DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plonker:

Bila na dnevniku u 12.00

Na kojem HTV ili NOVA ili RTL?

HTV 1 u 12 sati udarna vijest.


Ovi nisu slušali vijesti koji sad prodaju? E, ne može se okolo lumpovati a baviti dionicama.[smiley2]

uvjeren sam da prodaje fima, a oni ne trebaju slušati vijesti, do njih vijesti dođu prije nego do nas [smiley2], a zašto štopavaju cijenu – to samo oni znaju. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

tenkista:

Ovi nisu slušali vijesti koji sad prodaju? E, ne može se okolo lumpovati a baviti dionicama.[smiley2]

uvjeren sam da prodaje fima, a oni ne trebaju slušati vijesti, do njih vijesti dođu prije nego do nas [smiley2], a zašto štopavaju cijenu – to samo oni znaju. [smiley2]

Fima štopa a mali se guraju ispred i prodaju. S druge strane fima od njih kupuje.

točno tako, štopa i lagano i neprimjetno postavlja naloge na kupnji

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ajde neka netko konacno kaze koja to vijest bila na dnevniku, konkretno koji ugovor je potpisan i po kojoj cijeni ?

Fima je uspjela za danas obraniti cijenu na žalost, sutra je novi dan a i vijesti u pola 8 će gledati penzioneri pa sutra navala ko na TH-t.

Gledao emisiju, nije to to. Radi se o tome da su napravili ogledne primjerke vagona za zemlje Beneluxa (znači nema veze sa poslom za njemce), a predstavnici su ih pregledali i izrazili zadovoljstvo onih što im je prezentirano, ako se dobro sjećam…..uz male dopune. Radi se o novoj naruđbi

Postano s drugog foruma!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


točno tako, štopa i lagano i neprimjetno postavlja naloge na kupnji

nece bas biti tako , ocito je da prodaju samo sta se bas niko ne zaljece , pa kada se skupe nalozi na kupnji oni prodaju .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Kolega Karoje neće doći, on ulaže u znanje.
A slijed događanja je logičan – uteg braniteljske rasprodaje više ne postoji – cijena će gore, ali kako to biva ”putem šiljatih vrhova”, neki će tu gubiti, neki dobivati, dugoročno vrlo isplativo.
I ne kukajte što nećemo letiti na zelenim blokadama – polako i strpljivo i zeleno.

Pozdrav !

Krećemo!!!
Kupnja Cijena
150-248,00
220-247,00
13-246,50
10-246,03
10-246,00

Cijena Prodaja
253,98-528
253,99-44
254,00-63
254,50-20
254,90-100

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Krećete, ali kamo? [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Dole.http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/11.gif
http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/11.gif

[img][/img]

Mislim da bih mogao ponovo napraviti pauzu na ovoj temi. Čitanja i pisanja. Stvarno mi je tlaka[smiley14]

20.9 Fima prodala cca 2500 komada i tada počinje značajnija prodaja. Od tad pa do 12.10. su prodali cca 30.000 komada. A od tad pa do 12. je prošlo ukupno 142.000 komada.
Dakle, moguć scenariji, s jedne strane naguravat se na prodaju i plašit male, a s druge strane skupit od njih 110.000 komada po jeftinim cijenama. Moguće, ako su kupljene količine disperzirali po više fondova, d.d.-ova, skrbničkih računa tako da ih ne vidimo u TOP10.

18.9. prvi puta vidljivo da je jedan branitelj dobio dionice, a 20. 9. Fima prodaje cca 2500.
Šta time dobivaju, stvaraju gužvu na prodaji, mi mislimo da branitelji prodaju pa krenemo i mi prodavat, cijena pada, branitelji navale na prodaju, a netko sa strane lijepo sve čisti. No čini mi se da branitelji baš i nisu tako navalili na prodaju, a to je možda nekome pokvarilo planove. Možda, a možda su u šumi.
Guše ga, disat mu ne daju.

Only God, Muammar and Libya!

decki ovo ce na ATH a mi cemo samo lijepo gedati sa strane.. hebiga..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close