DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 15:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dionica je još uvijek ispod 12 kuna. Veliki poslovi u najavi, nešto slično Đuri, al sad to treba početi pretakati u financijski rezultat. Samo nek je likvidnosti, doći će i cijena. Dalekovod napokon u fokusu, na veselje onih koji su ulazili na 15-20.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Dalekovodu 65 mil. eura novog posla u Norveškoj


Ove i prošle godine samo sa Statnettom je sklopljeno ukupno 125 milijuna Eura posla. Jako blizu milijarde kuna samo u Norveškoj.


A što je ovdje s izvještajem?
Samo da nisu išli s objavom ovih natječaja prije, zbog lošeg izvješća. Nije im baš za vjerovat.

Ne znam kako tako kasne s objavom i zašto!


Moguće je loše izvješće zbog onih 50 milijuna kuna što im je “ovršila” Podravska banka. Ne znam kako će se to knjižiti i prikazati.

Novac od podravske banke je vec bio u rezerviranjima za izvjesce u 2015, tako da nece ici u trosak u cijelom iznosu za prvi kvartal!


Zadnjih 14 dana cijena je porasla 1,80 kn(prosječna)…uz dobar izvještaj i potpis ovih ugovora…ovim tempom do kraja mjeseca moglo bi to potegnuti do 15 kuna…vidjet ćemo sutra skoči li više od 2 posto(12,18) to bi mogao biti dobar pokazatelj uzlaznog trenda…

moguće! pogotovo kad vidimo da je DDJH porastao peko 100% iako ugovara znatno manje količine poslova (a o profitabilnosti istih ne treba niti govoriti)

Ignore: KressoM, delux

u planu mi je prodati do ljeta 1/4 dionica jer trebam novac za nesto drugo.

e sad, ovo mi je prihvatljiva cijena ali mislim da to moze i bolje kad se finalizira ugovor u norveskoj i ako bude pozitivan izvjestaj. a moze i gore ako se ukljuci jaca prodaja i bude negativan izvjestaj.

sta napraviti?


u planu mi je prodati do ljeta 1/4 dionica jer trebam novac za nesto drugo.

e sad, ovo mi je prihvatljiva cijena ali mislim da to moze i bolje kad se finalizira ugovor u norveskoj i ako bude pozitivan izvjestaj. a moze i gore ako se ukljuci jaca prodaja i bude negativan izvjestaj.

sta napraviti?

to nitko ne može znati jer kratkoročno je sve moguće, ali gledano iz perspektive srednji/duži rok, svaka prodaja sada po ovim cijenama je poklanjanje dionica kupcima

Ignore: KressoM, delux

Prije 20 kuna ni ne razmišljati o prodaji jer da je ovo normalna burza cijena bi već odavno bila iznad 20 kuna. Smiješno je i gledati trgovinu na ovoj cijeni a kamo li trgovati i stavljati na prodaju nešto što i paceri već dobro vide. LP!

dugo iščekivali 12 kn, a evo nismo se ni okrenuli ona pobježe preko 13kn 🙂

ovdje se čeka stašna brza budućnost pa neznam zašto se međusobno mešetari da bi ušutkali sinergiju ali će brzo shvatit da tako neće ići

Stvarno nije došao kvartalni?

prošle godine je 25.5 bio godisnji revidirani izvjestaj a 2.6 kvartalni. tako da bi trebao doci ovih dana.

za sad preko 40.000 dionica i preko 500 K kuna prometa…dobre vijesti ipak pokreću trgovinu i rast cijene, čak i na ZSE

Ignore: KressoM, delux

13-18 kn glavna bitka za long ,dajte vise pokrenite short sell ,dionica kroz dokape su dovoljno izdali za posudbu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne moraju biti simulacije, znam vise njih koji su kupovali nedavno prvi put po 10ak kn, tako da im je ovo brza zarada od 30%

New Report

Close