DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislite li da će branitelji počet odmah slijedećeg tjedna s rasprodajom, molim za mišljenje? Hvala

Imam fantomske dionice


Mislite li da će branitelji počet odmah slijedećeg tjedna s rasprodajom, molim za mišljenje? Hvala

Vjerujem da hoće. Ne vidim razloga zašto već idući tjedan neki nebi prodavali ako će im po sviemu sudeći dionice sjesti do sredine tjedna ( ako znamo da je jučer i danas pokrenut postupak prebacivanja ). Vidit ćemo hoće li se to i dogoditi.

Čekaj, čekaj do neuma [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Sickboy:

Još što mi je najčudnije, jedina izjava Polančeca je bila da će se pitanje branitelja rješiti na skupštini da bi nakon skupštine u službenom izvještaju pisalo potpuno suprotno, a to je da oni nemaju nikakve ingerencije nad dionicama DDJH. Na ovo mi nitko od kolega koji sve znaju o podjeli dionica nije odgovorio pa bi molio đuroznalce da mi na to odgovore. Evo i moj post od jučer: …
a ovo je dio teksta sa skupštine koji se odnosi na tu tematiku: dionice ĐĐ Holding d.d. kotiraju na burzi i svatko tko je zainteresiran za kupnju iste može kupiti, ĐĐ Holding d.d. ne može prodavati dionice ĐĐ Holding jer to mogu samo njihovi vlasnici ….” ”

Ovo što si ti postao nije sa Skupštine, nego sa sjednice Nadzornog odbora od 4. srpnja.
To je odgovor NO na pitanja sindikata metalaca o daljnjoj privatizaciji.
Kao što je i logično, NO u svojim zaključcima kaže da nemaju ingerenciju nad nikakvim dionicama osim onih u vlasništvu DDJH, tj. onim u trezoru.
Sve ostale prodaje ovise isključivo o vlasnicima. Znači, ako država proda/pokloni dionice braniteljima, to nema veze s NO.
Dakle, kao što Stipetić kaže u intervjuu: HFP je napravio to što je napravio…
Nadam se da je sad jasno.

Ne još mi nije jasno jer je Polančec rekao da će problem biti rješen na skupštini dioničara DDJH, a niti na dnevnom redu niti nakon skupštine nije bilo rijeći o braniteljskim dionicama. Ustvari šta uopće skupština dioničara ima raspravljati i rješavati problem branitelja i HFP.

Ako se ne varam Polančec je rekao da će problem pokušati riješiti DO skupštine , a to je koliko je meni poznato i učinjeno tako što su odlučili ispoštovati već prije potpisane ugovore, po već poznatim uvjetima, a isto tako i potpisati nove ugovore sa ostatkom povlaštenog pučanstva.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ako se ne varam Polančec je rekao da će problem pokušati riješiti DO skupštine , a to je koliko je meni poznato i učinjeno tako što su odlučili ispoštovati već prije potpisane ugovore, po već poznatim uvjetima, a isto tako i potpisati nove ugovore sa ostatkom povlaštenog pučanstva.

Neznam ja ćitam u Večernjm, a tamo piše ovako:

http://www.vecernji.hr/home/manager/2901424/index.do
Polačec: Pitanje branitelja će se riješiti na skupštini dioničara ‘Đure Đakakovića’

ZAGREB – Potpredsjednik Vlade Damir Polančec najavio je danas u Vrbovcu da će se na skupštini dioničara Društva “Đuro Đaković” nastojati krajem mjeseca riješiti pitanje branitelja koji su kupili dionice u naknadno odobrenom otkupu, a zbog akcije “Maestro” blokiran im je prijenos vlasništva dionica u Središnjoj depozitarnoj agenciji.

Ja samo govorim i postavljam pitanje na temelju onoga što sam pročitao.

ja sam procitao isto DO skupstine negdje drugdje a ne u tom smecu od vecernjeg.. mislim da je bilo poslovni..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Da li su PINovi otišli zajedno sa komjuterom kod Bajića i Kirina , pa su blokirani do kraja istrage ?


Da li su PINovi otišli zajedno sa komjuterom kod Bajića i Kirina , pa su blokirani do kraja istrage ?

Neznam gdje su PINovi, ali znam da su dionice na HFP i znam da ako se ovo ne riješi do izlistavanja HT i kasnijeg oporavka tržišta i DDJH će krenuti gore skupa sa ostalim dionicama, pa si razmišljam dali je možda sada dobro vrijeme za dokup.

kupnja strahovito jaka na đuri, pitam se što bi bilo da se spusti na 200 kn, valjda 50 000 na kupnji.


kupnja strahovito jaka na đuri, pitam se što bi bilo da se spusti na 200 kn, valjda 50 000 na kupnji.

A je “strahovito jaka”:
K= 23564
P= 17254

Polančec mi je još “strahovitiji”.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Netko lupio dva puta po 500 kom. po kupnji. Izgleda da njega nebrinu branitelji.

mnogo puta sam govorio da smo zakinuti. što nam naša zse ne da kompletan uvid u kupnju i prodaju…a još k tome moramo plačat 400 kuna za prvih 5….tih 23000 može biti i na 1 kuni…

a i dok pada onda pada i po 5% na dan a dok raste onda je 0.5-1% uvrh glave..

New Report

Close