DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 23:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prijatelju milion,ne znam više šta tvrdim,ni u šta vjerujem.Jučer mi je poginuo kum……38 godina dvoje male djece..pa molim Vas ne mogu………..javit ću se………Trčimo ,letimo tražimo……umjesto da živimo taj život koji je samo jedan….na ovom forumu nema mjesta za osjećaje,ali ja sam u hurcu.SORY.

peyo




mislim da će opet ista prića…nakon rasta još jedan krug pada do 37-38…već uobičajeno na đuri

hoce hoce.. samo je mali problem sto ljudi bas ne zele udarati po asku.

[/quote]
ne znam kolega koliko pratite đuru ali ovaj scenarij se već više puta ponovio, kao i ova pisanja po forumu…isto kao i pisanja o stećaju, propasti i tko zna o ćemu sve ne kad pada…poprilično sam uvjeren da će đuro napraviti još jedan krug..kad malo padne onda će svi prodavati, mogli ste već naućiti da svi prodaju tek kad padne, kao što kupuju kad poraste…

[/quote]


kolega peyo…da li još uvijek tvrdite da ja drukam…rekao sam da će đuro na 38 i evo ga, a vaših 50 je još uvijek poprilično daleko

činjenica je kolega da ste pogodili da će đuro na 38 ali treba napomenuti da je došao na tu razinu isključivo zbog katastrofe u japanu. zato bi bilo pristojno (mudro) da se ne pravite važni. ukoliko dodatno padne zbog sinergijskog efekta japana i razloga zbog kojih očekujete pad a niste ih naveli onda bi tek imali pravo hvaliti se.

kolega, nije mi bila namjera hvaliti se, nego odgovoriti na optužbu za drukanje…ali činjenice govore za sebe…da i nije bilo japana došao bi do 38, a sada tko zna sve je moguće


kolega, nije mi bila namjera hvaliti se, nego odgovoriti na optužbu za drukanje…ali činjenice govore za sebe…da i nije bilo japana došao bi do 38, a sada tko zna sve je moguće

Trenutno je moguće ovo:
Najbolje ponude DDJH-R-A
Kupnja Cijena

349 39,15
260 39,14
300 39,13
1.438 39,10
100 38,70
280 38,15
300 38,12
150 38,05
200 38,00
105 37,80
Cijena Prodaja

40,95 272
40,96 199
40,98 217
41,00 250
41,20 200
41,30 300
41,75 210
41,79 30
41,98 100
41,99 110


kolega, nije mi bila namjera hvaliti se, nego odgovoriti na optužbu za drukanje…ali činjenice govore za sebe…da i nije bilo japana došao bi do 38, a sada tko zna sve je moguće

ako je trebalo doći do 38 bez japana onda bi prema vašim tvrdnjama trebalo i niže obzirom na japan

dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link


dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link

dobra, pa to je još jedno uhljebljenje podobnih kadrova…


dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link


Genijalna vijest…
Nakon zbrinjavanja onog političkog poltrona mazala direktno u upravu sad mu i savjetnika daju??
Zapravo logično je..pa šta jedan politički glasnogovornik zna o specijalnim vozilima?
Lucića frknio Josipović ali šefica uvjek ima jedno mjesto viška za taj svoj nesposobni kadar….
Ali zašto baš uvijek u đuri đakoviću [angry]
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=922219

sijem žito raste grahorica



dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link


Genijalna vijest…
Nakon zbrinjavanja onog političkog poltrona mazala direktno u upravu sad mu i savjetnika daju??
Zapravo logično je..pa šta jedan politički glasnogovornik zna o specijalnim vozilima?
Lucića frknio Josipović ali šefica uvjek ima jedno mjesto viška za taj svoj nesposobni kadar….
Ali zašto baš uvijek u đuri đakoviću [angry]
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=922219
[/quote]

