DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 14:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
25,00
475
19
25,00
27,40
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


 



 

 

Bakić je nebitan više. Ima li neki ozbiljan odvjetnički ured kojem bi dali punomoć da nas zastupa na GS? I to sa jednim jedinim ciljem da se spriječi “tsunami”.

[/quote]

Mene u privatnom predmetu zastupa ugledan odvjetnicki ured iz Zagreba.

Mogu ih pitati da li su nas nacelno gledano voljni zastupati na GS, s time da bih im morao cim prije reci na koji nacin da zastupaju nase interese tj sto tocno da rade i govore na GS?

Molim sve zainteresirane za ovaj oblik pravne borbe da mi se radi dogovora o daljnim koracima jave mailom na virtuoso666@yahoo.com

radek, 19.07.2021. u 18:56

@viper666 što si htio reći? ne vidim objave biti će da nismo “prijatelji”

 

 

Izgleda da HANFA nije gotova sa “izvidima koji su u tijeku, a koje poradi osjetljivosti i tajnosti postupka nisu u mogucnosti komentirati” ili nesto tome nalik.

I mi “mali” bismo sada trebali sto? Svaki dan chekirati web stranicu HANFAe ne bi li nasli tu toliko zeljno iscekivanu objavu? Kaj god.

Za tri tjedna od danas cu im opet poslati mail i pitati ih kada mozemo ocekivati objavu rezultata njihovog rada a ako ne dobijem konkretan odgovor, pisem Puckom pravobranitelju, Ministarstvu pravosudja pa i Maminju ako treba.

Đ.Đ. 50:1 ide

zvonar, 20.07.2021. u 11:04

Đ.Đ. 50:1 ide

Lako moguće i vjerojatno

zvonar, 20.07.2021. u 11:04

Đ.Đ. 50:1 ide

Na temelju cega? Prijedloga sa zadnje GS? Ne mora znaciti.

Ali recimo da i bude 50:1. Da li to znaci i da trzisna cijena 1 dionice skace sa 3 na 150kn? Ili ostaje na 3kn? Ako skace na 150kn who cares, ako ostaje 3kn onda smo nadrapali.

 

 

Odakle taj info kolega i koliko je siguran ?

zvonar, 20.07.2021. u 11:04

Đ.Đ. 50:1 ide

 

viper666, 20.07.2021. u 12:00

Poučak iz 2020-te je takav koji kaže da je ljeto najbolje doba kad možeš nešto zamutiti, kad će svi mali dioničari i to pogotovo Brođani biti zauzeti svojim godišnjim odmorima. Tako i onako aktivno ne sudjeluju u odlučivanju niti ih itko zastupa.

I stoga je realno očekivati da će Horvat opet gurati 50:1. Samo će da nova točka upasti DANAS  do kraja radnog dana kako je to već običaj u 16 sati i koju minutu. Pratite ZSE obavijesti izdavatelja.

Ovako se bori za svoja prava, za svoj ulozeni novac, za svoje dionice. a ne kao mi. Ko ce nas branit i zastupat???

Pet poduzetnika traži obeštećenje zbog odluka stožera: ‘Bili su profitabilni danas su postali ruine pred stečajem’ – Poslovni dnevnik

Danas je 30 dana pred GS i kasno je za okupljanje (min. 5 %) kako bi ubacili neku svoju točku. Jedini potez bi bio okupljanje putem punomoći 25% dioničara koji bi mogli blokirati sve odluke koje zahtijevaju više od 75 posto glasova. Nekako mi se ne čini da će se do tada okupiti. Da pričekamo još sat vremena i vidimo čime će nas iznenaditi veliki dioničari.

Zato sam vam i rekao da nakon Bakica i njegovog odlicnog poteza da pokupi lovu od ceha za nas male je game over a vi se sprdate s toga. Pa nakon Bakicevih posteva krenula je mala vojska koja je kupovala ddjh jer su vjerovali u zaradu. Njega nema, udruge nema i matematika jasno pokazuje, da se veliki uvjek snadju a mali na e….bu. Nitko nam nije kriv, tu smo gdje smo i cekamo vijest da vidimo koji kikiriki ce nam ostat. Bakiceve price da ce se ponovo vratit u dionicu nece se desit nikad jer je to bila igra da smiri masu kako ne bi mahnito nahrlila van iz dionice i srusila cijena na 0.01 kn!

Vijest mora doći danas ako je misle ubaciti na GS. Al’ iza ponoći ja bit ću …. imaju vremena danas do 24 sata da ubace nove toče dnevnog reda na GS. Sutra više ne (iako smo se svašta nagledali u HR kao onom prilikom kad je žena od Fižulića kako bi mu napakostila kupila neku smješnu količinu dionica i stvorila mu obavezu za javnom ponudom za što on nije imao sredstva pa se to onda negdje pod tepih zaguralo)

radek, 20.07.2021. u 13:40

 





viper666, 20.07.2021. u 12:00





 

Poučak iz 2020-te je takav koji kaže da je ljeto najbolje doba kad možeš nešto zamutiti, kad će svi mali dioničari i to pogotovo Brođani biti zauzeti svojim godišnjim odmorima. Tako i onako aktivno ne sudjeluju u odlučivanju niti ih itko zastupa.

I stoga je realno očekivati da će Horvat opet gurati 50:1. Samo će da nova točka upasti DANAS  do kraja radnog dana kako je to već običaj u 16 sati i koju minutu. Pratite ZSE obavijesti izdavatelja.

Pratim i danas nije bilo novih obavijesti izdavatelja

Nece ni biti objave. Sve sto su htjeli koMunicirati vec pise u pozivu za GS. Drzte gace svi

U pozivu ne piše ništa na temu restrukturiranja

radek, 20.07.2021. u 20:20

U pozivu ne piše ništa na temu restrukturiranja

 

Ne pise zato sto je Vlada RH Plan restrukturiranja DDJH klasificirala kao povjerljiv dokument.

Ono sto je prestrasno jest da se Uprava Djure i PwC nisu imali elementarne kulture da taj isti Plan restrukturiranja prezentiraju i nama malim dionicarima, pa da se cuje i nas glas i da se taj isti Plan raspravi na GS prije nego sto ga odobre Ministarstvo gospodarstva i Europska komisija. Nazalost, zivimo u banana drzavi

New Report

Close