DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
18.811
7,877
2,36
2,44
1,68%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sastanak sa Gorjupom danas bio je buran , trajao je skoro četri sata , bilo je ko u Avganistanu. Nisu se birale rijeći, sa jedne strane su bili tri sindikata i radničko vijeće te predstavnici radnika ali i predstavnici inžinjera i svi su imali jedan cilj. Da se smjeni osoba X te da se postavi nova Uprava PROIZVODNJE to jest ista uprava koja je bila u zlatna vremena. MILAS, VELIMIR I MARFAT


D.o.o. DALEKOVOD PROIZVODNJA bio je po financijskim rezutatima na vrhu grupe DALEKOVODA. Predsjednik Uprave je bio mr. sc. Zdenko Milas a direktori Poizvodnje, dipl ing Velimir Đurđević i dipl ing Ivo Marfat. Iako su ova trojica pokazala savšene financijske rezultate, bez objašnjenja prije dva mjeseca su bili smjenjeni. Tada su kola Proizvodnje krenula nizbrdo. Ja sam dobio informaciju 30.10. kako se plaća za deseti mjesec može isplatiti. Član Uprave d.d. a rekao mi je. Ne plaća se nemože isplatiti. 26.11. rekao sam članu uprave kako se mogu isplatiti dvje plaće i regres, a on mi je odgovorio , kako vi koji radite u pogonu znate da se mogu isplatiti a ja kao član Uprave znam da se nemogu. Jučer sam rekao istom članu Uprave danas možete podjelit plaću ali samo jednu jer sad vam je sjela još jedna banka na račun a on mi veli. To su izmišljotine plaća se nemože podjeliti. tada sam PUKNUO. I velim. Iza mene stoji MILAS ZDENKO . On tvrdi da može podjelit plaću i ja tražim od predsjednika Uprave Gorjupa da MILAS dođe u Goricu I da se plaća podjeli. MILAS NIJE HTIO DOĆI iz poniženja jer su ga smjenili bez razloga.Preko Glasnogovornice sa PREDSJEDNIKOM GORJUPOM dogovorio sam da naredi MILASU DA DODJE I PODJELI PLAĆU, Zdenko Milas došao je u Goricu i doživio šok. Tri člana UPRAVE, VELIMIR MARFAT I GRDEN ponijeli su ostavke. milas veli. Sredio sam i plaća za deveti mjesec je podjeljena a GORJUP NESMIJE prihvatit da ova trojica nebudu članovi UPRAVE . JA sam predložio ispred radnika Gorice i Dugog sela , te članova tri sindikata i radničkog vijeća te cjelog rukovodstva tvornice da Gorjup postavi MILASA PONOVO ZA DIREKTORA TVORNICE VELIKA GORICA I DUGOG SELA.

Iz svega navedenog,a s obzirom na ono sto sam i prije pisao izgleda da Gorjup i dalje ne vodi firmu odnosno ako je i vodi,vodi je na nacin kako odgovara staroj upravi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

promet od skoro 23.000 dionica uz solidan rast cijene…ovo danas nisu kupovali mali, prije bih rekao netko blizu banaka i uprave koji zna da će u vrlo kratkom roku sve biti pozitivno riješeno i račun deblokiran i da će cijena ond anaglo prema gore

FGS-ovi ‘snimili’ stanje, Dalekovod treba 250 mil. kn?


Ako se ovo ostvari?

opaaa, sutra raketa??? [emo_palacg]

FGS-ovi ‘snimili’ stanje, Dalekovod treba 250 mil. kn?

Svaka čast dioničarima na živcima. Ja nisam za tu igru. Sve najbolje vam želim u idućih par dana.

U spašavanje Dalekovoda navodno bi se mogle uključiti dvije velike strane korporacije, a spominju se Bilfinger i Tata grupa

Lijepo sam rekao da Uprava treba napraviti turu Katar-Peking-Shangai-Moskva i na kraju Berlin i izbaciti iz igre izbaciti (znamo čije) lihvarske banke.

Znači eventualni ulazak fondova u vlasništvo Dalekovoda ili ti dokap. Masu novih dionica po bog te pitaj kojoj cijeni[emo_ljut] Zar stvarno mali moraju uvjek nadrlati?[emo_bijesan]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


promet od skoro 23.000 dionica uz solidan rast cijene…ovo danas nisu kupovali mali, prije bih rekao netko blizu banaka i uprave koji zna da će u vrlo kratkom roku sve biti pozitivno riješeno i račun deblokiran i da će cijena ond anaglo prema gore

Zašto misliš da će banke deblokirati račun Dalekovoda a da nemaju garancije da će naplatiti svoja potraživanja?
Diokiju je trebalo 15 milijuna eura za obrtna sredstva a Dalekovodu navodno treba oko 35 milijuna eur!!!!

