DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ima se cash-a, samo su ljudi oprezni. Da smo vidjeli ovu vijest danas na vrijeme otišla bi cijena brzo na 160-170 kn. Bit će vremena možda i sutra [wink]

Ignore: KressoM, delux

DDJH ima potencijal. Najveći gubitaš unutar holdinga su upravo specijana vozila koja su dobila ugovor sa Patriom i to bi trebalo ići u realizaciju tek iduće godine.
Sve u svemu OK za kupnju, ali samo ako pojeftini. Meni je još uvijek skupa.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Evo zašto se prodaja danas počela povlačiti, a kupnja rasti: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/469-08-DDJH_obavijest.pdf Ukratko, [color=blue]DDJH s kooperantima dobio je posao od 162 mil.kn[/color] za dogradnju i rekonstrukciju rezervoara za JNAF [thumbsup] [thumbsup]

Samo DDJH je dobio ovaj posao, Montaza , Elektromont , Injzinjering su tvrtke kceri unutar Holdinga[thumbsup], nema tu KOPERANATA , sve nama[cool].


Meni je još uvijek skupa.

A bit će još skuplja, koliko mi se čini!
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


ali samo ako pojeftini. Meni je još uvijek skupa.

opr ti si kao kolega karoje….po onoj njegovoj poznatoj DCM metodi gdje on procjenjuje DDJH na 103kn….[lol] [lol]
čekaj na toj cijeni…..valjda i dočekaš….više me niti to nebi iznenadilo…..

DOKUP!


Evo zašto se prodaja danas počela povlačiti, a kupnja rasti: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/469-08-DDJH_obavijest.pdf Ukratko, [color=blue]DDJH s kooperantima dobio je posao od 162 mil.kn[/color] za dogradnju i rekonstrukciju rezervoara za JNAF [thumbsup] [thumbsup]

zanimljivo ovaj posao nitko nije spominjao… ima li još takvih[thumbsup]
još če nas Stipetić i iznnaditi, a pogotovo kolegu Fazana[proud]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


opr: ” Meni je još uvijek skupa.” A bit će još skuplja, koliko mi se čini! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Danas ćemo vidjeti reakciju tržišta na dobiveni posao od 162 mil. kn! [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

fazan:

opr: ” Meni je još uvijek skupa.” A bit će još skuplja, koliko mi se čini! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ”

Danas ćemo vidjeti reakciju tržišta na dobiveni posao od 162 mil. kn! [thumbsup]

ne bi me čudilo da ne bude nikakve reakcije, pogledaj samo što se dogodilo prijep par dan sa atgr , atpl i sl. lijepim pričama .
atpl je doduše malo i narasla , ali sve je to slabo. treba se samo sjetiti kakvi su rally-ji bili prije cca godinu dana , dođe jedna lijepa vijest za firmu , dionica raste za pop…it.
ipak , treba biti realan optimista, ima tu još lijepih vijesti, jedna od najvećih svakako je dolazak Đura Grma u nas i NATO, koja bi mogla utjecati na cijelu burzu općenito.[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

opr:

Meni je još uvijek skupa.”

A bit će još skuplja, koliko mi se čini!
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Točno tako kolega. Skuplja nekoliko puta u odnosu na današnju cijenu.
Bez ovog novog ugovara fer cijena bi se trebala kretati u rasponu od 250 do 280 kn.
Ovako uz ugovor i očekivane poslove 300+…..

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Volim kad drukate!

I love the Smell of Profits in the Morning

iz izvješća
Pokrenuti arbitražni postupak pri HGK, Stalno izabrano sudišta,Zagreb; Tužitelj: Same Deutz Fahr; Tuženik:Đuro Đaković Holding d.d.;Vrijednost spora:62.486.490,83 kuna okončan u korist tuženika ĐĐ holdinga d.d..

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Valuation Methods
Izdano dionica 3.237.068 kom dionica
Market Cap (price*shares) 501.745.540 kn
Book Value (kapital/shares) 114,32 kn
Price/Book (price/book value) 1,36
EPS (net/shares) 7,16 kn
Price/Earnings (price/EPS) 21,64
Price/Sales (price/(rev/shares)) 0,56
Profit Margin (neto/prihod) 2,59 %
Net/profit margin (neto/posl prih) 2,65 %
Net/sales margin (neto/prodaja) 7,30 %

ROA (net/assets) 2,90 %
ROE (net/equity) 6,27 %
Total debt/equity (obaveze/kapit) 0,41 %

Dividends/share 0,00 kn
Dividend yield 0,000000 %
Dividend payout 0,00 %
Date of last payment 0.1.1900

Obrtni kapital 119.466,00 kn
Current ratio 1,36 %
Cash ratio 0,06 %

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

vagoni, vagoni, vagoniiiiiiiii

I love the Smell of Profits in the Morning

Ljudi moji Đuro je trenutno najpocijenjeniji na tržištu uz još par dionica

ekskluziva, potpisan je ugovor za proizvodnju vagona(80 komada) sa francuskom, vrijednost 7 mil. eura [thumbsup] danas su potpisali ugovor

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close