DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 18:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,85
54.444
19,089
2,78
2,82
1,45%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

momci, oćete moć sprovest struju, metnut žarulje i poljepit pločice po tunelima za ovih 100 mil. kn što vam je HDEL bacila kost ili će bit problema? [emo_cool]


momci, oćete moć sprovest struju, metnut žarulje i poljepit pločice po tunelima za ovih 100 mil. kn što vam je HDEL bacila kost ili će bit problema? [emo_cool]

Ne cvjetaju ruže ni HDEL-u.

Evo vidomo Biondic se pobunio i vjerovatno ce srusiti dokap po 10 kuna u Centar Banci.

Nasi Mirovinski fondovi se u Dalekovodu ne bune.

Sta su razliciti interesi kad su u pitanju privatni novci u odnosu na novce koji se povjere Mirovinskim fondovima.


momci, oćete moć sprovest struju, metnut žarulje i poljepit pločice po tunelima za ovih 100 mil. kn što vam je HDEL bacila kost ili će bit problema? [emo_cool]

ništa ne brini o pločicama. sve će biti ok, a o fugir masi se bumo spomnali naravno nego se ti nama referiraj o jednoj gorućoj temi (doslovce) gdje je vrh €/$?

who dares, wins



momci, oćete moć sprovest struju, metnut žarulje i poljepit pločice po tunelima za ovih 100 mil. kn što vam je HDEL bacila kost ili će bit problema? [emo_cool]

Ne cvjetaju ruže ni HDEL-u.
[/quote]
naravno da ne cvjetaju kad mi to izasflatiramo temeljito.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/psKRaOhvbXNKWTzXmfKgdA==.pdf

Na znanje.
Pozdrav

Paolina

Ipak znači stari ugovor koji je čekao.

ova manipulacija od strane dotične novinarke sa pd SUZANE VAROŠANAC je krivično djelo vidjet ćemo kako će nadređene institucije reagirati i takvi tekstovi nisu slučajni niti su objavljeni po prvi put

A čuj, nitko se ne izjašnjava ni za otvaranje Sv. Ilija što je recimo isto jedna od referenci DLKV.
A što misliš što bi to za 50 mil. kupio naš novi investitor? Ljude? Pa za njega bi bilo bolje da svi dobe otkaz, te one koji mu trebaju zaposli sa novim poticajima od države (pogledaj “restruktuiranje” brodogradilišta
Jednom prilikom sam pitala koliko vrijede reference, vjeruj mi nema odgovora.
Pozdrav

@Lavanda
ova manipulacija od strane dotične novinarke sa pd SUZANE VAROŠANAC je krivično djelo vidjet ćemo kako će nadređene institucije reagirati i takvi tekstovi nisu slučajni niti su objavljeni po prvi put
——————————————————–

Ne zamaraj se nepotrebnim stvarima,neće se ništa dogoditi , mlada dama samo pazi na svoj posao i plaću.

Isto kao što se ništa nije dogodilo sa demantijem u VL-vezano za ponudi DIKI- koja nije objavljena ,ali je protest vezan za tekst od 26.06.2013 objavljen u VL a glasi:::

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

Ili tekst u NL- koje su mlade dame Bojana i Ornela potpisale i objavile prije par dana u novilist -da PSN za DINU nije prošla , a potvrđena je 18.06.2013 ,a za dioki ne na taj datum, u tom trenutku sam napisao post na temi Dioki što se dopisuju sa zatavicama ,jedna sa zgrade NL a druga sa terminala u Omišlju da se nisu razumjeli o nazivu firme,ponekad imam osijećaj da su radile na nosaču aviona u perziskom zaljevu i spuštali avione na nosač.

Treba imati malo i volje za pročitati dostupne vjesti , a danas imamo ovo i tri ponude i izjavu.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek…sna-za-gradane

INTERES ULAGAČA

Na ulazu u Dinu danas smo, osim inspektora koji su bez riječi ulazili u pogone, zatekli i dvojicu stranih državljana koji su se pred portu dovezli u skupocjenim Audijima A6.

Nijemac i Slovenac nisu se htjeli predstaviti već je jedan od njih samo kratko kazao kako su došli na razgovor s upravom o mogućoj suradnji.

Direktor Dine Fabio Giacometti također nije htio otkriti njihov identitet, ali je kazao kako su zainteresirani za kupnju zemljišta i korištenje infrastrukture Dine.

– Riječ je o tvrtki koja se bavi proizvodnjom otapala, zainteresiranoj za gradnju pogona za namiješavanje. To je već treći sličan upit koji smo primili od ulaska Hrvatske u EU, rekao je

http://www.seebiz.eu/mostarski-aluminij-ugovorio-kupnju-struje-od-slovenskog-gen-i-ja/ar-69255/
No coment


@apothekar
A vidis s obzirom da se prethodne muljaze nece ispitivat jer da hoce vec bi davno bile,a s obzirom da znam da se kuca ne moze gradit na losim temeljima ja sam radje za stecaj.Nikakvo "spasavanje" me ne interesira. Moj novac i imam pravo s njim radit sto hocu. Zakon o predstecajnoj nagodbi je neustavan i dozvolit takav jedan zakon koji dug duznika prema jednom vjerovniku otpisuju u iznosu 50% ,a drugom 10% nema veze s mozgom.Zakon je zamisljen za pogodovanje velikim lopinama. Zakon koji iskljucuje postojece dionicare iz dokapitalizacija i ulazak nekoga u vecinsko vlasnistvo za nista i onda se to zove spasavanje. Ne hvala ne spasavajte nista. Mojih 25 kila eura mi i nije neka cifra,a kad postanu 5 onda mi je svejedno da li je to 5 i ne trazim nikoga da mi pomogne u "spasavanju" mog novca. Za spas bi mozda glasao da vidim da odredjeni ljudi sjede makar u pritvoru za pocinjene malverzacije i manipularanje,ovako savrseno mi se hebe.

Frankie, ja ovo u potpunosti potpisujem.
Mojih isto 25 kg eura je pretvoreno u 5 eura ali ne zahvaljujući dlkv nego njegovoj upravi. Dlkv je bio i ostao vrhunska tvrtka, samo smo prehebani zahvaljujući PSN i Liniću. Naravno tu je i ekipa muljatora ali to je opće poznata stvar.
Samodol je bio jedini lik koji nas je pokušao osvijestiti i trebali smo tad izaći iz dlkv. Evo sad se pojavio novi lik u obliku sudca i ja mu stvarno skidam kapu. Ljudi pa on totalno riskira svoju pozociju jer je sjeo Liniću na njegov projekt. Na tog sudca se sad okomila sva sila neprijatelja ali eto on jednostavno nije mogao potposati tu nepravdu.

New Report

Close