DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 04:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
2.621
950
2,76
2,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Re n x f:

sduvnja1, 17.11.2012. u 17:29
Kao prvo to moze kao laiku ispast da je taj ugovor platio dalekovod
ali vi ocito ne znate kako se dobivaju veliki poslovi bez natjecaja u uvjeren sam da je to hep platio kroz debelo veci iznos od trzisnog

Po ovome izgleda da su za Vas ovakve rabote prihvatljive.

Mito i korupcija je najvece zlo i treba ga iskorijeniti.
To je rak koji ako se ne izlijeci unisti svog domacina na kojem se hrani.

Po ovome izgleda da su za Vas ovakve rabote prihvatljive.

Mito i korupcija je najvece zlo i treba ga iskorijeniti.
To je rak koji ako se ne izlijeci unisti svog domacina na kojem se hrani.

Lako se izliječi, pogotovo ako se za dalekovod nađe strateški partner, nemora većinski već strateški, oko 25 posto dionica, a ostale dionice može kupiti na tržištu…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Re n x f:

sduvnja1, 17.11.2012. u 17:57
Dhust znam da ste zasluzili svoje place
Ali mislim da ste vi volkni i raditi samo da vam firma ne propadne nije to konstruktor

Zasto bi zaposlenici radili samo zato da firma ne propadne.
Zaposlenici nisu vlasnici da uzimaju rizik poslovanja tvrtke.

Neka Uprava i NO pokrenu postpak preko Drzavnog odvjetnistva i Uskoka i povrate novce koji su pokradeni zadnjih godina, a ne traziti od radnika da zive od zraka i spasavaju tvrtku.


Po ovome izgleda da su za Vas ovakve rabote prihvatljive.

Mito i korupcija je najvece zlo i treba ga iskorijeniti.
To je rak koji ako se ne izlijeci unisti svog domacina na kojem se hrani.

Lako se izliječi, pogotovo ako se za dalekovod nađe strateški partner, nemora većinski već strateški, oko 25 posto dionica, a ostale dionice može kupiti na tržištu…..
[/quote]

Tako je. Najbolje za tvrtku bio strateski partner. Samo to treba biti dok tvrtka jos nekako funkcionira.

Fondovi su se pokazali prilicno nesposobni kao najveci pojedinacni dionicari, tako da sam skeptican i prema bankama ako bi usli kroz predstecajnu nagodbu u vlasnicku strukturu. Jednostavno banke su formirane sa zadacom upravljanja novcem, a ne privrednim subjektima.

Što mislite o nekom od postojećih partnera u Poljskoj ili V. Britaniji. Što oni misle o kupnji Dalekovoda i strateškom partnerstvu?

Stanje – promjene -top 10 dioničara….popis je sve kraći i kraći…
Dalekovod- ERSTE skrbnički – ispao ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Što mislite o nekom od postojećih partnera u Poljskoj ili V. Britaniji. Što oni misle o kupnji Dalekovoda i strateškom partnerstvu?

Pretpostavljam da je bivsa Uprava pokusavala naci strateskog partnera, ali poznavajuci njihov nacin rada, sigurno su gledali samo svoje interese, a buduci su nezasitni i trazili previse za sebe, to je bilo sigurno za neuspijeh.

Nova uprava, ako je uspjela otkaciti staru Upravu, mogla bi nesto i napraviti.
Sada je to i otezano sa blokadom racuna koja je iz nekih upitnih razloga i aktivirana sada kada je otisla stara i nastupila nova Uprava.


Stanje – promjene -top 10 dioničara….popis je sve kraći i kraći…
Dalekovod- ERSTE skrbnički – ispao ……

Popis je kraci – ispao Erste skrbnicki, a nije sve kraci i kraci, jer je ovo jedina promjena u top 10 u zadnjih gotovo godinu dana.


eli. vrijedi i obrnuto. moglo se i izgubiti.puno lakše i vjerovatnije.

ja zaradio na ingr od 11.5 do 18.5 a i nesto malo na dr.rastu jer nisam ocekivao da ce opet ici na 18…poslje sam upozoravao ljude ..
a na 4 kad je pala nisam ulazio jer u to vrijeme sam slabo pratio zse pa nisam bio “in”
na dlkv isto zaradjivao ..kupio na 108cca pa poslje trejdao..
mislim da je sad na dlkv neocekivano niska cijena s obz na poslovni preokret..



Stanje – promjene -top 10 dioničara….popis je sve kraći i kraći…
Dalekovod- ERSTE skrbnički – ispao ……

Popis je kraci – ispao Erste skrbnicki, a nije sve kraci i kraci, jer je ovo jedina promjena u top 10 u zadnjih gotovo godinu dana.
[/quote]

kako moze popis bit sve kraci kad sadrzi 10 ? [emo_smijeh]
kupovali su mirovinci kad je bio pao na 107 prvi puta..i tad je to,kad se proculo pokrenulo rast koji je kasnije isao do 165 [emo_namigusa]


Dalekovod je STRATEŠKA firma za ovu državu. Kod teški zimski uvjeta znadu biti porušeni visoko naponski stupovi. tada cjela regija ostaje bez struje danima u takvim okolnostima radnici rade 24 sata na terenu da saniraju štetu i ljudima vrate energiju. Netreba reći šta je sa onima koji se griju na struju kad je vani minus 18 ili onima koji imaju meso u škrinjama pa ostanu danima bez struje. u takvim okolnostima sve oći javnosti uprte su u tvornice dalekovoda. Iz toga razloga dalekovod mora biti solidna firma,

Cuj, ja ipak mislim da je to posao HEP-a, a ak bas i treba nabavit koji dalekovod, to se kupi…al ne vjerujem da DLKV sve da i je istina to sto ti trabunjas, od take sice moze prezivjeti.

Fahrudin ne zamjera Ti na neznanju. HEP samo održava dalekovode. a nakon oluje dalekovod – mislim na stupove izgleda kao avion kada se sruši. Znaći takav krš se više ne održava nego ga treba maknuti , izvaditi projekte u tvornici u Velikoj Gorici , svu proizvodnju prekinuti i izraditi nove stupove , pocinčati ih odpremiti na mjesto havarije i rućno ih postaviti, te nakon toga na stupove nategnuti vodiće visokog napona. to ne radi HEP

New Report

Close