DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ima li informacija od posla s oklopnjacima. kakva je perspektiva ili se treba micati na nešto bolje.

Taj posao bi mogla biti vojna tajna .

Za sad je još prešetavanje granice 230kn. A moglo bi pipnut donji Bollinger pa okrenut nagore

Kada bi to trebalo biti ( ako bude )?


Kada bi to trebalo biti ( ako bude )?

Sutra, oko 13:33 h [smiley8]

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

da samo kazem sto sam cuo na vijestima u 12h na HRT……končar, dalekovod, đuro đaković su spomenuti kao tvrtke koje ce pocet sa gradnjom vjetroelektrana….nis novog, ali da ne zaboravimo kakav potencijal ima ovaj holding uz sve prijasnje spomenute poslove (oklopnjaci, tenkovi (?), vagoni….itd)

DOKUP!


da samo kazem sto sam cuo na vijestima u 12h na HRT……končar, dalekovod, đuro đaković su spomenuti kao tvrtke koje ce pocet sa gradnjom vjetroelektrana….nis novog, ali da ne zaboravimo kakav potencijal ima ovaj holding uz sve prijasnje spomenute poslove (oklopnjaci, tenkovi (?), vagoni….itd)

Prijatelju ja sam se barem toga napisao,ne vrijedi ti ništa pisat druga tura branitelja sljedeći tijedan ide sa dionicama kod brokera a postoji i treća tura koja je dobila dionice.
Ako se ne pojavi neki fond koji će sve to usisat neče bit dobro.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


…neče bit dobro.

Kako ne, kupit će se jeftinije.

Od 22. 08. do danas protrgovano 385 826 dionica. Zna li tko kada su točno branitelji startali.


Đuro Đaković Holding d.d. – Obavijest o stjecanju dionica
(2007-09-07)

Đuro Đaković Holding d.d. dostavio je Obavijest o prodaji i prijenosu dionica zaposlenih i bivših zaposlenih.

http://www.zse.hr/novosti/1054-07-DDJH_obavijest.pdf

Trenutna cijena 222,00

Ovo je bilo kad su stavili 21 ugovor.

Only God, Muammar and Libya!


Prijatelju ja sam se barem toga napisao,ne vrijedi ti ništa pisat druga tura branitelja sljedeći tijedan ide sa dionicama kod brokera a postoji i treća tura koja je dobila dionice. Ako se ne pojavi neki fond koji će sve to usisat neče bit dobro.

kolega opet vi sa tim svojim stavom…vec smo raspravljali o tome…..sve to stoji ako cemo gledat kratkorocno…..gledajmo dugorocno pa bili branitelji ili ne…..kada pocne stizat elika dobit mozda se tad fondovi pocnu ukrcavat…..gledaju da trenutno im se ne isplati zbog gomile branitelja…..nije ni bitno….za godinu-dvije-tri….bit ce sretni oni koji budu i dalje u ovoj dionici….

DOKUP!

Preknjižba u SDA:

18.09. 1
21.09. 40
25.09. 419
26.09. 3


Od 22. 08. do danas protrgovano 385 826 dionica. Zna li tko kada su točno branitelji startali.

Igra se magarad; bit će kiše!


Prijatelju ja sam se barem toga napisao,ne vrijedi ti ništa pisat druga tura branitelja sljedeći tijedan ide sa dionicama kod brokera a postoji i treća tura koja je dobila dionice. Ako se ne pojavi neki fond koji će sve to usisat neče bit dobro.

slažem se…
ako bude ko do sada u slučaju s braniteljima onda to ide dole… nažalost naše tržište negleda FI, FA, perspektivu i budćnost već nemam pojma šta… pa pogledajte samo HT šta to nije na strani te firme osim 300000 drhtavih ručica…masa:( pa i ddjh nakon svih pozitivnih vijesti…[smiley3]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Preknjižba u SDA:

18.09. 1
21.09. 40
25.09. 419
26.09. 3

system:

Od 22. 08. do danas protrgovano 385 826 dionica. Zna li tko kada su točno branitelji startali.

Eto sad je jasno da već 500njak branitelja ima skoro 2 mjeseca dionice. I što se desilo? Pad cijene od 10%, ali prvenstveno zbog korekcije, a ne radi branitelja. Prema tome, đuro se odlično drži

Hell is Empty and all the Devils are Here

Jel na DDJH na kupnji još onaj ogroman nalog na 220KN?

Novac je kisik burze!


Jel na DDJH na kupnji još onaj ogroman nalog na 220KN?

Izgleda da nije
4178 kol.kupnja

29219 kol.prodaja

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close