DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 12:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa točno su uplatili, 52 Lipe po dionici
http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-kuvajcani-umjesto-25656-milijuna-kuna-uplatili-samo-656-milijuna/ar-165081/

Ovo je pogresno interpretirano. Nije CČ uplatio tih 6,5 mil. kn, nego drugi ulagatelji. CČ nije uplatio nista. I buduci dokap stoga nije uspio (jer je minimum uspjesnosti 250 mil.), ĐĐ ce im vratiti tih 6,5 mil. (tako i stoji u objavi ĐĐ-a na ZSE). Dokap propao.

Još do petka nek pričekaju sa objavom da je stiglo 250milja na račun đurice da se stignu svi ukrcati na brod.. Ima i nas koji dokupljuju:-)


Netočno je nisu uplatili, a još je netočnije da su odustali.

Komparacija netočnosti?
Što je najnetočnije?
Izjava da će mali dioničari u Đuri ipak dobro proći?


Moguce razloge sam vec napisao. I ne vidim zasto tebi "ne piju vodu". O nekima od njih pisali su i javni mediji.

Pa prvo predali su upisnicu. Jel tebi izgleda da netko tko misli odustat predaje upisnicu?
Drugo ta teorija da su odustali ali to nikome ne zele reci (dapace, tvrde da su zainteresirani..bar po izjavama uprave) mi je cudna jer ne vidim nikakvu logicnost u takvom ponasanju.

Sve je moguce. Ali kazem, takvo ponasanje bi mi bilo svojstvenije jednom ljubavnom nego poslovnom odnosu.
Naravno da je predomisljanje moguce, I okolnosti se mjenjaju iz dana u dan. Ali iz ovoga sta znamo meni to ne izgleda kao odustajanje. Al da je cudno jako je cudno.



Pa točno su uplatili, 52 Lipe po dionici
http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-kuvajcani-umjesto-25656-milijuna-kuna-uplatili-samo-656-milijuna/ar-165081/

Ovo je pogresno interpretirano. Nije CČ uplatio tih 6,5 mil. kn, nego drugi ulagatelji. CČ nije uplatio nista. I buduci dokap stoga nije uspio (jer je minimum uspjesnosti 250 mil.), ĐĐ ce im vratiti tih 6,5 mil. (tako i stoji u objavi ĐĐ-a na ZSE). Dokap propao.
[/quote]

da, i meni tu nešto ne štima, i ja sam shvatio da su bila dve upisnice od kojih je ova od 6,5M uplaćena dok CČ nije uplatio ništa…. u obavjesti o obustavi postupka se navodi:

Naime, u Razdoblju upisa Društvo je zaprimilo upisnice ulagatelja(množina) na ukupni iznos od 256.560.660,10 kn, a od čega je uplaćeno samo 6.560.660,10 kn. Preostali upisani, a neuplaćeni iznos, do isteka rokova uplate određenih u Javnom pozivu, kao ni u trenutku slanja ove obavijesti, nije vidljiv na transakcijskom računu navedenom u Javnom pozivu, a za što je razlog, prema riječima ulagatelja-podnositelja upisnice, tehničke prirode.
Međutim, s obzirom da su protekli rokovi za uplatu novih dionica sukladno Javnom pozivu, Društvo je dužno obustaviti postupak dokapitalizacije sukladno navedenom u ovoj obavijesti.
Sukladno Odluci Glavne skupštine i Javnom pozivu, Društvo će do 6. studenog 2017. godine, vratiti ulagateljima uplaćena sredstva, pri čemu neće snositi troškove platnog prometa niti će ulagateljima isplatiti kamate

ćini mi se da je ovaj ćlanak samo još jedan fishing….

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

također, nema mi niti smisla objašnjenje da su pare negdje tehnički zapele ali već unaprijed znaju da od dokapa CČ ove godine neće biti ništa i da se do kraja godine moraju snalaziti na drugi naćin?

tko tu koga?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Pa točno su uplatili, 52 Lipe po dionici
http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-kuvajcani-umjesto-25656-milijuna-kuna-uplatili-samo-656-milijuna/ar-165081/

Ovo je pogresno interpretirano. Nije CČ uplatio tih 6,5 mil. kn, nego drugi ulagatelji. CČ nije uplatio nista. I buduci dokap stoga nije uspio (jer je minimum uspjesnosti 250 mil.), ĐĐ ce im vratiti tih 6,5 mil. (tako i stoji u objavi ĐĐ-a na ZSE). Dokap propao.
[/quote]

da, i meni tu nešto ne štima, i ja sam shvatio da su bila dve upisnice od kojih je ova od 6,5M uplaćena dok CČ nije uplatio ništa…. u obavjesti o obustavi postupka se navodi:

