DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 08:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uz sve dobivene poslove, novu upravu koja napokon radi svoj posao kako treba očekujem rast do cca 18kn do kraja godine.
Iako se i dalje nećkam da li ući ili ne jer vidim neke bolje prilike.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

opa, malo optimizma kod kolege prognostičara?!? Ne boj se…pri ovoj cijeni možes samo vremenski prerano ući, nikako cjenovno (dno je 14kn).
Ipak, po meni je veći rizik ne ući sada nego riskirati nagli skok na 18-19kn a onda ćeš se tek misliti.

kako je rekao jedan od kolega tu, sjest u naslonjač, jest kokice, i tu i tamo pogledat gdje je cijena, ja sam usao koliko sam mislio, prosjek 16,18 kn…

kako bi rekao jedan naš političar: u Dalekovodu nema povratka na staro


čeka se izvještaj, to će biti presudno za cijenu u slijedećih 4-5 dana

pa ne misliš valjda da bi mogao i nže od ovih 15..

http://www.jutarnji.hr/sefu-dalekovoda-prijeti-smjena-uoci-posla-od-1-2-milijarde-kuna-za-hz-/1444691/

Za dobrim konjem se diže prašina!!!

Citiram:

Poslovi u regiji
Kakvo ocjenjujete poslovanje Dalekovoda nakon predstečajne nagodbe?
– Predstečajna nagodba je prošlost. Od njezina završetka smo puno napravili da tvrtka stane na noge: samo u ovoj godini ugovorili smo oko 170 milijuna eura novih poslova, a vjerujemo da ćemo do kraja godine ugovoriti sigurno još 20 do 30 milijuna eura.U 2016. samo nam je nebo granica jer razgovaramo o ogromnim projektima u Ukrajini. Jaki smo i u Norveškoj, kao i u svim zemljama ove regije – od Slovenije do Albanije, osim u Srbiji, u koju bismo voljeli zakoračiti.

Ja mislim da je sve jasno….u 2016:);):):):):):)

Cim su dobili velike poslove kako doma tako i vani od par stotina milijuna eura eto pocnu neke zakulisne igre

POLITIČKE IGRE OKO POZICIJE DIREKTORA PREPOROĐENOG PODUZEĆA Šefu Dalekovoda prijeti smjena uoči posla od 1,2 milijarde kn[/url]

…i ono, kada se već piše, onako usput: “Prema informacijama Jutarnjeg, postoji interes stranih investitora za kupnjom Dalekovoda.” pa ako fiktivan interes izostane, nikome ništa, osim špekulativnih parstoK kn koje će se eventualno zavrtiti na TK… ali to se i tako nigdje ne broji pa…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Cak i kad bi htjeli, kak bi politicari postavili nekog na vrh privatne tvrtke?

Ovo ogromni projekti u Ukrajni su red velicinie, 200-300 mil€….

ma kada sve oduzmes i zbroji, tu ne da nema zime, nego je krenulo grijanje, a radijatori su jos ledeni:)

Imatelji dionica, kao što rekoh… zavalite se u udoban naslonjac… slijedi uskoro brutalan rast.


Cak i kad bi htjeli, kak bi politicari postavili nekog na vrh privatne tvrtke?

KONSOLIDATOR D.O.O.je većinski vlasnik sa 60,68% glasova a iza Konsolidatora stoje Vlado Čović i njegova Zagreb Montaža s otprilike 50 milijuna kuna te državno-privatni novac iz FGS-a Nexus, koji sudjeluje sa 100 milijuna kuna.

FGS Nexus je uspostavljenim u suradnji s Vladom RH u okviru mjera za poticanje gospodarskog oporavka u kojem je Vlada ulagač 50 posto ukupnog kapitala Fonda, dok su preostali ulagatelji svi hrvatski obvezni mirovinski fondovi te renomirana hrvatska poduzeća.

dakle, jednostavnom računicom, Konsolidator sa 60,68% glasačkih prava upravlja DLKV a politika, preko FGS Nexus, sa najmanje 51% kontrolira Konsolidator

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ovo polako postaje tvrtka Evropskog renomea i tu više nema mjesta za kojekakve uhljebe. Plaću može dobiti samo onaj tko je uistinu i zaradi.[emo_palacg]

Aha zavalimo se u stolice i gledajmo kako fond kipa, prvo na asku a poslije ide po bidu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close