DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dno je na oko 9 kuna, što ga prije spuste prije će se i odbiti. Svejedno iscrpljuje ovo čekanje a znaš da će doći dotle. Ubrzajte to malo!


Dno je na oko 9 kuna, što ga prije spuste prije će se i odbiti. Svejedno iscrpljuje ovo čekanje a znaš da će doći dotle. Ubrzajte to malo!

haha, ma kako volim ovako jeftine postove s drukanjem.


Dno je na oko 9 kuna, što ga prije spuste prije će se i odbiti. Svejedno iscrpljuje ovo čekanje a znaš da će doći dotle. Ubrzajte to malo!

nekad si imao argumentiran postove a sad si kao belupo, crni vrač.
sta te spopalo? 🙂

Sad se svi ćude, pisao sam vam da je precijenjeno na 17 , da nema veze što tvrtka ima perspektivu, ako je fundamentalno preskupo i da je Nexux rekao da će prodati sa manjom zaradom. Po koliko su ušli, po 10? Znači po 11 ako prodaju im možda bude zadovoljstvo ispunjeno kao livada jaglacima u prolječe.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

evo sad imaju šansu to pomalo istovarivat.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Sad se svi ćude, pisao sam vam da je precijenjeno na 17 , da nema veze što tvrtka ima perspektivu, ako je fundamentalno preskupo i da je Nexux rekao da će prodati sa manjom zaradom. Po koliko su ušli, po 10? Znači po 11 ako prodaju im možda bude zadovoljstvo ispunjeno kao livada jaglacima u prolječe.

lp


Pa ja bih volio da proda po 11, ma može i po 10 i da konačno dođe u ruke nekog normalnog privatnika, a ne da je državni

@Plavi
Ma ja i dalje imam neki target od 23-28 kuna kao fair value ukoliko bude EBITDA FY 2015 oko 100 milijuna kuna,
E sad ono što me brine je nastavak dalje… ne tvrdim ništa i ukoliko dečki nadju posla brže bolje i popune ovu prazninu možda će moja ciljana cijena i skočiti, odnosno s obzirom da DLKV od raspisivanja natječaja do dobivanja posla u prosjeku treba preko godine dana nekad i više pa onda jos 1-3 godine i do realizacije cijelog ne znam kako će se to odraziti na plan i predstečajne i svega ostalog, to mi je trenutno najveća nepoznanica. A nažalost to ćemo vidjeti tek krajem ove godine.

Potpuno se slažem s Fedor19.
Samo da dođe u prave ruke, bez obzira na cijenu. Tek onda bi se riješila raznorazna ekipa koja radi u Dalekovodu i još imaju svoje firme.

15.02. izlazi financijsko godišnje izvješće za 2015. godinu

Kalendar objava

ako bude pozitivno, sto bi trebalo, kako ce se odraziti na cijenu dionice? hoce li to biti samo jos jedna prilika za iskrcaj velikih dionicara ili ce pustiti porast cijene?

Nece pustiti porast cijene

Ovo nema veze s nicim ni poslovima…ni izvjestajem…. ni psn…. samo demonstriranje sile i siljenje…. i izazivanje panike i straha…

pepe7

Vjerojatno ovi koji prodaju znaju nešto što ostali ne. Izvješće je u ponedjeljak i biti ćemo pametniji. U svakom slučaju očekujem igru najbržeg prsta, samo ne znam da li na bidu ili na asku????

da nisam ovo dokapitalizirao, nikada je ne bih ni pogledao a ne kupovao, ovdje banke imaju demonstraciju velesile

Cijeđenje..


da nisam ovo dokapitalizirao, nikada je ne bih ni pogledao a ne kupovao, ovdje banke imaju demonstraciju velesile

Neće dugo…samo strpljivo

New Report

Close