DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 10:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
64.548
23,882
2,74
2,86
14,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sad su počeli kupovati ovi iz uprave.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

koja ovdje prevara jadni mali dioničari s preko 500 kom

Gdje to vidite kupovanje, promet je 600.000 kn – ja vidim samo navlačenje od strane fondova

Odnos kupnje i prodaje je sada 1:3.., izgleda se popravlja potražnja za DLKV.., jer još neki dan je bilo čak 1:5…., sad ti znaj jel opet navlakuša za solidniji istovar ili se zaista sprema neki dobar odbijanac… [huh]

mene nece VISE,,,,,,,,,,,,P.M.. SVI———


Odnos kupnje i prodaje je sada 1:3.., izgleda se popravlja potražnja za DLKV.., jer još neki dan je bilo čak 1:5…., sad ti znaj jel opet navlakuša za solidniji istovar ili se zaista sprema neki dobar odbijanac… [huh]

Sve mi miriše na istovar pričekat ćemo pred kraj dana pa odlučiti-po meni danas neće iznad 248 pa
neznam kome je žurba strpljen-spašen.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dali se pravite nevješti ili stvarno nevidite da prvo ide istovar margina pa se kupnja povuče da utovari što jeftinije kad nemilosrdni brokeri prodaju tuđe portfelje. Ovo nema veze sa trgovanjem već sa totalnim lešinarenjem malih i naivinih ulagača.

Preskočio sam 237 i htio poduplati količinu na 227 kn, tj. kupiti 200 komada. Prvi put preskočim i zeznem se a kupovao sam 100 kom na svakih 10 kn pada. treba biti dosljedan…. [sad]

Odbijanac na temelju čega, super poslovnih izvješća – [lol]
Najvljeno je restukturiranje, prije toga neće biti nikakvog zančajnijeg prorasta cijene dionice- ovdje se nameče samo jedno pitanje:”Gdje je dno?”


Odnos kupnje i prodaje je sada 1:3.., izgleda se popravlja potražnja za DLKV.., jer još neki dan je bilo čak 1:5…., sad ti znaj jel opet navlakuša za solidniji istovar ili se zaista sprema neki dobar odbijanac… [huh]

Pa dosta je palo od vrha bez ikakve zadrške, logično je da se nakon takva pada dogodi neki odbijanac i pokuša formirat neki suport. Donja suport zona je ispod prethodnog dna, a to nije daleko odavde. Medjutoa, ovde se brani ne samo DLKV već i ceo indeks (kao i na nekim drugim akcijama), jer ukoliko on zaroni ispod 2.200 odnosno 2.190 bodova, onda drugari moji, sledeći suport je mnogo niže, a valda ste dosad naučili šta to znači…

Generalno, situasija i nije baš bajna, no za trejdere bi se ovde mogao ufatit kaki dinar na kratak ili dulji rok.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

uh koliko sam propustio… gotovo sve osim kupit na 343 kn.
ajde proslu DLKV skakaonicu sam preživio ali ovu očito nisam a izgledala je ovako:
nisam prodao po 320 nakon niza dobrih vijesti, nisam prodao po 310 kad su to činila gospoda upravljači, iz inata nisam ni po 290 računao sam učinili smo pad , onda sam drzao 270 vjerujući da ne može niže i onda razočarenje i prodam po cca. 250 valjda nadajući se 220
sve bih to preživio al da sad nisam uhvatio ovu eksplozijama kupnje po 235
možda do kraja dana i dočekam

[pray]

Koji interes već pola sata ništa ali morat će FM poćet prodavat, samo treba prićekat možda do isplate div. na HT-u – tada će trebat keša, he,he….
Strpljiv je Craig i pohlepan [proud]

New Report

Close