DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@radek …. đuro ima vojnu ind. i time je bitan za RH tako da 25% plus jedna ima smisla …….. to je u biti osigurač da sva proizvodnja ostaje u RH …… osim toga mi smo praktički u jednoj državi EU tako da problema ne bi trebalo biti niti u pravnom smislu … mislim da je vin-vin …. ali …………..

DAJ PET !!!

Namjenska industrija ne mora biti u vlasništvu RH. Kupujemo avione i helikoptere od nekih dioničkih društava u kojima države nemaju suvlasništvo. I današnja namjenska proizvodnja u RH nije u državnom vlasništvu. Brodove proizvodi privatno brodogradilište, itd.

mikro, 19.02.2021. u 10:49

@radek …. đuro ima vojnu ind. i time je bitan za RH tako da 25% plus jedna ima smisla …….. to je u biti osigurač da sva proizvodnja ostaje u RH …… osim toga mi smo praktički u jednoj državi EU tako da problema ne bi trebalo biti niti u pravnom smislu … mislim da je vin-vin …. ali …………..

 

matovilka, 19.02.2021. u 08:48

a ni ovo ne kužim:

“jer ako Cesi ne izadju sa obvezujucom ponudom za dokap, bojim se da smo svi skupa naj****i ko zuti jer Djuro nema vremena za ponavljanje gradiva i novi Poziv za dokap”

ne mora biti i dokap i obvezujuća ponuda, a vjerojatnije je da će biti dokap bez ponude

 

Cesi su za sada dali neobvezujucu ponudu koju nitko od nas nije vidio. Pod obvezujucom ponudom sam mislio iskljucivo na sudjelovanje Ceha u dokapu, ne i na obvezujucu ponudu za preuzimanje svih dionica koja bi ukljucivala i dokap i ponudu za preuzimanjem svih dionica, iako na razini teorije niti ponuda Ceha za preuzimanjem svih dionica nije iskljucena.

STEALTH TEHNOLOGIJA

Otpali F-16 i Rafale, Hrvatska kupuje nevidljive američke lovce F-35?

21:16

Hm , s kakvom perspektivom Đuro Đaković gleda na ove nevidljivce ,čini mi se da se u ovom loncu kuha vrlo masan bruet

Članak o F35 zvuči kao da nas lik pristojno ću reći ismijava. Hrpa siromašnih lopova koja bi se igrala s gospođom. Izgledamo im kao likovi iz Oliver Twista.

radek, 20.02.2021. u 08:12

Članak o F35 zvuči kao da nas lik pristojno ću reći ismijava. Hrpa siromašnih lopova koja bi se igrala s gospođom. Izgledamo im kao likovi iz Oliver Twista.

I meni je nevjerojatno da će Hrvatska kupiti f 35 ,ali zar bi se tek tako spominjalo izravno ime podpredsjednika Lochkeed Martina

RH će kupiti F35 iste godine kad otkupi INU. Znači nikada pa ni tada. LM nam djeli packe jer već nismo odlučili. Kao potres je kriv jer ne znaju reći USA ili France. LM korporacija može RH samostalno kupiti, naša vlada ih impresionira kao zadnji odjel nabave šarafa.

Pa koji su oni faktor da se sastaju s ulagacima 😂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/brodsko-posavski-zupan-se-sastao-s-potencijalnim-ceskim-ulagacima-u-duru-dakovica/252326

dogovor je pao …… treba to začiniti “vatrometom sa zse”

DAJ PET !!!

mikro, 23.02.2021. u 17:56

dogovor je pao …… treba to začiniti “vatrometom sa zse”

Gdje je objavljeno

Što ti znaš konkretno?

 

mikro, 23.02.2021. u 17:56

dogovor je pao …… treba to začiniti “vatrometom sa zse”

 

 

Razmišljaju dugoročno, očekuju potrebu za kvalitetne mlade majstore.

Bently, 23.02.2021. u 17:19

Pa koji su oni faktor da se sastaju s ulagacima 😂

https://www.seebiz.eu/tvrtke/brodsko-posavski-zupan-se-sastao-s-potencijalnim-ceskim-ulagacima-u-duru-dakovica/252326

 

Radek

vidjet cemo hoce li to malo pogurat vrijednost dionice do petka

Neće ništa pogurati. Dobro je da se Strnad pojavio. Neka se pojavi i na burzi već jednom.

radek, 23.02.2021. u 20:03

Što ti znaš konkretno?

 

 









mikro, 23.02.2021. u 17:56



 

dogovor je pao …… treba to začiniti “vatrometom sa zse”

 



 

 

Svi najvažniji ljudi župnije su bili prisutni na sastanku od politike do znanosti ……. sindikati su isto zadovoljni  ……. čekamo objavu ….. (neće valjda vatromet past na konzervu i karabit)

DAJ PET !!!

New Report

Close