DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

viper666, 20.07.2021. u 23:56

 





radek, 20.07.2021. u 20:20



 

U pozivu ne piše ništa na temu restrukturiranja

 



 

 

Ne pise zato sto je Vlada RH Plan restrukturiranja DDJH klasificirala kao povjerljiv dokument.

Ono sto je prestrasno jest da se Uprava Djure i PwC nisu imali elementarne kulture da taj isti Plan restrukturiranja prezentiraju i nama malim dionicarima, pa da se cuje i nas glas i da se taj isti Plan raspravi na GS prije nego sto ga odobre Ministarstvo gospodarstva i Europska komisija. Nazalost, zivimo u banana drzavi

 

Slažem se da bi bilo normalno da je plan predstavljen dioničarima. No to što neće biti na GS samo znači da nije još formaliziran i da će se sve odvijati iza ljeta. I to što su Tomáš Telúchu produžili mandat samo do 1.9. također je indikativno po pitanju da se vrši pritisak od strane Čeha da se čim prije zatvori priča.

Samo ne znamo najdetaljnije koja je priča. Smjer priče je nažalost poznat.

Kao što sam vam rekao već, neće biti modela pljačke dioničara kao na Dalekovoda.

I bizarnih spajanja i prekrajanja unedogled.

To je zato što Amerikanci znaju kako se rade akvizicije, spajanja i dokapitalizacije.

Najprije dokapitaliziraš poduzeće koje doista želiš spasiti i sanirati.

Potom spajaš i prekrajaš da poslažeš bilancu.

U prijevodu, uključiš i postojeće dioničare, jer oni čine dio društva u kojem živiš.

Neki među nama imaju još puno za učiti po tom pitanju, ali to je već pitanje kućnog

odgoja, osobnog morala i opće kulture.

Ne ide se u opancima u veliki grad.

Uostalom nije slučajno NYSE u Americi, a ova žabokrečina koja se želi nazivati

burzom na Balkanu.

Pametnima dovoljno, a glupi ionako ostaju u svojem filmu

A neki se putem i opamete 😉

johnwayne, 21.07.2021. u 19:19

Kao što sam vam rekao već, neće biti modela pljačke dioničara kao na Dalekovoda.

I bizarnih spajanja i prekrajanja unedogled.

To je zato što Amerikanci znaju kako se rade akvizicije, spajanja i dokapitalizacije.

Najprije dokapitaliziraš poduzeće koje doista želiš spasiti i sanirati.

Potom spajaš i prekrajaš da poslažeš bilancu.

U prijevodu, uključiš i postojeće dioničare, jer oni čine dio društva u kojem živiš.

Neki među nama imaju još puno za učiti po tom pitanju, ali to je već pitanje kućnog

odgoja, osobnog morala i opće kulture.

Ne ide se u opancima u veliki grad.

Uostalom nije slučajno NYSE u Americi, a ova žabokrečina koja se želi nazivati

burzom na Balkanu.

Pametnima dovoljno, a glupi ionako ostaju u svojem filmu

A neki se putem i opamete 😉

 

Koji AMERIKANCI? Misliš Česi.

Neki vec i haluciniraju kada pomisle da ce 01.09.2021. godine biti sve gotovo i kada jednom za svagda dobiju na papiru kao i svi mi ostali da je ovdje game over za nas male koji smo izgubili sve, a da pocinje novo razdoblje za one koji su kupili ddjh po 3 kn. Nama smrknulo, drugima svanulo.

Bently, 22.07.2021. u 13:58

Neki vec i haluciniraju kada pomisle da ce 01.09.2021. godine biti sve gotovo i kada jednom za svagda dobiju na papiru kao i svi mi ostali da je ovdje game over za nas male koji smo izgubili sve, a da pocinje novo razdoblje za one koji su kupili ddjh po 3 kn. Nama smrknulo, drugima svanulo.

Kao i obično u pravu si.

Tko misli da su ove cijene jeftine, evo mu na 3,85 kn 76.476 dionice pa neka šopingira 🙄

Ignore: KressoM, delux

avax10

da bas sam ujutro vidio ovog kita koji bi van sa 75.000 komada. Nek opali po kupnji pa da to rjesimo jednom zauvijek.

Kad bi mu se priblizi li nesta bi. Bumo vidjeli.

I nije sve jedan nalog

Bently, 26.07.2021. u 12:55

avax10

da bas sam ujutro vidio ovog kita koji bi van sa 75.000 komada. Nek opali po kupnji pa da to rjesimo jednom zauvijek.

kome da proda jarane,,,kad kupaca nema??

ma da mu se zuri i da je neki fond u pitanju vec bi on opalio da pokupi sto se da pokupiti, jer bi tada imao neki info. ovako se samo presera……a.

jaro, 26.07.2021. u 13:00

 





Bently, 26.07.2021. u 12:55



 

avax10

da bas sam ujutro vidio ovog kita koji bi van sa 75.000 komada. Nek opali po kupnji pa da to rjesimo jednom zauvijek.

 



 

kome da proda jarane,,,kad kupaca nema??

Nema kupaca po 3,x kuna, ali po 1 kn bi ih možda bilo. Pitanje je koliko se njemu žuri van?

Ignore: KressoM, delux

izašlo je konsolidirano,gubitak skoro -27 miljuna kuna

Društvo ĐĐ Grupa d.d. u 2021. godini očekuje vjerojatna redefinicija uloge unutar sustava. Tijekom postupka restrukturiranja biti će odlučeno u kojem smjeru će se ovo društvo razvijati.
Iz svega navedenog vidljivo je da postoji realna osnova za donošenje programa koji može dokazati dugoročnu održivost i razvoj Grupacije Đuro Đaković te 2021. godina treba predstavljati novi početak za društvo.

 

To je jedino što nagovješćuje restrukturiranje. Ako smo kreativni i uzmemo u obzir nešto što je sindikalac Barač rekao nekako izgleda da Česi uzimaju samo Specijalna vozila, a Grupa se gasi ili utapa u SV. Kako prolaze postojeći dioničari samo Bog zna.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/duro-dakovic-grupa-znacajno-smanjila-gubitak/262715/

Kaze te Đuro lose radi?!

Hm,hm,…

Samo da nas ne diraju i sve bu dobro 👍🏻🌝

New Report

Close