DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 03:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.621
950
2,76
2,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…Gospodine moj, znate li vi što će se desiti ukoliko Dalekovod izgubi ovih 200M eura poslova koji su sada ugroženi zbog odgode odluke o predstečaju?
Razmislite malo, a uzmite u obzir da novih projekata u HR nema koji bi mogli kompenzirati takav gubitak poslova. Prestanite pričati nebuloze. Pozitivno okončanje predstečaja je spas za 1700 zaposlenika Dalekovod grupe i spas Dalekovoda.

Ma kome se hebe sto ce se desiti. Mislis da se Linica hebe za tih 1700 radnika.Kako ne. Do ovoga ne bi ni doslo da se ekipa muljatora pohapsila i zatvorila na 10 godina daleko prije nego su firmu doveli u ovakvo stanje. Na kraju krajeva pa sto da i tih 1700 ljudi izgubi posao??? Sto je 1700 nezaposlenih u Hrvatskoj kad imamo 375000 nezaposlenih i tih jos 1700 su ona kap koja ce prelit casu.Ma presmijesni ste. Bilo bi jasno iluzorno da se tih 1700 ovaca zajedno sa ovih ostalih 375000 organizira i da promjene svijest naroda i naprave pritisak na institucije da se kriminal osudi i procesuira. Na ovaj nacin kakav se servira i ako su dugovi stvarno 3 miljarde kuna kupit ce jos malo vremena i opet vjerujem otici u stecaj.Mozda ce se agonija samo malo produzit. Kako prosjecno inteligentnom covjeku objasnit da firma sa 3 miljarde duga se sad moze spasit sa samo 100 miljona kuna sto je u biti nekih 3% tih novaca. Takvu pricu moze supat samo totalni retard. Ili se uopce ovdje ne radi o 3 miljarde duga koliko je prikazano u PSN i nekome se namjesta firma po cijeni brda karamela.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ugovoreni poslovi 200 milijuna eura ,a 50% vlasništva za 100 milijuna kuna-presmiješno ????

Ovdje treba najprije utvrditi stvarnu visinu duga, sve frizirano i napuhana izbaciti iz potraživanja,izmjeniti PSN -postaviti nominalu na 80-100 kn, i odrediti minimalnu vrijednost firme (i njenog 50% udjela ako netko želi kupiti)
a on nesmije biti manji od godišnjeg ugovorenog posla, koji u ovom trenutku iznosi oko 200 milijuna eura -i stvar riješena, nema potrebe za otpuštanjem radnika ,ako su ovolike vrijednosti posla ugovorene.

ovdje je stvarno komedija da se ne priča o ekipi u nadzornom odboru i upravi koja je dovela do ovakve situacije STEČAJA???, i općenito u drugim firmama koje su pred stečajem DIOKI……, da oni krivično i materijalno ne odgovaraju za nastalu situaciju?


Ili se uopce ovdje ne radi o 3 miljarde duga koliko je prikazano u PSN i nekome se namjesta firma po cijeni brda karamela.

bingo! [emo_palacg]

Kud i kako god okreneš nije dobro.[emo_mrgud]

Vaš link …

Moze se kad se hoce.

diJonicar, 30.07.2013. u 14:39

Gospodine moj, znate li vi što će se desiti ukoliko Dalekovod izgubi ovih 200M eura poslova koji su sada ugroženi zbog odgode odluke o predstečaju?
Razmislite malo, a uzmite u obzir da novih projekata u HR nema koji bi mogli kompenzirati takav gubitak poslova. Prestanite pričati nebuloze. Pozitivno okončanje predstečaja je spas za 1700 zaposlenika Dalekovod grupe i spas Dalekovoda.

Znači po vašem da dlkv nebi izgubio potencijalnih poslova od 200M eur treba izvršiti ono što je i naumio; jednu od najvećih pljačaka svojih dioničara i vjerovnika te i dalje nastaviti s netransparetnim radom uprave i nadzornog odbora. Eto imaju potencijalne prihode od 200M eur a kupuju si 75% dlkv za 150M kn. Zar ne vidite da tu nešto debelo ne štima. Vi biste spasili pod svaku cijenu 1700 radnih mjesta a pritome uništili puno veću brojku malih dioničara i vjerovnika koji su već platili svoj pdv. Tko će vjerovnicima vratiti pdv sad nakon što im je dlkv skresao njihove tradžbine?

