li PSN, kao kod DIOK-R-A. Pitam se treba li prodati danas po tržišnoj cijeni i mirno čekati sutrašnje ročiše ili čekati i gristi nokte? Po svemu sudeći većina se odlučila za ovo potonje, a kud svi turci tu i Mujo.[emo_zloban]

Ja mislim, ako je točno da sada državu satupa Dorh, da će doći do još jedne kraće odgode, dok se Dorh smisli kako će nastupiti.
Jer ako zastupaju RH i moraju u ime RH ptpisati i na neki način dati legimitet, onda su u situaciji da bi se hebali ali da ne uđe.

PSN je podržalo više od 90% vjerovnika i ne vidim nikakvu mogućnost da to sutra ne prođe. DIOKI nikad nije došao do suda jer PSN nikad nije podržana od strane vjerovnika.

90% “vjerovnika”

Otkud taj podatak.

ja nemam podatak, samo sam komentirao tzv. vjerovnike od kojih je min. 30% fiktivnih.

Napokon predstečajna nagodba došla kao top tema na HRT (jučer, danas). Neće biti lako ekipi muljatora?


evo malo i prognoze za sutrašnji dan (ako se održi ročište).
Stavite nalog na kupnju na 26kn i nalog na prodaju na 44kn i jedan od ova dva naloga će vam se sigurno izvršiti.

ako ovakva PSN prođe, to je jako loše za male dioničare (dokap po 10 kn, velik broj novih dionica, smanjenje BV-a…)
ako ne prođe, to je opet loše za male dioničare jer je moguće da se otvori i stečaj…
dakle obje varijante su loše pa bi cijena svakako morala dolje bez obzira kako će proći ročište, no ova burza je prepuna manipulatora pa je sve moguće

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

… čitajući većinu zadnjih postova čini se da ovdje nema mahera, već pretežno sitnih štrebera 🙂 … dečki – psn prolazi, to je vrapcima jasno! firma ima izuzetno jaki potencijal za poslovanje u razdoblju narednih 5-10god! … a što se tiče dubioznih potraživanja imali ste priliku vidjeti kako to funkcionira na primjeru psihopata iz zadra i njegove nazovi tv firme … kolakušić je i nije u pravu – davi ga nezrelost i mladenačka jogunatost (kao i milanovića npr) – najuvjerljiviji i najrealniji u fokusu od neke večeri je bio onaj stariji gospodin – psn kakva je da je je još uvijek bolja od direktnog stečaja! a zakon će se svakako mijenjati, kao npr i ovaj od jutros glede ovršnog zakona i postupaka deložacija … inače, “plačem” nad svojom sudbinom i ovih >2000 dionica dlkv na prosjeku 330kn i da neću moći dokupiti ništa po 10kn da smanjim prosjek napola … ali kako reče ona cehinja ovdje – svi smo krivi skupa s prošlom upravom – da smo išli u stečaj ostali bi bez ičega … i nadam se da neću dokupljivati po 10kn zato što će cijema sama po sebi pasti na te razine 🙂 … p.s. poslao neki dan mail dklv grupi s mojim bojaznima glede navedenog – ali ostah bez odgovora … ahhh 🙁

New Report

Close