DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Važeći podaci za uredovni dan 03.09.2007

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 102.500 3,17 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 29.000 0,90 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.000 0,59 Skrb. račun
10. HPB D.D. 15.598 0,48 Skrb. račun
Ukupno: 85,08

Važeći podaci za uredovni dan 05.09.2007

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 100.007 3,09 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 29.000 0,90 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.000 0,59 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 10.548 0,33 Skrb. račun
Ukupno: 84,84
neznam dali je to vec netko prije naznacio….ali koliko vidim, na poziciji broj 6 imamo 2500 dionica manje a na broj 10 nam se pojavio Hypo (??) a HPB nestao (??)……malo sam zbunjen za 10.mjesto
dok, mogu primjetit da je fima također u onom valu sirenja panike i pada cijene od prije 2 tjedna također prodala oko 2500 komada da bi nakon toga kupila na nizim razinama i prodavala na 250 (ne sjecam tocno do kuda je cijena dosla), samo sto ovaj put prodaju na 210-220…..znaci li to da idemo ispod 200 vrlo brzo? [smiley9]

DOKUP!

Osobno poznajem čovjeka koji radi u AD Plastik koji kaže da su tamo radnici kupovali pakete od 1800 dionica po 20kn/dionici prije nekoliko godina, inače AD ima oko 1400 zaposelnih te ih dan danas nitko ne da ispod 250, vidjeli ste da na AD-u nije bilo panične rasprodaje već se trguje po nekoliko stotina dionica, tako da mislim da branitelji neće nasjest velikim igračima i dati u pola cijene. Podrška optimistima

Imam fantomske dionice

Prvi branitelji dobili tabularne izjave, očekuje se upis u SDA do sredine slijedećeg tjedna, prve prodaje do kraja slijedećeg tjedna. Velika većina neće prodavati ništa a neki tek jako malo, su riječi Barića vodje ovog cijelog projekta.

Velika većina neće prodavati ništa a neki tek jako malo, su riječi Barića vodje ovog cijelog projekta.

Totalno obmanjivanje javnosti……………Osobno mislim da će uz sadašnju cijenu na burzi i cijenu po kojoj su oni dobili dionice svi prodati prvi tjedan…samo je pitanje do koje mjere će srušiti cijenu……100 kn..!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Prvi branitelji dobili tabularne izjave, očekuje se upis u SDA do sredine slijedećeg tjedna, prve prodaje do kraja slijedećeg tjedna. Velika većina neće prodavati ništa a neki tek jako malo, su riječi Barića vodje ovog cijelog projekta.

Kada ćemo čuti službene rijeći onog koji daje dionice (rumeni) onda ću vjerovati. Nemogu vjerovati da nema nihakvih službenih izjava a daje se 200.000.000 kn državne imovine dok su kod KIMa koji se prodaje 15-16 mil. kn. reagirali i predsjednik vlade i države. Sve mi je ovo nešto čudno.

Doinica koja ima P/E 100,05 mislim da vrijedi 100,kn bez problema…

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Taj Rumenige je opet zaj… i to baš prije izbora. Mislili su da će pokloniti dionice braniteljima i tako dobiti mnogo simpatija i glasova. Nažalost, strmoglavi pad dionica Đure donio im je mnogo više štete nego što bi im darežljivost prema branteljima donijela koristi. Sad su to shvatili i znaju da moraju nekako vratiti Đuru bar blizu starih razina. Zato sad i prtljaju tolko i pokušavaju se izvući.

Najbolje bi bilo da branitelji mogu prodavati jedan mali dio dionica, dovoljan recimo za 1 paket ht-a. A ostalo da nemogu prodavati barem godinu dana. To bi bilo nekakvo kompromisno rješenje. Baš me zanima šta će K.H. Rumenige izmisliti.


Najbolje bi bilo da branitelji mogu prodavati jedan mali dio dionica, dovoljan recimo za 1 paket ht-a. A ostalo da nemogu prodavati barem godinu dana. To bi bilo nekakvo kompromisno rješenje. Baš me zanima šta će K.H. Rumenige izmisliti.

Lock up samo sputava rast! Tko će htjeti dizati cijenu kada se zna da 15-20% firme leži tamo gdje leži?


Velika većina neće prodavati ništa a neki tek jako malo, su riječi Barića vodje ovog cijelog projekta.

Totalno obmanjivanje javnosti……………Osobno mislim da će uz sadašnju cijenu na burzi i cijenu po kojoj su oni dobili dionice svi prodati prvi tjedan…samo je pitanje do koje mjere će srušiti cijenu……100 kn..!!???

osobno mislim da je i ovo Totalno obmanjivanje javnosti

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

Mene je Rumeni totalno razočarao ustvari Sanader jer Rumeni se ne pita ništa nego radi što Ivo kaže.
Oni nisu bili u stanju u 4 mjeseca dati neku konkretnu izjavu vezanu za podjelu dionica što kaže Sickboy djele državnu imovinu.I ovo je škola.
Na dionici se jednostavno poklopilo nekoliko negativnih stvari u kratkom vremenu i slomilo dionicu 30% od ATH.
Ovo je samo prolazna kriza i neki su u tome vidjeli super priliku kao Hypo ekipa koja je ušla u TOP 10!

Novac je kisik burze!

Ajmo otvoriti kladionicu koliko će branitelja ići u prodaju odmah a koliko će čekati! Ja osobno mislim da će oni koji su uzeli kredit prodati toliko da zatvore kredit a ovi ostali će čekati da cijena naraste makar čekali 10 godina. Što se tiče cijene čisto sumnjam da će ići ispod 200 kn. Pozdrav!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Ovo je samo prolazna kriza i neki su u tome vidjeli super priliku kao Hypo ekipa koja je ušla u TOP 10!

Zašto misliš da je Hypo uletio?! Mogli su biti na 11 mjestu i uslijed prodaje pozicije 10, HPB-a, sa 6k dionica oni su osvanuli na 10 poziciju.

New Report

Close