Osobno poznajem Josipa Lucića i kao čovjek je ok, ALI kao "savjetnik" u domeni biznisa ČISTA NULA. Pa ljudi moji On nije uspio držati konce u svojim rukama u GS OSRH, generali su ga ignorirali, radili kako hoće i što hoće, nije uspio kadrovirati nego su mu niži i viši (politika) od njega uvaljivali ljude a on se nije nikada udostojio personalnog časnika prozvat jer je čuvao svoju fotelju, i što je najbitnije nema osječaj za poslovnu komunikaciju nego kad stane drobiti o njegovim uspjesima sa 1. brigadom (tigrovima ) nema mu kraja bio sam jedno vrijeme njegov suradnik i vjerovali ili ne kad krene sastanak dnevni red (banalna pitanja)koji je predviđen da završi za 45 minuta oduži se na 3-4 sata, ljudi lude na njegovim sastancima.
Uostalom, bilo je prije dvije godine u svim medijima naslov kako Lucić vrši mobing na svojim sastancima tušenjem i monologijom koja traje i do 7 sati bez prekida….pa se vi zapitajte šta takav savjetnik može napraviti u ĐURI ĐAKOVIĆ nego otjerat i ono partnera koji več postoje, nitko neće doći iz Finske slušati nečije govore po par sati nego dogovoriti posao brzo, precizno i dosljedno! Toliko o budućem savjetniku u Đuri Đaković

Nažalost, Đuro će opet potonuti na 20-30 kuna i tako će biti sve dok se ne promijeni vlast ili Đuru ne kupi neka prava tvrtka i postavi svojeg menađera koji nije politički instrumentaliziran [pray]


Prijatelju milion,ne znam više šta tvrdim,ni u šta vjerujem.Jučer mi je poginuo kum……38 godina dvoje male djece..pa molim Vas ne mogu………..javit ću se………Trčimo ,letimo tražimo……umjesto da živimo taj život koji je samo jedan….na ovom forumu nema mjesta za osjećaje,ali ja sam u hurcu.SORY.

saučešće kolega!

…dobro kažeš svi trče nekud preko noći bi se obogatili ali zdravlje naših najmilijih, poznatih i nepoznatih je najbitnije jer dok si zdrav i čitav snači ćeš se ovako ili onako….

S poštovanjem prema svima ožalošćenima!




dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link


Genijalna vijest…
Nakon zbrinjavanja onog političkog poltrona mazala direktno u upravu sad mu i savjetnika daju??
Zapravo logično je..pa šta jedan politički glasnogovornik zna o specijalnim vozilima?
Lucića frknio Josipović ali šefica uvjek ima jedno mjesto viška za taj svoj nesposobni kadar….
Ali zašto baš uvijek u đuri đakoviću [angry]
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=922219
[/quote]

Osobno poznajem Josipa Lucića i kao čovjek je ok, ALI kao "savjetnik" u domeni biznisa ČISTA NULA. Pa ljudi moji On nije uspio držati konce u svojim rukama u GS OSRH, generali su ga ignorirali, radili kako hoće i što hoće, nije uspio kadrovirati nego su mu niži i viši (politika) od njega uvaljivali ljude a on se nije nikada udostojio personalnog časnika prozvat jer je čuvao svoju fotelju, i što je najbitnije nema osječaj za poslovnu komunikaciju nego kad stane drobiti o njegovim uspjesima sa 1. brigadom (tigrovima ) nema mu kraja bio sam jedno vrijeme njegov suradnik i vjerovali ili ne kad krene sastanak dnevni red (banalna pitanja)koji je predviđen da završi za 45 minuta oduži se na 3-4 sata, ljudi lude na njegovim sastancima.
Uostalom, bilo je prije dvije godine u svim medijima naslov kako Lucić vrši mobing na svojim sastancima tušenjem i monologijom koja traje i do 7 sati bez prekida….pa se vi zapitajte šta takav savjetnik može napraviti u ĐURI ĐAKOVIĆ nego otjerat i ono partnera koji več postoje, nitko neće doći iz Finske slušati nečije govore po par sati nego dogovoriti posao brzo, precizno i dosljedno! Toliko o budućem savjetniku u Đuri Đaković

Nažalost, Đuro će opet potonuti na 20-30 kuna i tako će biti sve dok se ne promijeni vlast ili Đuru ne kupi neka prava tvrtka i postavi svojeg menađera koji nije politički instrumentaliziran [pray]
[/quote]

