DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.06.2024. u 05:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,20
1.485
64
22,20
26,20
7,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako vlada ne ispoštuje ove ugovore mislim da će im to biti političko samoubojstvo

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


ako vlada ne ispoštuje ove ugovore mislim da će im to biti političko samoubojstvo

Upravo to, ukoliko budu petljali oko ugovora i pokušavali ih poništiti ili mijenjati na bilo koji način, napravit će si MEDVJEĐU USLUGU.

Puno je izbornih bodova ovdje na kocki, a branitelji su jako osjetljiv dio populacije, mislim da vladi sigurno nije u interesu uskraćivati njihova prava, a pogotovo ne pred vratima izbora. [smiley7]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


ako vlada ne ispoštuje ove ugovore mislim da će im to biti političko samoubojstvo

upravo to, pa ne mislite da ce izigrati branitelje nakon sto su ovi uplatitli dionice. pa jedino uporište HDZa je Slavonija i oni si jednostavno ne mogu priustiti luksuz da izgube birace i tamo.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


27.08.2007 Marija Brnić

Đuro Đaković: Do petka rješenje za branitelje

Vaš link

OK ali to nije naslovnica. Ja prelistao sve od Glasa koncila do mirka i Slavka![smiley2]

Treba uzeti u obzir da ako odobre ovo, onda će krenuti lavina sa svim ostalim tvrtkama koju nitko neće moći zaustaviti. Treba biti pametan

Hell is Empty and all the Devils are Here

Vjesnik : Skupština dioničara ĐĐ-a riješit će pitanje branitelja
VRBOVEC – Potpredsjednik Vlade Damir Polančec najavio je u subotu u Vrbovcu da će se na skupštini dioničara Društva »Đuro Đaković« nastojati potkraj riješiti pitanje branitelja koji su kupili dionice u naknadno odobrenom otkupu, a zbog akcije »Maestro« blokiran im je prijenos vlasništva dionica u Središnjoj depozitarnoj agenciji.
Nastojat ćemo do 31. kolovoza, do skupštine Društva »Đuro Đaković«, razriješiti to pitanje i sve dvojbe o tome kakva je pravna utemeljnost da se taj projekt nastavi, izjavio je Polančec u Vrbovcu, gdje je otvorio priredbu »Kaj su jeli naši stari«.
Na osnovi jasnog stajališta pravnog sektora Fonda za privatizaciju krenulo se u taj projekt, rekao je Polančec, dodajući kako se nakon toga dogodila akcija »Maestro« i da su možda pravnici u Fondu na pogrešan način protumačili pojedine članke zakona. Istaknuo je da će se postupati po zakonu. Kada je riječ o privatizaciji hotela »Alan«, Polančec je novinarima rekao da je to pitanje koje moraju postaviti bivšem predsjedniku Uprave Hrvatskoga fonda za privatizaciju (HFP) Slavku Liniću, a o privatizaciji KIM-a je ponovio da će se u desetak dana raspisati novi natječaj za privatizaciju. [Hina]

[Indeks] [Najave] [Postavke]

E sad, u ovom trenutku, na ovom mjestu, neka mi neko kaže kolika će cijena dionice biti u petak ujutro?

Idemo dečki – konkretno !!!

Nevidim pravi razlog zašto FIMA brani cijenu i nadokupljuje na ovim razinama osim ako oni nešto znaju što mi neznamo[smiley10]

SAM PROTIV SVIH


E sad, u ovom trenutku, na ovom mjestu, neka mi neko kaže kolika će cijena dionice biti u petak ujutro? Idemo dečki – konkretno !!!

Sve je moguće prijatelju moze biti ispod 200 a isto tako može se vratiti i na 280 u svakom slučaju biti će zanimljivo

SAM PROTIV SVIH

Eh kad bi ja sad znao ono što ću sutra znati…[smiley11]

Na kraju će i Polančec i branitelji biti zadovoljni[smiley2]

Pa prije izbora da im ukine to ovi bi poludjeli…digli su svi kredite za to…

I Believe I Can Fly ...

Mislim da je u ovoj rečenici sve rekao : “POSTUPIT ĆE SE PO ZAKONU” . Pravno gledajući ovi ugovori su teško poništivi, oko toga se bar složila većina. Dakle da bi postupili po zakonu , morat će dati braniteljima dionice koje su platili te na njih imaju svako pravo.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close