Vaš link …

Ne mogu prije jer se mora ocitovazi Vlada, a Vlafa ide na godisnji!!!!!!



I jos je u Nultoj tocci taj isti Linic spomenuo da je ugrozeno 200M € novih inozemnih poslova Dalekovoda.
Vrlo dobro je upucen.
Onda valjda zna da se taj isti Dalekovod predaje nekakvom Nexusu za 100M kuna za 50% vlasnistva + za 50M kuna sumnjivom Covicu (partnera Milicicu i Skansiju) 25% vlasnistva.
Zasto se Linic bavi kriminalnim radnjama i predaje tvrtku nespisobnom Fondu i njegovom sumnhivom partneru, te zasto zataskava sav kriminal koji se dogadjao i dogadja u Dalekovodu. Koga on stiti i cime ga oni ucjenjuju?

Gospodine moj, znate li vi što će se desiti ukoliko Dalekovod izgubi ovih 200M eura poslova koji su sada ugroženi zbog odgode odluke o predstečaju?
Razmislite malo, a uzmite u obzir da novih projekata u HR nema koji bi mogli kompenzirati takav gubitak poslova. Prestanite pričati nebuloze. Pozitivno okončanje predstečaja je spas za 1700 zaposlenika Dalekovod grupe i spas Dalekovoda.
[/quote]
E moj kolega oni bi te poslove izgubili i sa PSN i bez PSN. Oni te poslove nikada nisu ni dobili, nego samo sudjeluju u natječaju za njih. Možete i vi predati ponudu za te poslove, pa proći kao DLKV. To je samo floskula sa kojom dotični “lopovski klan” pokušava opravdati pljačku. U ime naroda, radnika i nikada dobivenih poslova.

Vidim da je svima na ovom forumu krivo ko psu da se predstećajna završi. Stalno netko kuka i izmišlja one koji su popušili na dionicama i vjerovnici. Ako predstećajna nebi uspjela. znadete šta bi se dogodilo ? Sve vaše i moje dionice
bile bi hrpa bezvrijednog papira, a prodajom stećajne mase nebi se ništa dobilo. Vrijednost Dalekovoda je u zaposlenicima koji svoje znanje mogu prodati ukomponirano u rad. I dosta kukanja o malim dionićarima dalekova jer 70 posto njih nije ni kune uložilo u dionice a neki su debelo to unovćili. Ima vjerovnika koji su popušili , ali dobar dio ima ih i prste u pekmezu, ako je netko naplatio farbanje tunela tri puta a sada je pola toga izgubio vi ga žalite većina ih je znala da naplaćuju više od stvarne cjene i da naplačuju ispod stola i šutjeli su a sada kad više toga nema sada je tarapana. Ako su neki u dalekovodu dobili deset tisuća dionica a da nisu ni lipe platili i za pola tih dionica kupili tri ćetri apartmana na moru a druga polovica tih dionica im je propala je sada vrijede 20 kuna i vi njih žalite, pa recimo JESTE VI PRI SVJESTI…. Nitko ne tvrdi da nije bilo mutnih radnji u bivšoj upravi ali šta je sa dosta onih koji su od pet tisuća kuna plaće pokupovali po nekoliko aparmana na moru ili sagradili po nekoliko kuća i takve se na ovom forumu žali, KAO JADNI MALI DIONIČARI DALEKOVODA.

Koliko znam Pretvorbeni kriminal ne zastarjeva.


I dosta kukanja o malim dionićarima dalekova jer 70 posto njih nije ni kune uložilo u dionice a neki su debelo to unovćili. JESTE VI PRI SVJESTI…. Nitko ne tvrdi da nije bilo mutnih radnji u bivšoj upravi ali šta je sa dosta onih koji su od pet tisuća kuna plaće pokupovali po nekoliko aparmana na moru ili sagradili po nekoliko kuća i takve se na ovom forumu žali, KAO JADNI MALI DIONIČARI DALEKOVODA.

Dhus,
Dali ste vi svijesni što ste sad napisali? Što hoćete reći da su mali dioničari krivi za sve ovo… da su mali dioničari opljačkali ZSE i tako pridobili dionice dlkv?
Pa dhus, ja ne znam kako ste vi to zadžabelarili svoje dionice ali vjeruj te mi većina drugih ih je platila i to tako da je radila i uložila zarađene novce a vi sad hoćete reći da su ukrali dionice i treba im ih oduzeti jer su prokleti kapitalisti. [emo_zacudjen]

New Report

Close