Vjeruj da če nači novac za firmu sa perspektivom, uostalom dosta imamo komentara na to da nema puno firmi sa takvim referencama… [emo_cool]


over pa i lani su rekli da neće poslovati s dobiti ovu godinu
dogodine su najavljivali 70 milja ako sam ja dobro razumio
mene je iznenadio bio 2q i onda sam uletio al vidimprerano

dobo si uletio ako si na nizoj cijeni kanala kupio tada..
ali ovo sto se sad desava je totalna abnormalnost i apsurd..takvo sto jos nisam ni na jednoj dionici dozivio..
osim donekle krimanala s ksst natjecajima i lkpc dokapom
primjetimo da su u svim slucajevima drzava glavni akter..ovdje kroz hpb..[emo_vrtimise][emo_bijesan]
firma je veliki potencijal samo je nekom vjerojatno bilo jako jako stalo jeftino se docepat dionica..[emo_beztona]



promet od skoro 23.000 dionica uz solidan rast cijene…ovo danas nisu kupovali mali, prije bih rekao netko blizu banaka i uprave koji zna da će u vrlo kratkom roku sve biti pozitivno riješeno i račun deblokiran i da će cijena ond anaglo prema gore

Zašto misliš da će banke deblokirati račun Dalekovoda a da nemaju garancije da će naplatiti svoja potraživanja?
Diokiju je trebalo 15 milijuna eura za obrtna sredstva a Dalekovodu navodno treba oko 35 milijuna eur!!!!

[/quote]

dlkv netreba nista takvo,osim kratkog reprograma duga..ali da ti ista o tome razumijes ne bi se bavio diokijem..
ali kad vec ne razumijes,pitaj…tako smo svi poceli

Lijepo odradjen posao sa narucenim clancima u jednom danu.
Priprema sa deblokadu racuna sa skidanjem odgovornosti bankama zasto su uopce pokrenuli blokade.
Svaka cast.

Inace o razlicitim varijantama dokapa prica se vec 1-2 godine.
Ovo je prvi put da se spominju imena u interesu deblokade racuna.
Stoga mislim da je dokap puno dalje nego sto sam mislio.

Sad odjednom infornacije cure na sve strane i to one koje bi trebale biti tajna, dok najobicnije informacije kao sto je tko je pokrenuo blokadu sa sumnjivim ovrhama nitko nista ne zeli reci, da ne govorim da je Upravi i NO jos uvijek sluzbena tajna da je Curkovic partner u poslu sa vjetroelektranama.

Kako su FGS izracunali da je dovoljan dokap od 250M kuna. Izgleda da su to vrli strucnjaci kao i Fondovi. Nedaj boze da jos i oni udju u vlasnistvo Dljv-a. To bi tek bilo rasulo.


D.o.o. DALEKOVOD PROIZVODNJA bio je po financijskim rezutatima na vrhu grupe DALEKOVODA. Predsjednik Uprave je bio mr. sc. Zdenko Milas a direktori Poizvodnje, dipl ing Velimir Đurđević i dipl ing Ivo Marfat. Iako su ova trojica pokazala savšene financijske rezultate, bez objašnjenja prije dva mjeseca su bili smjenjeni. Tada su kola Proizvodnje krenula nizbrdo. Ja sam dobio informaciju 30.10. kako se plaća za deseti mjesec može isplatiti. Član Uprave d.d. a rekao mi je. Ne plaća se nemože isplatiti. 26.11. rekao sam članu uprave kako se mogu isplatiti dvje plaće i regres, a on mi je odgovorio , kako vi koji radite u pogonu znate da se mogu isplatiti a ja kao član Uprave znam da se nemogu. Jučer sam rekao istom članu Uprave danas možete podjelit plaću ali samo jednu jer sad vam je sjela još jedna banka na račun a on mi veli. To su izmišljotine plaća se nemože podjeliti. tada sam PUKNUO. I velim. Iza mene stoji MILAS ZDENKO . On tvrdi da može podjelit plaću i ja tražim od predsjednika Uprave Gorjupa da MILAS dođe u Goricu I da se plaća podjeli. MILAS NIJE HTIO DOĆI iz poniženja jer su ga smjenili bez razloga.Preko Glasnogovornice sa PREDSJEDNIKOM GORJUPOM dogovorio sam da naredi MILASU DA DODJE I PODJELI PLAĆU, Zdenko Milas došao je u Goricu i doživio šok. Tri člana UPRAVE, VELIMIR MARFAT I GRDEN ponijeli su ostavke. milas veli. Sredio sam i plaća za deveti mjesec je podjeljena a GORJUP NESMIJE prihvatit da ova trojica nebudu članovi UPRAVE . JA sam predložio ispred radnika Gorice i Dugog sela , te članova tri sindikata i radničkog vijeća te cjelog rukovodstva tvornice da Gorjup postavi MILASA PONOVO ZA DIREKTORA TVORNICE VELIKA GORICA I DUGOG SELA.

pa zar nisi napoisao na pocetku da je marfat vec prije dobio ostavke?
pa zar nemaju ti ljudi ugovore o radu,koji se ne raskidaju samo tako bez otpremnina..?

Ako ima imalo istine kad se spominju imena vezano za dokap mislim da je strateski partner daleko najbolje rjesenje za Dlkv i dionicare.
Medjutim strateski partner nije u interesu Ekipe muljatora i Banaka, a vjerohatno ni sadasnje Uprave postavljene od istih.

FGS-ovi su nesto slicno Fondovima (mislim da su cak i losiji).
A vidjeli smo kakvu dobru dubinsku analizu su napravili prije godinu dana i kako su upravljali i nadzirali rad tvrtke.

New Report

Close