DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tema dana- htv 1.
gosp karakaš kaže da je siguran da dalekovod opstaje jer ima sigurno tržište.
za klasične građevinske firme ne garantira.

Dalekovod d.d. – ELES i Dalekovod optimistični oko nastavka projekta u Sloveniji

http://www.zse.hr/default.aspx?id=43819

Po meni od svih građevinara jedina za kupit.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

previše su oni privarili male ulagaće,mislim da će ih opterititi i moguće tužbe,drago mi je šta će firma opstati ali žalosno je da su mnoge zavidali

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Dalekovod d.d. – ELES i Dalekovod optimistični oko nastavka projekta u Sloveniji
http://www.zse.hr/default.aspx?id=43819

Ovo ne zvuči dobro:
” … Dalekovod će u najkraćem roku otkloniti sve nejasnoće i dostaviti svoje odgovore na postavljena pitanja… ”

[/quote]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Po meni od svih građevinara jedina za kupit.

Sigurno, gledajuci dugorocno.
Jedina od gradjevinara (iako nisu klasican gradjevinar) koji su pravovremeno iskoracili na evropsko trziste, pa su samo jednim dijelom ovisni o Hrvatskoj.
I to se mora priznati staroj Upravi za dobar i pravovremen potez u poslovanju.

Kratkorocno, visi mac predstecajne nagodbe i kako efikasno ce se sprovesti financijsko restrukturiranje, a o igrama koje su vec pocele glede cijene dokapitalizacije da i ne govorimo.



Dalekovod d.d. – ELES i Dalekovod optimistični oko nastavka projekta u Sloveniji
http://www.zse.hr/default.aspx?id=43819

Ovo ne zvuči dobro:
" … Dalekovod će u najkraćem roku otkloniti sve nejasnoće i dostaviti svoje odgovore na postavljena pitanja… "

Nije dobro sto je do prekida doslo. A ovo sada je dobro, jer znaci da se pregovara.
Ako je istina da je prijepor oko odredjenih tocaka iz Ugovora, onda nije do prekida ugovora ni trebalo doci. Tako nesto slicno se da iscitati i iz poruke Nadzornog odbora Eles-a svojoj Upravi.

[/quote]
[/quote]

PBZ DD +8728 kom. od 4.1.-11.1.2013

Čekam Dalekovod na 30 kuna mislim da je to realna cijena u ovom predstečajnom razdoblju za Dalekovod ?


Čekam Dalekovod na 30 kuna mislim da je to realna cijena u ovom predstečajnom razdoblju za Dalekovod ?

Pa dugo ćeš čekat, usput promjeni nik još koji put, iz objesti.


Čekam Dalekovod na 30 kuna mislim da je to realna cijena u ovom predstečajnom razdoblju za Dalekovod ?

čeko sam i ja na 50 pa sam svratio do optičara i naglo promijenio mišljenje.

who dares, wins


Čekam Dalekovod na 30 kuna mislim da je to realna cijena u ovom predstečajnom razdoblju za Dalekovod ?

Današnji razvoj situacije te debelo demantira, ovo je za strpljive.Ja čekam “debeli” rast, a ti pad, e treba imati strpljenje.A ti si previše sitničav.

Uskoro bi trebali stići te dugo očekivane dobro vijesti za ovu tvrtku.
Moglo bi neki zakasnit s nečim.
[emo_palacg]

mislite li da je DLKV-R-A nova INGRA ???
[emo_zloban]

sjecam se diskusija prije 2,5 godine sa kolegom Konzultantom koji je dizao margin kredit, pa zatim gotovinski kredit za krpanje margina koji je utukao u INGRU na cca 30 kn.
[emo_novac]

je , ja mislim da je nova lngra , je li to u redu, bogu hvala imamo vas pa cete nam ukazat di da ne ulažemo

New Report

Close