DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samby:

evogaopet:

BTW. nije povratak baš dugo trajao, to je valjda nadobudnih par kupaca koji su sada vidjeli da su se prevarili, kupnja je sada već sva ispod 150…. [smiley14]

U čemu je prevara ?

U tome što će biti prilike za jeftiniju kupnju…. ukoliko nekome to ne igra neku ulogu onda se nije prevario…[smiley11]

Dijelimo mišljenje, kolega evoVasopet. Odluka o dionicama braniteljima je politička i to će se provesti, samo sa određenom odgodom pretpostavljam s obzirom na stanje u (bivšem) HFP-u.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Nije mi jasno dali neki misle da su branitelji nepismeni pa da će dionice prodati po cijeni koja njima
paše. Zašto bi prodali po 200 ako mogu po 300 kn. Neko računa na brzu zaradu, ali mislim da ovo nije
96 godina kada ljudi nisu znali što je dionica,


Nije mi jasno dali neki misle da su branitelji nepismeni pa da će dionice prodati po cijeni koja njima
paše. Zašto bi prodali po 200 ako mogu po 300 kn. Neko računa na brzu zaradu, ali mislim da ovo nije
96 godina kada ljudi nisu znali što je dionica,

Ja sam Đuru kupovao u prosjeku po 190kn, prodao po 250 i smatram da je to čisto ok.
Da je došla dobra vila i ponudila mi desetak puta veću cijenu, ne bi me previše zanimalo hoću li ga dati za 1900kn ili za 1750, nije li tako?
Da ti netko ponudi sad adris onako ispod stola za 50kn, ne bi se odmah istresao po 400?

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Nije mi jasno dali neki misle da su branitelji nepismeni pa da će dionice prodati po cijeni koja njima
paše. Zašto bi prodali po 200 ako mogu po 300 kn. Neko računa na brzu zaradu, ali mislim da ovo nije
96 godina kada ljudi nisu znali što je dionica,

Dajte više prestanite govoriti o tome onako kako bi vi željeli da bude nego pogledajte stvar realno, a realnost je slijedeća:

Iako većina njih zna da će to jednoga dana vrijediti više i da bi možda bilo dobro držati, ne mogu si to priuštiti nego će uzeti sigurnu zaradu ODMAH !

Glavni razlog za ovo je što su ljudi uglavnom uzimali kredite i ne mogu sada oni čekati da DDJH raste nego treba prodati dionice i zatvoriti kredit , jer većini ih to nije jedini kredit i većina ih hrani obitelji , tako da je svaka kuna u budžetu bitna.

Račune treba plaćati danas, živjeti treba danas, i rate kredita treba otplaćivati DANAS, a ne za godinu dana kada DDJH možda bude vrijedio više. Većina tih ljudi treba rješavati egzistencijalna pitanja i sigurno im nije glavna preokupacija moguća zarada u budućnosti, zato nemojte pričati bajke o tome kako će oni to čuvati , kada to jednostavno neće biti tako – koliko god vi htjeli da je to istina.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Uglavnom, od ovoga će najviše profitirati prodavači automobila u Sl. brodu[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

@ system: ovaj gornji post se ne odnosi samo na vas – da nebi shvatili osobno – već na sve koji djele vaše mišljenje da branitelji neće prodavati.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nije mi jasno dali neki misle da su branitelji nepismeni pa da će dionice prodati po cijeni koja njima paše. Zašto bi prodali po 200 ako mogu po 300 kn. Neko računa na brzu zaradu, ali mislim da ovo nije 96 godina kada ljudi nisu znali što je dionica,

A zašto misliš da nisu zadovoljni sa cijenom od 150 kn ?
ako su kupili po 50 i prodaju po 150 to je zarada od 200 % ili 3 puta više ? i to u par tjedana ili mjeseci ..

pa to je senzacionalna zarada , koliko treba znanja , novaca i vremena da se to “regularnim putem” ostvari na burzi ?

A gdje je potvrdjeno da ce dobiti,tko je to potvrdio,gdje,link molim,sve ovo je rekla kazala nema potvrde,s obzirom kako stoje druge dionice danas,djuro je s svim ovim glupostima jos ko zmaj.

Uhljebe na ulicu!!!!!

pa to je senzacionalna zarada , koliko treba znanja , novaca i vremena da se to “regularnim putem” ostvari na burzi ?

…još bih nadodao onaj najvažniji faktor koji ste zaboravili spomenut a to je sreća…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Uostalom ako je sada tako dobra prilika za kupovanje , kako to da se ne razgrabi ovo što se nudi ispod 260???

Pa nije slučajnost da se većina kupnje krije ispod 220 kn….. [smiley6]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Uglavnom, od ovoga će najviše profitirati prodavači automobila u Sl. brodu[smiley2]

Kao i prodavači kožnih torbi i aktovki u glavnome gradu [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Uostalom ako je sada tako dobra prilika za kupovanje , kako to da se ne razgrabi ovo što se nudi ispod 260??? Pa nije slučajnost da se većina kupnje krije ispod 220 kn….. [smiley6]

Mislim da je čak ispod 200 gro naloga.

New Report

Close