DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 00:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da i ja vjerujem da će nastaviti kupovati, za sada im je udio bio zanemariv, nadam se da je to radi opreza bilo…

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Koristi tako što na milijardu kuna prihoda zaradi 10 milijuna, san svakog dioničara.

Slažem se da, za sada, jako slabo koristi svoj potencijal i svoje prihode.
Siguran sam da male marže nisu zbog malih marže branše i loše dogovorenih cijena, već zbog neproduktivnih troškova odnosno uhljeba I neradnika u managementu gdje mnogi imaju svoje privatne firme i navikli su na laganini posao u Dalekovodu.
I zato ponavljam po x puta, čekam dan da jače uleti strani kapital, po bilo kojoj cijeni, i da to sve pretrese.
Onda bi tek vidjeli mogućnosti Dalekovoda.

Zarada u Norveskoj prosle godine, prilično dobro.

https://www.proff.no/selskap/dalekovod/oslo/elektroentrepren%C3%B8rer/Z0I3KBWM/

Natječaji u RH


Natječaji u RH

Dobili su ovaj posao za žičarom , tu su podizvođač,vrijednost radova oko milijun eura

22.000 komada prodaje se na 22 kn

Ignore: KressoM, delux

https://www.vecernji.hr/vijesti/najvece-gradiliste-u-hrvatskoj-izgradnja-pruga-u-sjeni-cestogradnje-1193063

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

…. shvatio da dionica nema neki potencijal za dalji rast i da će se vrtjeti na ovim razinama i dalje. Uprava je čini se ok, ali prethodnici su učinili nepopravljivu štetu za nas stare dioničare. Tko više može sanjati da bi dionica išla preko 200 kn!? Dakle, nakon dugog besplodnog čekanja odlučih prošli tjedan sve prodati pa ući u Đuru … Zašto? Pa osim vijesti o uspješnim dokapima, promjeni uprave itd bitnije je da (nažalost) shvaćaš da u ovim vremenima Co s takvim potencijalom i iskustvom u vojnoj industriji ima zamah … I eto, eto je na +16%. Prodaja bi sad donijela zaradu od 22K kn, ali čekati ćemo. Zna i g B zašto je u u njoj … I tako nakon duuuugo vremena i stresa nad stresovima s jadnim Vdkt došlo malo sunca … Pozz zajednici :-))


…. shvatio da dionica nema neki potencijal za dalji rast i da će se vrtjeti na ovim razinama i dalje. Uprava je čini se ok, ali prethodnici su učinili nepopravljivu štetu za nas stare dioničare. Tko više može sanjati da bi dionica išla preko 200 kn!? Dakle, nakon dugog besplodnog čekanja odlučih prošli tjedan sve prodati pa ući u Đuru … Zašto? Pa osim vijesti o uspješnim dokapima, promjeni uprave itd bitnije je da (nažalost) shvaćaš da u ovim vremenima Co s takvim potencijalom i iskustvom u vojnoj industriji ima zamah … I eto, eto je na +16%. Prodaja bi sad donijela zaradu od 22K kn, ali čekati ćemo. Zna i g B zašto je u u njoj … I tako nakon duuuugo vremena i stresa nad stresovima s jadnim Vdkt došlo malo sunca … Pozz zajednici :-))

Potencijalom i iskustvom:))) Sačuvaj koju kunu za nove dokape, neće dugo trajat lova od zadnjeg.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


…. shvatio da dionica nema neki potencijal za dalji rast i da će se vrtjeti na ovim razinama i dalje. Uprava je čini se ok, ali prethodnici su učinili nepopravljivu štetu za nas stare dioničare. Tko više može sanjati da bi dionica išla preko 200 kn!? Dakle, nakon dugog besplodnog čekanja odlučih prošli tjedan sve prodati pa ući u Đuru … Zašto? Pa osim vijesti o uspješnim dokapima, promjeni uprave itd bitnije je da (nažalost) shvaćaš da u ovim vremenima Co s takvim potencijalom i iskustvom u vojnoj industriji ima zamah … I eto, eto je na +16%. Prodaja bi sad donijela zaradu od 22K kn, ali čekati ćemo. Zna i g B zašto je u u njoj … I tako nakon duuuugo vremena i stresa nad stresovima s jadnim Vdkt došlo malo sunca … Pozz zajednici :-))

Prijatelju da znaš koliko puta sam u ovih 10 godina bio ošišan na Đuri?!!
Ne mičem se iz Dalekovoda. Želim Vam da uspijete, neće mi biti ni prvi ni zadnji put, da sam fulo!!!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Britain faces huge costs to avoid power shortages with electric car plan
https://www.reuters.com/article/us-britain-power-autos-analysis/britain-faces-huge-costs-to-avoid-power-shortages-with-electric-car-plan-idUSKCN1BC3VU

Nakon Francuske i Britanije(od 2040.g.) sada i Kina planira zabraniti prodaju vozila na naftu. Svijet je odlučio da je struja budučnost transporta.
U ovom članku se problematizira koliko u Britanji treba ulaganja u elektro mrežu da bi se zadovoljile potrebe budučih vozila na struju, naravno radi se o ogromnim ulaganjima kroz idučih 20 god.

Dalekovod ima ogroman potencijal rasta i ovakva firma če stvarno imati jako puno posla u idučih 20 god., ovo je doslovno firma budučnosti…

Istina….al isto tako trebate znati da su te brojke sve pretjerane…to jedino mogu ispuniti Skandinavci, ostali nema sanse

al ga zakucavaju DLKV…

Ignore: KressoM, delux

Di ce sad osvanut strasilo od 22k?

New Report

Close