Naime, u Razdoblju upisa Društvo je zaprimilo upisnice ulagatelja(množina) na ukupni iznos od 256.560.660,10 kn, a od čega je uplaćeno samo 6.560.660,10 kn. Preostali upisani, a neuplaćeni iznos, do isteka rokova uplate određenih u Javnom pozivu, kao ni u trenutku slanja ove obavijesti, nije vidljiv na transakcijskom računu navedenom u Javnom pozivu, a za što je razlog, prema riječima ulagatelja-podnositelja upisnice, tehničke prirode.
Međutim, s obzirom da su protekli rokovi za uplatu novih dionica sukladno Javnom pozivu, Društvo je dužno obustaviti postupak dokapitalizacije sukladno navedenom u ovoj obavijesti.
Sukladno Odluci Glavne skupštine i Javnom pozivu, Društvo će do 6. studenog 2017. godine, vratiti ulagateljima uplaćena sredstva, pri čemu neće snositi troškove platnog prometa niti će ulagateljima isplatiti kamate

ćini mi se da je ovaj ćlanak samo još jedan fishing….
[/quote]

A zašto do 06.11.? Već su mogli taj iznos vratiti da su htjeli. Sutra-prekosutra ćemo sve znati. Na je CČ odustao po meni bi to objavio a ne ovako, no dobro ubrzo ćemo dobiti sve odgovore..

U svakom slučaju Đuro dokapitalizaciju mora poništiti . Da li su ovi naknadno uplatili, pa im moraju vratiti novce ili će naknadno uplatiti pa im isto moraju vratiti novce je sve svejedno .
Mora se ponoviti dokapitalizacija da bi Đuro uopće neke novce mogao primiti, a to su najavili za iduću godinu, osim 100 milijuna Kuma koje hitno trebaju do kraja ove godine ili stečaj koliko ja razumijem.


U svakom slučaju Đuro dokapitalizaciju mora poništiti . Da li su ovi naknadno uplatili, pa im moraju vratiti novce ili će naknadno uplatiti pa im isto moraju vratiti novce je sve svejedno .
Mora se ponoviti dokapitalizacija da bi Đuro uopće neke novce mogao primiti, a to su najavili za iduću godinu, osim 100 milijuna Kuma koje hitno trebaju do kraja ove godine ili stečaj koliko ja razumijem.

A što ako je CĆ uplatio u roku, a uplata zbilja nije bila vidljiva radi nekog razloga….

Kako uopće izgleda taj Steve Daskos koji je osnovao crni čelik? Da nije ovaj?

https://pbs.twimg.com/media/C_Wspi3UwAELUAE.jpg

Baš gledam https://sudreg.pravosudje.hr, nakon promjena od 19.10.2017. Hamad MAA Alwazzan je izbrisan i Steve Daskos zastupa društvo pojedinačno i samostalno.

Zašto su mijenjali akt o osnivanju društva 19.10. i iz njega brisali Hamad MAA Alwazzan?

“Odlukom članova društva od 19. listopada 2017. godine Društveni ugovor drušva od 31. kolovoza 2017. godine mijenja se te se potpuni tekst Društvenog ugovora društva od 19. listopada 2017. godine dostavlja u zbirku isprava.”



U svakom slučaju Đuro dokapitalizaciju mora poništiti . Da li su ovi naknadno uplatili, pa im moraju vratiti novce ili će naknadno uplatiti pa im isto moraju vratiti novce je sve svejedno .
Mora se ponoviti dokapitalizacija da bi Đuro uopće neke novce mogao primiti, a to su najavili za iduću godinu, osim 100 milijuna Kuma koje hitno trebaju do kraja ove godine ili stečaj koliko ja razumijem.

A što ako je CĆ uplatio u roku, a uplata zbilja nije bila vidljiva radi nekog razloga….
[/quote]
Postoji zakonska procedura koja mora biti ispoštovana ili nije po zakonu . Ne postoji olakotna okolnost .
Jedini mogući načina je ponavljana dokapitalizacije s svom zakonskom procedurom.



U svakom slučaju Đuro dokapitalizaciju mora poništiti . Da li su ovi naknadno uplatili, pa im moraju vratiti novce ili će naknadno uplatiti pa im isto moraju vratiti novce je sve svejedno .
Mora se ponoviti dokapitalizacija da bi Đuro uopće neke novce mogao primiti, a to su najavili za iduću godinu, osim 100 milijuna Kuma koje hitno trebaju do kraja ove godine ili stečaj koliko ja razumijem.