Osobno mislim da se puno varas .
Stvar sa Finskom je vec sredjena stvar i ne vidim zasto je uzimate u kontekst ili ste kao nasa vlada lizi dupe i kad ne treba .
Totalno ste popljuvali covijeka bez da mu date sansu . Osobno mislim da je u 8 godina stekao mnoge kontakte sa raznim zemljama i da je to jedna pozitivna vijest za DDJH .
Vasih 20 kn necete nazalost docekati kolega jer nema nikakvih pokazatelja za pad dionice .

lp





dobra vijest za Đuru Đakovića, posebno za vojni segment

Vaš link


Genijalna vijest…
Nakon zbrinjavanja onog političkog poltrona mazala direktno u upravu sad mu i savjetnika daju??
Zapravo logično je..pa šta jedan politički glasnogovornik zna o specijalnim vozilima?
Lucića frknio Josipović ali šefica uvjek ima jedno mjesto viška za taj svoj nesposobni kadar….
Ali zašto baš uvijek u đuri đakoviću [angry]
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=922219
[/quote]

Osobno poznajem Josipa Lucića i kao čovjek je ok, ALI kao "savjetnik" u domeni biznisa ČISTA NULA. Pa ljudi moji On nije uspio držati konce u svojim rukama u GS OSRH, generali su ga ignorirali, radili kako hoće i što hoće, nije uspio kadrovirati nego su mu niži i viši (politika) od njega uvaljivali ljude a on se nije nikada udostojio personalnog časnika prozvat jer je čuvao svoju fotelju, i što je najbitnije nema osječaj za poslovnu komunikaciju nego kad stane drobiti o njegovim uspjesima sa 1. brigadom (tigrovima ) nema mu kraja bio sam jedno vrijeme njegov suradnik i vjerovali ili ne kad krene sastanak dnevni red (banalna pitanja)koji je predviđen da završi za 45 minuta oduži se na 3-4 sata, ljudi lude na njegovim sastancima.
Uostalom, bilo je prije dvije godine u svim medijima naslov kako Lucić vrši mobing na svojim sastancima tušenjem i monologijom koja traje i do 7 sati bez prekida….pa se vi zapitajte šta takav savjetnik može napraviti u ĐURI ĐAKOVIĆ nego otjerat i ono partnera koji več postoje, nitko neće doći iz Finske slušati nečije govore po par sati nego dogovoriti posao brzo, precizno i dosljedno! Toliko o budućem savjetniku u Đuri Đaković

Nažalost, Đuro će opet potonuti na 20-30 kuna i tako će biti sve dok se ne promijeni vlast ili Đuru ne kupi neka prava tvrtka i postavi svojeg menađera koji nije politički instrumentaliziran [pray]
[/quote]

Osobno mislim da se puno varas .
Stvar sa Finskom je vec sredjena stvar i ne vidim zasto je uzimate u kontekst ili ste kao nasa vlada lizi dupe i kad ne treba .
Totalno ste popljuvali covijeka bez da mu date sansu . Osobno mislim da je u 8 godina stekao mnoge kontakte sa raznim zemljama i da je to jedna pozitivna vijest za DDJH .
Vasih 20 kn necete nazalost docekati kolega jer nema nikakvih pokazatelja za pad dionice .

lp
[/quote]
Ne pričamo o cijeni dionice..
Pričamo o zbrinjavanju kadrova
Šta je to Lucić napravio osim što je sudjelovao u mnoštvu afera??
Ja na to gledam iz drugog kuta..što je đuro nekada bio a što je sada.
Što je banda od njega napravila to je katastrofa
Eto treba pročitati večernji od jučer tiskano izdanje pa će neke stvari biti jasnije većini
Bitange su većinsko vlasništvo pogubili negdje po putu
I sad krcaju đuru svojim kadrovima ne zato da nešto korisno rade nego što si isplaćuju primanja koliko požele jer nemaju limit kao kod društava u većinskom vlasništvu države..

sijem žito raste grahorica

New Report

Close