DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Di ce sad osvanut strasilo od 22k?
sori,spam. Nemam dubinu a xetra pokazuje broj komada samo dokle vidim

Netko je stavio 22.000 dionica na prodaju na 22 kn i sada po malo skuplja ispod radara…

Dalekovod je firma budučnosti zato što je svijet odlučio da je struja budučnost transporta, prije svega za osobna vozila a Tesla je več najavio skoro predstavljanje i kamiona na struju, koja je to silna struja koju če trebati proizvesti i distribuirati do kupaca da bi se zamjenila energija nafte…


koja je to silna struja koju če trebati proizvesti i distribuirati do kupaca da bi se zamjenila energija nafte…

mene zanima di to DLKV proizvodi i prodaje struju ? hvala
http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/Investitori/2016/20160615-dlkv-prezentacija-na-zse.pdf

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Naravno da Dalekovod ne proizvodi struju, on izgrađuje prijenosni sustav struje do kupaca.

Ove planove EU o ulaganju u strujnu mrežu do 2030. god. od 150 milijardi eura če trebati ozbiljno revidirati na više. Britanci več navode da ih čekaju ogromna ulaganja u strujnu mrežu zbog plana da se zabrane auti na fosilna goriva…

Britain faces huge costs to avoid power shortages with electric car plan
https://www.reuters.com/article/us-britain-power-autos-analysis/britain-faces-huge-costs-to-avoid-power-shortages-with-electric-car-plan-idUSKCN1BC3VU



koja je to silna struja koju če trebati proizvesti i distribuirati do kupaca da bi se zamjenila energija nafte…

mene zanima di to DLKV proizvodi i prodaje struju ? hvala
http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/Investitori/2016/20160615-dlkv-prezentacija-na-zse.pdf
[/quote]

Istina da proizvodnja struje nije core business Dalekovoda, ali vjetroelektrane kolega ZMAJKI, vjetroelektrane koje Dalekovod posjeduje zaista proizvode struju!

Doduše prema PSN plan je da se one prodaju.

Tko je ono bio na GS ove godine?!




koja je to silna struja koju če trebati proizvesti i distribuirati do kupaca da bi se zamjenila energija nafte…

mene zanima di to DLKV proizvodi i prodaje struju ? hvala
http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/Investitori/2016/20160615-dlkv-prezentacija-na-zse.pdf
[/quote]

Istina da proizvodnja struje nije core business Dalekovoda, ali vjetroelektrane kolega ZMAJKI, vjetroelektrane koje Dalekovod posjeduje zaista proizvode struju!

Doduše prema PSN plan je da se one prodaju.

Tko je ono bio na GS ove godine?!
[/quote]

Ne samo da je plan da se prodaju, nego su već trebale biti prodane….menadžment = 0


Ne samo da je plan da se prodaju, nego su već trebale biti prodane….menadžment = 0

Nisam znao da planiraju prodati vjetrenjače. Mislim se, koji bi luđak prodavao zlatnu koku koju nacija financira kroz naknadu za obnovljive izvore energije. nego, što je sa predstečajnom, kolko se još milijuna duguje?



Ne samo da je plan da se prodaju, nego su već trebale biti prodane….menadžment = 0

Nisam znao da planiraju prodati vjetrenjače. Mislim se, koji bi luđak prodavao zlatnu koku koju nacija financira kroz naknadu za obnovljive izvore energije. nego, što je sa predstečajnom, kolko se još milijuna duguje?
[/quote]

Ako nešto nisam krivo shvatio u izvješću o provedbi predstečajne nagodbe, Dalekovod je čak platio milijunsku kaznu (penale) jer nije do planiranog roka prodao vjetroelektrane.
Ispravite me ako griješim.

Ili nesposobnost ili je dobit tolika da im se svejedno ne isplati prodavati taj dio poslovanja.

Platili su 3,7 mil. kn

Ima možda kakvih novosti koje opravdavaju ovaj rast od 5,85% ili je to samo uobičajena volatilnost na ovoj dionici

Biti će i više rasta, samo strpljivo.

I u izvoznoj ekspanziji predvodnik je Dalekovod, čija su ključna tržišta u 2016., kako kaže predsjednik Uprave Alen Premužak, Norveška i Ukrajina

Glad za radnicima kao sjena nad oporavkom koji čekaju godinama

Jel je bila kakva vijest koja bi opravdala pad vrijednosti dionice sa 27,5 kn na 20 kn ili je to samo uobičajena volatilnost na ovoj dionici?

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

..odjednom interes za dionicu….dobili su neki posao ili..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Indija je do sada pokazala največu ambiciju pa žele do 2030 god. zabraniti prodaju vozila na fosilna goriva, Kina će se oglasiti isto po tom pitanju, oni žele od 2018. god. uvesti obaveznu prodaju od 8% vozila na struju za sve proizvođače, jasno je da je svijet odlučio da je budučnost transporta struja.

Stvari se u svijetu brzo mijenjaju, prije 2 god. se to još nije točno znalo, danas je to jasno, tako da je trenutno Dalekovod firma koja će idućih 20 godina imati stvarno pune ruke posla, ali je po meni realnije da je već netko u međuvremenu dokapitalizira i snažnije povuče naprijed jer posla će biti i previše.

Čak bi se usudio reći da s obzirom koliko već rastu prihodi u odnosu na prošlu godinu i koji je potencijal daljnjeg rasta prihoda i firme da se ovo može nazvati novi Valamar…

Što se tiče ovog naloga od 22.000 dionica na 22 kn rekao bi da je to samo strašilo, taj je već više puta mogao prodati taj paket da je htio.
Prije bi rekao da netko stalno skuplja po malo ispod radara, mislim da je to strašilo stavljeno nakon izvješća za drugo tromjesečje kada se je prvi put vidio ozbiljniji rast prihoda pa da cijena ne bi previše skočila.
Mislim da ovo neće moći još jako dugo prolaziti ispod radara, naravno da Erste po malo prodaje ali za fondove to nije ništa čudno, kada su oni otkrili neku dionicu, ali netko to lijepo koristi.

New Report

Close