A što ako je CĆ uplatio u roku, a uplata zbilja nije bila vidljiva radi nekog razloga….
[/quote]

pa zar nitko ne zna što je to uplata u roku, nikada niste plaćali prometne kazne?

klijent je odgovoran za zadavanje ispravnog naloga za transakcije a banka je odgovorna za izvršenje istoga, pa to bi svi koji plačaju račune trebali znati!?

shodno tome, ako je banka zaprimila uplatu ili nalog CČ u u roku i u korist računa navedenih u javnom pozivu na upis 12.5M novih dionica, onda se predmetna uplata smatra valjanom…nakon dva produžetka roka, suspenzije dokap. i svih kontradiktornih izjava zadnjih tjedan dana , očito je da CČ nije izvršio nikakvu uplatu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA





Pa točno su uplatili, 52 Lipe po dionici
http://www.seebiz.eu/duro-dakovic-kuvajcani-umjesto-25656-milijuna-kuna-uplatili-samo-656-milijuna/ar-165081/

Ovo je pogresno interpretirano. Nije CČ uplatio tih 6,5 mil. kn, nego drugi ulagatelji. CČ nije uplatio nista. I buduci dokap stoga nije uspio (jer je minimum uspjesnosti 250 mil.), ĐĐ ce im vratiti tih 6,5 mil. (tako i stoji u objavi ĐĐ-a na ZSE). Dokap propao.
[/quote]

da, i meni tu nešto ne štima, i ja sam shvatio da su bila dve upisnice od kojih je ova od 6,5M uplaćena dok CČ nije uplatio ništa…. u obavjesti o obustavi postupka se navodi:

Naime, u Razdoblju upisa Društvo je zaprimilo upisnice ulagatelja(množina) na ukupni iznos od 256.560.660,10 kn, a od čega je uplaćeno samo 6.560.660,10 kn. Preostali upisani, a neuplaćeni iznos, do isteka rokova uplate određenih u Javnom pozivu, kao ni u trenutku slanja ove obavijesti, nije vidljiv na transakcijskom računu navedenom u Javnom pozivu, a za što je razlog, prema riječima ulagatelja-podnositelja upisnice, tehničke prirode.
Međutim, s obzirom da su protekli rokovi za uplatu novih dionica sukladno Javnom pozivu, Društvo je dužno obustaviti postupak dokapitalizacije sukladno navedenom u ovoj obavijesti.
Sukladno Odluci Glavne skupštine i Javnom pozivu, Društvo će do 6. studenog 2017. godine, vratiti ulagateljima uplaćena sredstva, pri čemu neće snositi troškove platnog prometa niti će ulagateljima isplatiti kamate

ćini mi se da je ovaj ćlanak samo još jedan fishing….
[/quote]

A zašto do 06.11.? Već su mogli taj iznos vratiti da su htjeli. Sutra-prekosutra ćemo sve znati. Na je CČ odustao po meni bi to objavio a ne ovako, no dobro ubrzo ćemo dobiti sve odgovore..
[/quote]

Zato sto je to prema objavljenim pravilima dokapa. A i kakve to moze imati veze sa CČ i njegovom “uplatom”? Vracaju se uplate drugih ulagatelja, a ne CČ-a, jer CČ nije nista stvarno niti uplatio. Osim one uplate s tehnickom greskom nevidljivosti. A takvu sam i ja uplatio u sva tri kruga dokapa, pa sam vec odavno 99,99%-tni vlasnik Djure, ali me nitko na sljivi po tom pitanju. E, ali kad to napravi CČ onda naivci vjeruju i mustre “vjeruju” u to pod svaku cijenu i u svim okolnostima. Ne bi li, valjda, pokrenuli novi rollercoaster… ali dobro, ajde da vidimo da li je i to moguce kad je izvan bas svake pameti.



Moguce razloge sam vec napisao. I ne vidim zasto tebi "ne piju vodu". O nekima od njih pisali su i javni mediji.

Pa prvo predali su upisnicu. Jel tebi izgleda da netko tko misli odustat predaje upisnicu?
Drugo ta teorija da su odustali ali to nikome ne zele reci (dapace, tvrde da su zainteresirani..bar po izjavama uprave) mi je cudna jer ne vidim nikakvu logicnost u takvom ponasanju.

Sve je moguce. Ali kazem, takvo ponasanje bi mi bilo svojstvenije jednom ljubavnom nego poslovnom odnosu.
Naravno da je predomisljanje moguce, I okolnosti se mjenjaju iz dana u dan. Ali iz ovoga sta znamo meni to ne izgleda kao odustajanje. Al da je cudno jako je cudno.
[/quote]
Upisnica bez uplate ne znaci nista (prema pravilima dokapa). Mogli su je predati kao smokvin list i to su vjerojatno zato i napravili. A zasto sami javno ne obznane stvarne razloge odustajanja vec sam prije komentirao. U svemu tome je meni osobno najruzniji taj potcjenjivacki ili diletantski pokusaj spina s “tehnicki nevidljivom” uplatom. I najtuznije besmisleno ustrajavanje nekih na magicnom pojavljivanju te iste uplate na racunu Djure. I to cak nakon sto je evidentno madjionicar vec otisao na spavanje, a cirkus vec na putu u drugi grad.

New Report

Close