DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 14.07.2022. u 12:53

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

Ekspert je ionako rekao da mu je target price 5 kuna. 5 kuna nakon dokapitalizacije, da.

Eto sada je 5 kuna. Pad od 91 posto.

Na PBZ investoru nema uopće ddjh!!! Zašto?

Možda ne mogu toliko dijonica izbrisati odjednom

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

A tko je mogao trgovati danas ? To treba pitati Hanfu

U pregledniku nije moguće odbarati DDJH ticker od jutra

 

Lucijan, 14.07.2022. u 12:53

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

Lucijan, 14.07.2022. u 12:53

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

 

Ajde pojasni molim te… Povoljna prilika za kupnju ni na koji način nema veze s činjenicom da se ovakvim potezom krši odluka Europske komisije. Uostalom, kako znas tko je kupio, tko nije? Transakcije su se dogodile, znaci netko je prodao, ali netko je bome i kupio…

Lucijan, 14.07.2022. u 12:53

Eto 50 dionica spojeno u jednu..i ta jedna se prodaje po 10 kn !?!?..To bi jucer bilo po 2 lipe ,

I opet je netko drugi kriv

 

Pozdrav

 

super ti matematika ide

Jesu nam HDZ-ovci ponovo odigrali igru. Nikad više ni lipeeeeeeeeeeeeeeeeee necu uložit u HR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/duri_smanjili_vrijednost_s_203_na_dva_milijuna_kuna_.aspx

 

 

Netko se vratio sa go ili cetvrtak i petak nije radio pa sad odlucio provjeravat sta je to bilo !?

Cemu modeliteti trgovine….nadzori dionice…itd kad zse treba proc vikend pa da se netko sjeti provjeravat !

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/44616

Pizdrav

svi smo mi Crobex

Ja mislim da ni Hanfa ne bi znala sa kojom se to “dionicom” trgovalo zadnja dva dana da ju se pita.

Neki hibrid su brokeri napravili, ovo će biti najveća afera tržišta kapitala do sada , ovo je školski primjer korupcije za knjige i udžbenike

 

Tko je uopće u cetvrtak i petak mogao trgovati?

Mogli su brokeri uredno

Hita trader je radio uredno.

New Report

Close