DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ocito su neki brokeri prodavali “stare” dionice..nisu spojili 50 u jednu i sad je frka kako to   raspetljat…kako nadoknadit minuse u broju dionica.

Strasno od ZSE da tek sad reagira ..

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

lampa, 18.07.2022. u 13:27

Hita trader je radio uredno.

Kolegica s posla mi veli da je njezin muž prodao cca 4000 kom po 10 kn kom u čet

Pitam ju “jel spojenih ili starih??” ova pojma nema, veli “Te neke , valjda stare..”

Prodao po 10 kn a zse i burza evidentirala  85 % pad cijene !

Brokeri su gadno pogresili

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jao koji cirkus…

Sto ce tek bit kad padnu odluke sa zadnje skupstine…

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DDJH/COI-DDJH-34970a6a4d313f9e152f44071795ded9.pdf

ZSE zatrazila ponistenje transakcija od 14 i 15 !

I sad ti trguj !?

 

Pozdav

svi smo mi Crobex

lampa, 18.07.2022. u 15:07

Jao koji cirkus…

Sto ce tek bit kad padnu odluke sa zadnje skupstine…

To sanjajte kolega na ovakvom “Pravo”suđu… Pa neće osječki sud koji je tu blamažetinu upisivao  sad to srušiti

Ovi dioničari koji su podnijeli tužbe bi trebali od min.pravosuđa hitno tražiti da se taj case

preseli na neki drugi sud u RH , kako može isti sud upisivati nelegalne odluke pa nakon toga suditi jesu li legalne ili ne .. smijurija od pravne države , nije čudo da nas neke zemlje već etiketiraju sa “Ukrajina EU”

Garant su opet Hanfini zaposlenici trgovali haha  pa kad su skopčali novu aferu brže bolje

kao Burza od SKDD-a traži poništenje .. koji goli k. od institucija ovdje vlada, ovo je čisti Teksas 1846.

johnwayne, 18.07.2022. u 16:10

 





lampa, 18.07.2022. u 15:07



 

Jao koji cirkus…

Sto ce tek bit kad padnu odluke sa zadnje skupstine…

 



 

To sanjajte kolega na ovakvom “Pravo”suđu… Pa neće osječki sud koji je tu blamažetinu upisivao  sad to srušiti

Ovi dioničari koji su podnijeli tužbe bi trebali od min.pravosuđa hitno tražiti da se taj case

preseli na neki drugi sud u RH , kako može isti sud upisivati nelegalne odluke pa nakon toga suditi jesu li legalne ili ne .. smijurija od pravne države , nije čudo da nas neke zemlje već etiketiraju sa “Ukrajina EU”

Nisam pravnik, al zar nije da kad stvar padne na općinskom sudu, ideš na županijski sud ispočetka. I tako do ustavnog suda pa poslije na Europski sud? A tu onda nema dvojbe… Jedino što će to potrajati… Meni se osobno ne žuri, imam vremena…

Eto..transakcije ponistene..info pislan na email…saldo umanjen za nekoliko desetaka tisuca kuna…i nikom nista !

Sta bi rekli istocni susjedi…djaba smo krecili !

Tuzbe…nadoknade stete…ocitovanja zse..kazne…?.. Neki drugi svemir .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ima toga koliko hoćeš. Zadnji slučaj Dlkv. Prfc je spojio 1000 za jednu. I nikome ništa.

ecobarbar, 14.07.2022. u 18:00

 






Lucijan, 14.07.2022. u 12:53



 

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

 



 

 

super ti matematika ide

 

Kad znas kako meni ide ajde da vidimo kako ti s tim stojis pa izracunaj koliko je ovih 13 kn sto se nudi za dionicu , lipa ili kuna za one od proslog tjedna ?!

Pa onda izracunaj koliko je 10 kn i koliko je 5… Jer je tek tih 5 kn cijena koju bi imalo smisla platit posto je u planu opet spajanje 2 u jednu.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 19.07.2022. u 12:25

 





ecobarbar, 14.07.2022. u 18:00



 

 






Lucijan, 14.07.2022. u 12:53



 

 

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

 

 



 

 

super ti matematika ide

 



 

 

Kad znas kako meni ide ajde da vidimo kako ti s tim stojis pa izracunaj koliko je ovih 13 kn sto se nudi za dionicu , lipa ili kuna za one od proslog tjedna ?!

Pa onda izracunaj koliko je 10 kn i koliko je 5… Jer je tek tih 5 kn cijena koju bi imalo smisla platit posto je u planu opet spajanje 2 u jednu.

 

Pozdrav

To što je u planu ne znači da će se plan ostvariti.  I mali dioničari su imali u planu imati 20 kn

vrijedne dionice danas nakon otpisa tolikih dugova pa ništa od toga.

Tako i Česi mogu imati u planu spajanje još 2 u 1 prije uplate , pa od toga na kraju neće biti ništa

naivcima nije bio dosta gubljenja novca na ovoj dionici pa onda dionicu koja, ako se ne varam, sada ima nominalu 10 kn, plaćaju po 124 kn?!?! nikad, ali nikad nećete naučiti i sve ćete pare pogubiti…s pravom i razlogom

budapest !

zvekir, 20.07.2022. u 13:10

naivcima nije bio dosta gubljenja novca na ovoj dionici pa onda dionicu koja, ako se ne varam, sada ima nominalu 10 kn, plaćaju po 124 kn?!?! nikad, ali nikad nećete naučiti i sve ćete pare pogubiti…s pravom i razlogom

Kolega, mozda je ovdje neka druga igra posrijedi..

Jer ako se trgovanje nastavi istim tempom jos 15 tjedana u istom

volumenu po cijeni od 120 do 160 kn Promet Group i CSG su rijesili

trecinu malih dionicara koje je RH odradila protivno zakonima.

Odnosno da budemo precizniji , stanovnici RH kojima je nekom igrom

slucaja dana privilegija da donose ovako stetne odluke po gradjane u ovom mandatu Vlade te iste RH

Tako da ne bi cudilo i na 200 da ode u ovom periodu.  Slijedeca je skupstina na dugom stapu ako prva ne bude pravomocna do saziva druge.

I mi mali dionicari bi kao i clanovi uprave htjeli da nam sve ide po loju.

I da nam investitor posteno vrati kapital prema formuli iz dokumenta koji je

skladala ta famozna komisija.  Ali zelje su jedno, zbilja nesto sasvim drugo.

A buducnost opet nesto trece. Buducnost ovdje ne bi uspjeli predvidjeti ni

svi ministri i svi clanovi nadzornog Djure na okupu.

 

New Report

Close